Bella Swan olarak ünlendiğinden beri Alacakaranlık , Kristen Stewart romantik hayatını takıntılı hayranlarının gözetimi altında yaşamak zorunda kaldı. Ve bu ne kadar meşgul bir hayat! Stewart, kolunda bir kadınla ilk adımını attığından bu yana geçen yedi yıl içinde çok sayıda partnerle bağlantı kurdu. Geçmişteki kız arkadaşlar arasında müzisyen St. Vincent ve Victoria's Secret modeli var. Stella Maxwell .Ama şu anda çıkan 30 yaşındaki kim ve ilişki ne kadar ciddi? Kristen Stewart’ın kız arkadaşı hakkında bildiğimiz her şey, Dylan Meyer . (Not alın, çünkü kulağa o The One olabilir.)Kristen Stewart’ın Kız Arkadaşı Dylan Meyer

Dylan Meyer yazar, oyuncu ve yapımcıdır. 2017 ve 2018 yılları arasında bilim kurgu komedi dizisinin sekiz bölümünü yazdı. Bayan 2059 . Daha yakın zamanlarda, Netflix dizisinin bir bölümünde kız arkadaşı Kristen Stewart ile birlikte göründü. Ev yapımı .

Stewart'a göre, çift aslında çıkmaya başlamadan çok önce tanıştı.Wo ist Tila Tequila heute?

Stewart, Kasım 2019 ile yaptığı bir röportajda 'Onunla tanıştığım gün, tüm bahisler kapalı gibiydi' dedi. Howard Stern . “Onunla yıllar önce bir filmde tanıştım ve onu altı yıldır görmemiştim ve sonra bir arkadaşının doğum günü partisinde sarstı ve ben de 'Neredeydin ve seni nasıl tanımadım? '”

Oyuncu, Stern'e sadece iki hafta çıktıktan sonra aşkını itiraf ettiğini söyleyerek Meyer hakkında fışkırdı.

'Ona onu sevdiğimi ilk söylediğimde, gerçekten geç olmuştu ve boktan bir bardaydık ve arkadaşları oradaydı ya da her neyse ve onlar oradan çıktılar,' dedi Stewart. 'Ve ben de' Ah, adamım, sana çok [küfür] aşığım 'gibiydim. Bitti.'Ayrıca neden mükemmel eşleşme olduklarını da açıkladı. İkimiz de Los Angeles'tanız ve Los Angeles'ı gerçekten seviyoruz, dedi. 'İkimiz de bir çeşit pislik gibiyiz. İkimiz de çocukken trol gibi hissettik. Çok benzeriz ama farklıyız. O harika bir yazar. '

Sevgisini sosyal medyada paylaşmaktan daha rahat olan Meyer için duygular karşılıklı:

Wie ist Bob Marley Sohn gestorben?
Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Dylan Meyer (@spillzdylz) tarafından paylaşılan bir yayın

İkisi de küçük bir PDA'dan korkmuyor. 2019 yılında ikisi görüşme seansının ortasında görüldü New York'ta paparazzi tarafından. Kişisel hayatının ayrıntılarını paylaşma konusunda daha suskun olan Stewart için bu büyük bir ilerlemenin işaretidir.

'Bir erkekle çıkarken yaptığım her şeyi saklıyordum çünkü kişisel olan her şey hemen önemsizmiş gibi geliyordu, bu yüzden hoşuma gitmedi' dedi. O İngiltere 2016'da. “Ama sonra bir kızla çıkmaya başladığımda durum değişti. 'Aslında bunu gizlemek, bundan memnun olmadığım ya da bundan utandığım anlamına geliyor.' Bu yüzden toplum içinde olmaya nasıl yaklaştığımı değiştirmek zorunda kaldım. Hayatımı açtı ve çok daha mutluyum. '

Dylan Meyer Yetenekli Bir Senarist

Stewart bilinen bir isim olabilir, ancak Meyer kendi başına başarılı bir kariyere sahiptir. İçin yazmaya ek olarak Bayan 2059 2016 Netflix dramasını yazdı ve baş yapımcılığını üstlendi XOXO . Ve onun kısa filmi Rock Bottom Yazdığı, yönettiği ve ortak yapımcılığını üstlendiği bu film, 2019 Chattanooga Film Festivali'nde En İyi Kısa Film ödülünü kazandı.

Daha yakın zamanlarda, filmin ekran uyarlamasını yazdı. Moxie . Yönetmenliğini yaptığı Netflix filmi Amy Poehler , lisesinde fanzini karıştıran 16 yaşındaki utangaç bir kızın hikayesi.

Şubat ortasında, United Talent Agency artık resmi olarak yazar-yönetmen Meyer'i temsil ettiklerini açıkladı. İlk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi çalışmalarında, ancak projenin detayları çok gizli kalıyor.

ist ellen degeneres noch verheiratet

Kristen Stewart Evlenme Teklifi Vermeye Hazır

Stewart’ın Howard Stern ile röportajına göre, Meyer’e evlenme teklif etmek için 'kesinlikle [açıklayıcı] bekleyemez'.

'Bu konuda biraz mantıklı olmak istiyorum ama bence iyi şeyler hızlı oluyor' dedi. 'Öğreneceği için [ayrıntıları paylaşamam]. Yapılacak en harika şeyler olan birkaç planım var ... Gerçekten düşüncesizim, bunun ne zaman olacağını bilmiyorum. '

Düşüncelerini Stern ile paylaşalı bir yıldan fazla zaman geçti ve çift henüz evlenmemiş olsa da, her zamanki gibi kararlı görünüyorlar. Belki haberler Stewart az önce muhteşem bir Los Feliz konağı satın aldı. Meyer'e yerleşmeye yaklaştığına dair bir ipucu.

Benzer değerleri paylaştıklarını görmek de güzel. Haziran 2020'de, Black Lives Matter protestosu için birlikte sokaklara çıktılar . Ve Eylül 2020'de Meyer, Stewart'ın PSA seçmen kaydı yayınla Instagram hesabı aracılığıyla (Stewart sosyal medyayı kullanmaz.)

'Ben sadece beni tamamlayan insanlarla çıkıyorum,' dedi Stewart Vanity Fuarı Bu durumda, Meyer ideal bir eşleşme gibi görünüyor.