Geçen ay, Josh Brolin Instagram'da kızı Chapel Grace Brolin'in doğumunu duyurdu. Önceki evliliğinden iki yetişkin çocuğu ve şu anki ilişkisinden 2 yaşında bir kızı olan oyuncunun dördüncü çocuğunu işaret ediyor.Peki hayatındaki şanslı kadın kim? Josh Brolin'in karısı Kathryn Boyd , film prodüksiyon geçmişi olan bir girişimci. Boyd’un Brolin’le evlenmeden önceki hayatı hakkında daha fazla bilgi edinin ve şu anda neler yaptığını öğrenin.Gewinner der Ink Master Staffel 7

Josh Brolin En Çok Bilinen Nedir?

52 yaşındaki Josh Brolin otuz yılı aşkın süredir oyunculuk yapıyor. İlk film rolü 1985 klasiğinde The Goonies. Sonraki on yılı bir şeyleri karıştırarak, filmlerde, kısa süreli dizilerde ve oyunlarda rol alarak geçirdi. Ancak 2000'lerde birbiri ardına filmlerde ikna edici bir kötü adam haline geldiğinde adımını attı.

Gus Van Sant’daki rolü için Süt , Brolin En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü adaylığı kazandı. Ayrıca eleştirmenlerce beğenilen filmlerde rol aldı. Yaşlı insanlar için ülke yok En İyi Film de dahil olmak üzere dört Oscar ödülü aldı.Daha yakın zamanlarda, Brolin, Marvel Sinematik Evreni'nde bir fikstür oldu. Thanos karakteri göründü galaksinin gardiyanları , Yenilmezler: Ultron Çağı , Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı , ve Yenilmezler: Oyun Sonu . 2018’de de Cable oynadı. Deadpool 2 . Bu yılın ilerleyen saatlerinde Brolin, Timothée Chalamet bilim kurgu filminde Kumdan tepe .

Brolin, erkek ve kadın erkeğe eşit derecede liderdir. 1988'den 1994'e kadar oyuncu Alice Adair ile evlendi. Çiftin, ikisi de şov dünyasında olan Trevor ve Eden adında iki çocuğu vardı. 2004'ten 2013'e kadar ikinci karısı aktris Diane Lane ile evliyken yine piyasadan çıktı. Ancak boşanmaları onu üçüncü kez aşkı bulmaktan alıkoymadı. Öyleyse kim ona tekrar yüzük taktırdı?

Kathryn Boyd kimdir?

33 yaşındaki Kathryn Boyd, Josh Brolin'in üçüncü eşi. Şimdi Kathryn Brolin olarak bilinen oyuncu, 2013 yılında kişisel asistanı olarak çalışırken aktörle çıkmaya başladı. Çiftin yaş farkı bazı kaşları kaldırdı, ancak çiftin 2015'te nişanlanmasını ve ertesi yıl düğümü bağlamasını engellemedi.Düğün, Brolin'deki romantizmi ortaya çıkardı. 'Gerçekten hoşlanmadığım bu kelimeyi kullanıyoruz ... Planlarken gerçekten' titrek 'hissettim' Kuzey Carolina düğünleri hakkında söyledi . Çok dahil oldum. Ben gerçekten ilgilenmiştim. '

Ona göre IMDb sayfasında, Boyd 2010'larda bir dizi kısa filmde oynadı. Ayrıca bir dizi büyük bütçeli filmin yapımında çalıştı ( Başıboş , Yaşlı erkek , İçsel Mengene ).

Bu günlerde sahibi Midheaven Denim uzun bacaklı kadınlara hitap eden bir marka. Daha uzun iç dikiş için bir prim ödemeyi bekleyin - markanın en çok satan kotları 268 $ 'a lüks mağazalarda satılıyor. Boyd'un bu yerel Fox haber bölümündeki koleksiyondan parçaları gösterirken izleyin:

Wer ist Michael Strahan aus jetzt 2016

Kathryn ve Josh İkinci Çocuklarını Birlikte Karşıladılar

Boyd, 5 Kasım 2018'de kızı Westlyn Reign Brolin'i doğurdu. Instagram gönderisi . Ancak Brolinler tek ve bitmiş bir aile değil. Temmuz 2020'de Boyd, ikinci bir çocuk beklediğini açıkladı.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

K a t h r y n b r o l i n (@kathrynbrolin) tarafından paylaşılan bir gönderi

Büyüyen bebek yumruğunu sosyal medyada belgeledi. Ama 35 haftaya kadar göründü doğum yapmaya ve işine yeniden odaklanmaya fazlasıyla hazır .

Takipçilerine, 'Kot pantolonumdaki düğmelerde neler olduğunu gördüyseniz, şimdi neden resmi olarak hamile koleksiyonumuz üzerinde çalıştığımızı anlarsınız' dedi.

Lady Gaga als Baby

Chapel Grace Brolin, Noel Günü'nde doğdu. Brolin, bir Instagram gönderisinde ismin arka planını paylaşarak, 'Her yerde Kathryn ve ben her zaman büyük bir teselli bulduğumuz şapeller vardı' dedi.

'Özellikle dindar olmamak, ancak bir Tanrı duygusu yaşamlarımızı yoğun bir şekilde sular altında bıraktı ve şapeller her zaman, bağlı bir şekilde teşekkür etme konusunda özgür hissettiğimiz kutsal alanlar oldu' diye devam etti. 'Chapel Grace, bizim için, dolambaçlı ve diz çöktüğümüzde her zaman hissedilen o göksel duygunun bir tezahürüdür.'

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Josh Brolin (@joshbrolin) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kathryn Brolin için Sırada Ne Var?

Boyd Midheaven'dan vazgeçmiyor ama aynı zamanda yeni doğmuş bebeğine odaklanmak için zaman ayırıyor. Görünüşe göre hem çocuklarının hem de işinin eşit ölçüde geliştiğini görmeye kararlı.

'Midheaven'ı büyütmek benim en büyük önceliğim' dedi Hilton Head'i kutlayın 2019'da, ilk çocuğunun doğumundan kısa bir süre sonra. “Ama yeni bir anne olmak beni beklemediğim kadar derin kırılgan bir yerde vurdu ... Bebek sahibi olmak inanılmazdı ve onu Midheaven ile dengelemek için her seferinde kazanıyor. Beni ondan uzaklaştıracak herhangi bir şey, o zamanı haklı çıkarmak için yeterince önemli olmalı, ama şu anda çok düşünceli ve çok hızlı karar veriyorum. Dürüst olmak gerekirse, bebeğime sahip olmanın beni daha iyi bir iş adamı yaptığını ve bu işin beni harika bir anne yaptığını düşünüyorum. '