Tanınmış muhafazakar radyo kişiliği Rush Limbaugh Teşhisini duyurduktan bir yıl sonra akciğer kanserine karşı mücadelesini kaybetti. Karısı, Kathryn Adams Limbaugh , vefatını Çarşamba sabahı radyo programında duyurdu.Tartışmalı medya ikonu bir aile adı olsa da, Rush Limbaugh’un son eşi Kathryn Adams hakkında pek bir şey bilinmiyor. Dedikoducu Polis dördüncü karısı hakkında bilgi sahibi.Kathryn Adams Kimdir?

Kathryn Adams, 19 Aralık 1976'da Massachusetts'te doğdu. Adams, rahmetli kocasına benzer şekilde, zengin bir aileden geliyor ve babası ABD Donanması'nda görev yapıyor. Adam’ın erkek kardeşleri Richard Jr. ve Jonathan ve kız kardeşi Wendy'den oluşan altı kişilik aile, babalarının işi nedeniyle sık sık taşındı.

Ellen Degeneres und Portia de Rossi trennen sich

Ailenin mirası hakkında su yüzüne çıkan eğlenceli bir gerçek, onların doğrudan Başkan John Adams'ın torunları olmalarıdır. İnsanlar .Profesyonel yaşamında Adams, kariyerine spor etkinliklerinde uzmanlaşmış bir etkinlik planlayıcısı olarak başladı. Örneğin, Güney Florida Super Bowl ev sahibi komitesi için bir parti planlarken NFL ile birlikte çalıştı. Adam’ın Rush Limbaugh ile temasa geçmesini sağlayan ve hayatının akışını değiştirecek olan işte tam da bu tür bir işti.

Kathryn Adams, Rush Limbaugh’un Dördüncü Karısı mı

Kathryn Adams, Haziran 2010'da Florida'nın Palm Beach kentinde yıldızlarla dolu bir törenle Rush Limbaugh ile evlendi. Adams o sırada sadece 33 yaşındaydı ve Limbaugh 59 yaşındaydı ve bu 26 yaşında bir boşluktu. Adam'ın onun yetişmesine itibar etti kendi yaşındakilerle ilişki kuramadığı için tüm dünyayı dolaşıyor.

Açık sözlü bir eşcinsel sivil sendika savunucusu olmasına rağmen, Limbaugh Elton John Sean Hannity, Rudy Giuliani ve Clarence Thomas gibi konukların da dahil olduğu sendikalarında performans sergilemek için 1 milyon dolar.Çift, 2004'te Adams tarafından düzenlenen yardım amaçlı golf turnuvasında bir araya geldi, ancak 2007 yılına kadar romantik bir ilişki başlamadı . Limbaugh, Adams'la tanıştığında üçüncü karısı Marta Fitzgerald ile hala evliydi ve 10 yıllık evliliğin ardından boşanma sürecindeydi.

Bundan önce, Rush Limbaugh 1983-1990 arasında ikinci Michelle Sixta ve 1977-1980 arasında ilk karısı Roxy Maxine McNeely ile evlendi.

Wie viele Wayans-Familienmitglieder gibt es?

İle bir röportajda Palm Beach Post Limbaugh, evlilikleriyle ilgili mücadelesi hakkında konuştu ve 'Kendime çok aşığım' dedi.

Kathryn, Rush Limbaugh ile Bir Kitap Dizisi Yazdı

Kathryn Elizabeth Rogers doğmuş olmasına rağmen, yeni gelinin evlendikten sonra Kathryn Adams Limbaugh tarafından gitmeyi tercih ettiği anlaşılıyor. Bu, eşiyle birlikte yazdığı bir dizi çocuk kitabında kullandığı addı. Rush Revere Maceraları . 5 bölümlük dizi sonunda bir New York Times En çok satan kitap.

Kitapların arkasındaki fikir, çiftin 'bugünün okul sisteminde vatansever Amerikan tarihinde bir boşluk' olarak belirttiği şeyden geldi. dizi web sitesi . Doğrulanmamış olsa da, belki de Adam, o döneme dayanan bir dizide kurucu bir babayla olan soyuna işaret etmek istemiştir.

Çift ayrıca 2018'de Rush ve Kathryn Adams Limbaugh Aile Vakfı A.Ş.'yi kurdu.

Kathryn Adams Koca Rush Limbaugh'u Kansere Kaybetti

Rush Limbaugh, Şubat 2020'de 4. evre akciğer kanseriyle savaştığını duyurdu. Aynı yılın Ekim ayında, tahmininde bir aksilik olduğunu ortaya çıkardı ve doktorların ilaçlarını değiştirdiğini.

David und Victoria Beckham Scheidung

İyimser kalmaya çalışırken, Limbaugh 17 Şubat 2021'de kansere olan savaşını kaybetti. Adams kendisi radyo programında şu açıklamayı yaptı: “Çoğunuzun bildiği gibi, sevdiklerini kaybetmek çok zor, hatta daha çok Sevilen kişi hayattan daha büyüktür. Rush sonsuza kadar tüm zamanların en iyisi olacak. '