Ünlülerin çocukları, hiç istemedikleri bir spot ışığında büyümekte yeterince zorlanıyorlar, bu yüzden hayal edin Justin Ryan Simpson , oğlu O.J. Simpson .

O.J. 1960'ların sonlarında ve 70'lerin sonlarında, USC'de bir futbolcu olarak Heisman Trophy'yi kazanan ve Buffalo Bills için geri koşarak rekorları kıran bir isim oldu. Ancak Onur Listesi 1994 yılında bir cinayet zanlısı haline geldiğinde şöhret rezil olmaya dönüştü. Simpson'ın eski karısı Nicole Brown Simpson ve arkadaşı Ron Goldman'ı öldürme suçlamasıyla tartışmalı bir şekilde beraat ettiği 'Yüzyılın Davası' , sahada kazandığı mirası yok etti.Pek çoğu, patikadan etkilenen diğer aile üyelerini, özellikle de çocuklarını merak ediyor. O.J. Simpson’ın oğulları Justin Ryan Simpson.

Justin Ryan Simpson kimdir?

32 yaşındaki Justin Ryan Simpson, 6 Ağustos 1988'de doğdu. Nicole Brown Simpson'ın en küçük çocuğu ve tek oğlu. Biyolojik kız kardeşi Sydney (1985 doğumlu) ve babası O.J.'den iki üvey kardeşi - Jason ve Arnelle - var. Simpson’ın önceki evliliği.

Ailesinin Los Angeles'la olan bağlarına rağmen Justin, Florida, Pinecrest'teki Gulliver Hazırlık Okulu'na devam etti ve Sunshine Eyaleti'nde ikamet ediyor.

Çocukluğunda Neler Oldu?

12 Haziran 1994 akşamı, Simpson’ın eski karısı ve aile arkadaşı Ron Goldman, Los Angeles'taki dairesinin önünde bıçaklanarak öldürüldü. O zamanlar sadece 5 yaşındaki Justin ve kız kardeşi korkunç cinayet işlendiğinde içeride uyuyordu.

Was hat deine Melly gemacht?

Kötü şöhretli cinayet davası sırasında Justin ve Sydney, Simpson’ın eski kayınpederi Louis ve Judith Brown’ın velayetine verildi. Ancak devam eden bir yasal savaş başladı. Simpson 1995'te beraat ettikten sonra çocukların velayetini geri almaya çalıştı. Browns reddetti, ancak Aralık 1996'da bir yargıç, babalarına iade edilmelerini emretti.

Ertesi yıl, Simpson, haksız bir ölüm hukuk davasında suçlu bulundu ve Brown ve Goldman ailelerine 35 milyon dolar ödemesi emredildi. Browns 1998'de çocukların velayetini geri almak için bir itirazda bulundu ve beş yıl sonra Simpson galip geldi. Çocuklarının velayetini elinde tuttu ve onları Florida'ya yerleştirdi.

Alışılmadık (ve muhtemelen oldukça travmatik) çocukluklarına rağmen, Justin ve Sydney, Simpson tarafından yetiştirilmeyi tercih ediyor gibiydi. Göre CBS Haberleri , 'Çocuklar yargıçlara babalarının yanında kalmalarını isteyen duygusal bir mektup yazdılar ...'

Yine de, yetişkinler olarak düşük profilli olmayı tercih ettiler. Sydney kimliğini korumak için farklı bir isim bile kullandı. Justin garson olduğu aynı Atlanta restoranında şef olarak çalıştı, bu yüzden onun da aile geçmişini saklamak için çok uğraştığı varsayılıyordu.

O.J. ailenin itibarını korumak için çok az iyilik yaptı. 2007'de, Las Vegas'ta kendi hatıralarının silahlı soygunu düzenlediği için tekrar manşetlere çıktı. 33 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve Justin bir kez daha babasız bir hayata hazırlanmak zorunda kaldı.

Justin Ryan Simpson Yaşamak İçin Ne Yapar?

Justin, Girişimcilik ve Küçük İşletme Operasyonları alanında lisans derecesi ile 2010 yılında Florida Eyalet Üniversitesi'nden mezun oldu. Babasının aynı zamanda yargılandığı göz önüne alındığında, üniversite yılları muhtemelen her zamankinden daha zordu. (Ekim 2008'de O.J. Simpson, soygun ve adam kaçırma da dahil olmak üzere 12 suçtan suçlu bulundu.)

Ancak babasının hukuki sorunları, kendi hırslarının önüne geçmedi. Justin, 2013 yılında emlak sektöründe bir kariyere başladı ve yavaş yavaş üst sıralara çıktı. Bugün onun LinkedIn profili konut amaçlı gayrimenkul satışı ve mülk yönetimi konusunda tecrübeye sahiptir. Şu anki konumunu Las Vegas olarak listelese de, St. Petersburg, Florida'daki DHM Real Estate Group için emlakçı olarak çalışıyor.

Justin Ryan Simpson’ın Net Değeri Nedir?

Justin, sosyal medyada hala nispeten sessizdir, Facebook ve Twitter kesinlikle işle ilgili hesaplar. Biyografisi 'Dürüstlük söz verir, bütünlük onu korumaktır' diyor. Annelerinin ölümünde babalarının rolü açısından o ve kız kardeşinin nerede durduğu bilinmiyor.

'Ailem ve ben 'negatif bölge yok' dediğimiz bölgeye geçtik,' O.J. Simpson söyledi İlişkili basın 2019'da. 'Pozitiflere odaklanıyoruz.'

Ancak Justin'in babasının adını kendi lehine kullandığı bildirildi. O.J.'nin geçmişine rağmen, bazı insanlar bunu ona karşı tutmadı - belki de oğlundan bir ev satın almayı benzersiz buluyorlar. Sonuç olarak, bazı kaynaklar Justin’in net değerinin 3 milyon dolar olduğunu tahmin ediyor.

John Cougar Mellencamp und Christie Brinkley

Justin ve Sydney babalarına sadık kalırlar çünkü sahip oldukları tek aile o. Bundan ne çıkarırsanız çıkartın, Justin’in hayranlık uyandıran hırsından uzaklaşmaz. Çocukluğunun travmatik ve türünün tek örneği olduğunu inkar etmek mümkün değil. Çok azımızın ilgili olabileceği zorluklara rağmen, kendisi için başarılı bir hayat kurmayı başardı.