Söz onu kırdığında Julia Rose oldu Jake Paul ' kız arkadaşı, tartışmalı iki sosyal medya yıldızı cennette yapılmış bir maçmış gibi görünüyordu. Ne yazık ki, romantizm kısa sürdü. Ancak Rose, kötü şöhretli eski erkek arkadaşıyla ya da onsuz bir takipçi kitlesi oluşturmaya kararlıdır. Kim olduğunu ve teşhirci çizgisinin popülerlikte nasıl bir artışa neden olduğunu öğrenin.Julia Rose kimdir?

27 yaşındaki Julia Rose, 30 Aralık 1993'te New Orleans, Louisiana'da doğdu. Küçük bir kasaba olan Teksas'ta muhafazakar bir aile tarafından büyütüldü ('Lisedeki son sınıfa kadar bikini giymeme izin verilmedi' dedi. New York Post ), ancak Los Angeles'ta şöhret bulmak için yirmili yaşlarının başında ayrıldı.MTV reality serisinin dördüncü sezonuna katıldığı zaman, 22 yaşında ilgi odağı olmanın ilk tadını aldı. Sen teksin? Mükemmel eşleşmeyi aradıktan sonra (para ödülü ve ulusal teşhirden bahsetmeye gerek yok), oyuncu kadrosu Stephen McHugh ile bir ilişki kurdu. Kısa bir süre için, Jules ve Stephen John YouTube kanalının ortak yayınını yaptılar.

Wann kommt Ynw Melly aus dem Gefängnis?

Aşkları uzun sürmedi ama Rose’un drama zevki sürüyordu. Bir sahneye bakın Sen teksin? Rose'un Sezon 5 oyuncu kadrosundan Hannah Fugazzi ile Stephen hakkında tartıştığını görmek için yeniden birleşme bölümü:Rose, bugünün kurucusu ve CEO'sudur. ShagMag bazen Y kuşağı için Playboy olarak tanımlanan çevrimiçi bir dergi. Her ay, Rose ve bir başka kadın model, dijital kapakta yetersiz bir şekilde giyinmiş görünüyor.

Rose, 'Piyasada bir boşluk vardı' diye açıkladı. New York Post . 'Benim kuşağımın erkekleri en sevdikleri şeyleri kapsayan bir platforma ihtiyaç duyuyor: seks, spor, flört ve göğüsler.'

Julia Rose, 2019 MLB World Series Sırasında Popülerlik Kazandı

27 Ekim 2019'da Rose ve diğer sosyal medya yıldızı Lauren Summer, World Series'in 5. Oyunu'nda göğüslerini göstererek tartışmalara yol açtı. Ardından Houston Astros atıcısı Gerrit Cole mola verdi ve bayanlar koltuklarından çıkıncaya kadar oyuna devam etmedi.Rose daha sonra Cole'a tweet attı. Ama sürahi bunların hiçbirine sahip değildi ve onu engelledi . Lig kabul etti - o ve Summer'ın gelecekteki MLB oyunlarına katılmaları süresiz olarak yasaklandı.

Birkaç gün sonra Rose, Karmaşık dublörün yapımında uzun bir süre olduğunu.

'Evet, bu yüzden neredeyse bir yıl önce planlamıştık' dedi. Dünya Serisinde bir şeyler yapmak istediğimi biliyordum. Ama belli ki kimin oynadığını, hangi oyunu oynadığını, nerede olacağını, yerini veya herhangi bir şeyi bilmiyorduk. Takımların kim olduğunu öğrendikten sonra biletleri satın aldık. '

Aynı zamanda pahalı bir girişimdi - koltuklar için 80.000 dolar harcadığını iddia ediyor. Ama görünüşe göre buna değdi. Şaka için övgü gönderen Johnny Knoxville'in dikkatini çektiği için çok heyecanlandı.

'İnsanların gelmesi, hayranların kelimenin tam anlamıyla, MVP sizlersiniz,' dedi. 'Mesela, bu harika bir deneyim. Gerçekten harika. '

Rose'un sıcak suda olduğu tek zaman bu değil. Aralık 2020'de, milyonlarca takipçisi olan Instagram hesabı, düzenli olarak çıplak (veya neredeyse çıplak) fotoğraflar yayınladığı varsayımıyla platform tarafından yasaklandı. İkinci bir hesap oluşturma girişimi de hızla kapatıldı. 2021 Ocak ayının sonunda nihayet adıyla geri dönmeyi başardı. @kafadergisi .

Ve şubatta Rose ve YouTuber Jack Tenney tutuklandı Los Angeles’ın ünlü Hollywood tabelasını 'Hollyboob' yazan bir tabela ile değiştirmek için.

'Çocuklar…. Nihayet Hollywood İşaretini düzelttim, ' tweet attı saygısız şakacı.

Jake Paul ve Julia Rose, Şubat 2020'de Çıkmaya Başladı

Şubat 2020'de magazin dergileri Rose'un Jake Paul ile çıktığını bildirdi. Haber, Pavlus'tan sadece altı ay sonra gerçekleştiğinden, birçok takipçiyi şaşırttı. vlogger arkadaşı Tana Mongeau ile evlendi reklamı yüksek bir Vegas düğününde.

Çift, Mart ayında Instagram'a resmi olarak gitti ve Paul dünyaya 'Yeni Jeep - yeni içerik - yeni kız arkadaş - yeni hayat' dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jake Paul (@jakepaul) tarafından paylaşılan bir yayın

İle bir röportajda İhtilaflı Rose, Paul ile 'These Days' klibinde görünmesi için işe alındığı sırada tanıştığını açıkladı.

“Çok özel bir an vardı… henüz çekim yapıyorduk ve ilk kez yanıma kamerasız oturdu” diye açıkladı. “15 dakikalık hızlı bir konuşma yaptık… Gerçekten harika bir andı. O bire bir an… Ondan gerçekten hiç beklemiyordum. '

Neden Ayrıldılar?

Mart ayının sonunda Paul, kardeşi Logan'ın vlog'unda göründü ve çiftin ayrıldığını açıkladı. Kameraya, 'Akşamdan kalmayım, depresyondayım ve kalbim kırıldı çünkü kız arkadaşım beni terk etti çünkü ben aptal olduğum için,' dedi kameraya. Julia bunu izliyorsan, lütfen beni geri götür. Lütfen 3:14 işaretine dikkat edin:

Rose, Avustralyalı aktörle çıkmaya devam etti ve Kullanmak için Çok Sıcak yıldız Harry Jowsey, ama onun sadece bir ribaund olduğu ortaya çıktı. Kasım ayında Paul'e geri döndü. Jowsey söyledi The Hollywood Fix hile yollarını sosyal medya aracılığıyla keşfetti.

Jowsey, 'Etrafında mutlu olduğu biriyle geri dönmek için beni kullanması gerekiyorsa, sorun değil,' dedi.

Ne yazık ki, yeniden ilişki Aralık ayına kadar tekrar kesildi.

Rose ile bir röportajda 'Bu sadece ikinci denememiz gibiydi, ama biliyorsun, zor,' dedi. Melodik Medya . 'Pek çok insanın tam olarak ne olduğunu görmediği çok halkla bir ilişkiye sahip olmak, zordur. Ama biliyorsun, ikimizin de kötü insanlar olduğunu düşünmüyorum. Sadece hayatlarımızı yaşamaya ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. '

Son birkaç ayda ilişki durumunun değişip değişmediğine dair bir bilgi yok. En iyi tahminimiz, eğer şu anda bekarsa, bir sonraki şakasını planlamakla meşgul olduğu.