Takma adı 'Patron' Bruce Springsteen Amerika’nın en sevilen şarkıcı / söz yazarlarından biridir. 71 yaşındaki rock'çı, elli yıla yayılan bir kariyere sahipti ve 'Born in the U.S.A.', 'Dancing in the Dark' ve 'Glory Days' gibi klasik hit parçalar üretti. Dünyanın en çok satan müzik sanatçılarından biri olarak 20 Grammy Ödülü, iki Altın Küre, bir Akademi Ödülü ve hatta bir Tony Ödülü kazandı. Broadway'de Springsteen.Bruce Springsteen ayrıca E Street Band üyesi Patti Scialfa ile onlarca yıllık bir evlilik ve üç çocuğu içeren tam bir aile hayatına sahiptir. Bu çocuklardan biri - Jessica Springsteen - babasından oldukça farklı bir şey olsa da, kendi başına büyük bir başarı elde etti. Bruce Springsteen’in kızı Jessica’nın ilginç yaşamına ve kariyerine derin bir bakış.Jessica Springsteen Kimdir?

30 Aralık 1991'de doğan Jessica Springsteen, Bruce Springsteen ve Patti Scialfa'nın tek kızıdır. Evan James Springsteen ve Samuel Ryan Springsteen adlı iki erkek kardeş arasındaki ortanca çocuktur. Jessica, ünlü babasının müzikal adımlarını takip etmese de, profesyonel bir binicilik olarak kendi başına başarılı oldu. 28 yaşındaki oyuncu, hem genç hem de yetişkin olarak sayısız şampiyonluk kazandı ve 2012 Yaz Olimpiyatları'nda ABD için alternatif bir sürücü oldu.

lässt sich joel osteen scheiden?

Springsteen, çocukluğundan beri ata biniyor ve tutkusunu uyandırdığı için ülkesinin yetiştirildiğine inanıyor. İle bir 2020 röportajında Lüks Yaşam Dergisi dedi ki:New Jersey'de büyüdüm ve on üç yaşımdayken tam zamanlı olarak çiftliğimize taşındık. Çocukken hep hayvanlarla çevriliydik, bu gerçekten güzeldi. Tavuklarımız, ineklerimiz, domuzlarımız vardı - adını siz koyun! 4 ya da 5 yaşlarındayken ata binmeye başladım. Ailem her zaman hemen rekabetçi olduğumu söylerdi, ama ben sadece atların yanında olmayı severdim. Küçük yaşlardan beri çok ciddiye aldığım bir dersi asla kaçırmak istemedim.

Jessica Springsteen'in büyüdüğü çiftlik cennet gibi bir çiftlikti 300 dönümlük arazi Colts Neck Township, New Jersey'deki. Ama bugün hala orada mı yaşıyor?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jessica Springsteen (@jessicaspringsteen) tarafından paylaşılan bir gönderiJessica Springsteen Nerede Yaşıyor?

Yetenekli binicilik söyledi Lüks Yaşam Dergisi Şu anda Belçika'da yaşadığını belirten Springsteen, büyüdüğü New Jersey çiftliğinin 'her zaman bana evimde gibi hissettirdiğini' kabul ediyor. 'Atların cenneti' olarak adlandırdığı lüks malikanede çok zaman geçiriyor ve buranın genç bir kızın büyümesi için mükemmel bir yer olduğunu söylüyor.

“Birkaç keçimiz, birkaç tavukumuz var ve eskiden domuzlarımız vardı. Eskiden iki devekuşu da vardı, ama onlar biraz şiddetliydi, bu yüzden onları vermek zorunda kaldık. ' o söyledi CNN 2015 yılında . “Küçükken sürekli keçilerle oynardık. Her birimizin kendi küçük keçisi vardı ve onlarla birlikte koşardık. Burada çok daha fazla hayvanımız vardı. Gerçek bir çiftlik hayatıydı. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jessica Springsteen (@jessicaspringsteen) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kelly Preston John Travolta Sohn

Jessica Springsteen atlara binmek için doğdu

Geniş Colts Neck çiftliği, çocukluğuna sakin ve güzel bir geçmişe sahip olmasının yanı sıra, Springsteen'in atlara olan tutkusunu çok küçük yaşlardan itibaren keşfetmesini de sağladı - ilk midillisini aldığında sadece altı yaşındaydı. Her küçük kız midillileri sever. Benimkine takıntılıydım, ' o söyledi At ve Tazı 2015 röportajında ​​dergi .

Şampiyon atlama yarışçısı, atlara olan ilgisini uyandırdığı ve onu hayallerinin peşinden gitmeye teşvik ettiği için her iki ebeveynine de inanılmaz derecede minnettar olduğunu söylüyor.

'Spora çok dahil oldular ve beni destekleyen ebeveynlere sahip olduğum için gerçekten şanslıyım.' diyor . 'Zorlaştığında seni gerçekten iten birine sahip olmak. Gerçekten zor olabilir, bu yüzden beni destekleyen ve tutkumu takip etmeme yardımcı olan bir aileye sahip olduğum için şanslıydım. '

Springsteen'in yetenekleri, 2014'teki Amerikan Altın Kupası ve 2016'daki beş yıldızlı Grand Prix atlama yarışmasında birincilik de dahil olmak üzere pek çok övgü kazandı. Ancak sporla ilgili en çok sevdiği şeyin, ihtiyaç duyduğu odak ve aldığı his olduğunu söylüyor. o binerken.

'Bunda gerçekten sevdiğim şey, ringde olduğunuz bir-iki dakika boyunca tamamen o tek şeye odaklanmış olmanızdır,' o söyledi At ve Tazı . 'Çevrenizde başka hiçbir şey olmuyor ve bir atla bu bağa sahip olmak, o bağ, bence bu gerçekten özel ve diğer sporlara benzemiyor.'

Hat Kylie Jenner ein Sexvideo?

Springsteen ayrıca atlı olmanın ona nasıl daha hoşgörülü olunacağını öğrettiğini söylüyor. “Her zaman bunun bu sporun bana en çok öğrettiği bir şey olduğunu söylerim. Hayvanlarla çalışırken inanılmaz derecede sabırlı olmalısınız. ' söyledi Lüks Yaşam Dergisi. 'Bu spor, atlarınızla ve size verdikleri sinyallerle uyumlu olmanızı gerektiriyor.'

Açıkça, atlı yıldız ünlü babasını çok gururlandırdı. Tutkusunun peşinden gittiğini ve ona büyük bir neşe getiren bir kariyer peşinde koştuğunu görmek harika!