Ondan beri 2018 boşanma itibaren Ben Affleck kim olduğunu çevreleyen bir dizi hikaye var Jennifer Garner şimdi çıkıyor. Oyuncu en son işadamıyla bağlantılıydı John Mille r, ancak raporlar ikisinin bu yıl bir ara bölündüğünü gösteriyor. Dedikoducu Polis Garner'ın geçmişte kiminle çıktığı hakkında bir özet ve kiminle çıktığına dair mevcut söylentiler hakkında biraz netlik var.Jennifer Garner Kimlerle Çıktı?

Doğal olarak, A listesindeki bir ünlü olarak Jennifer Garner, en çok Hollywood'da uygun bekarlar . J.J.'de büyük bir çıkış yapmadan önce bile. Abrams ’ Takma ad ve büyük ekranda bir fikstür haline gelen Garner, etraftaki en sıcak yıldızlardan bazılarının dikkatini kolayca çekmeyi başardı.Scott Foley

Garner, ilk kocası aktör Scott Foley ile tanıştı. Saadet İkisi anında vurdu ve 2000'de evlendi. Ancak, Garner'ın kariyeri evlendikten kısa bir süre sonra konseri sayesinde havaya uçtuğundan, çift için zamanlama daha kötü olamazdı. Takma ad . 2003 yılına gelindiğinde, Foley ve Garner dostane bir boşanmayı kabul ettiler ve kendi yollarına gittiler.

Solda Jennifer Garner ve Scott Foley ile Felicity

(Mihenk taşı)O yılın Kasım ayında, Foley ile konuştu İnsanlar ve açıkladı, 'Sırf evli olmamanın en iyisi olduğuna karar vermen, birbirinizden nefret ettiğiniz anlamına gelmez.' The Skandal oyuncu “Denklemde beni unutun. Jennifer'ın yaşadığı [ani şöhreti] milyonda bir şeydi. Aşılmaz zorluklarla karşı karşıyaydık. '

Garner ayrıca şunu da netleştirdi: ile 2013 röportajı Cazibe Foley ile kendisi arasında hiçbir sert duygu olmadığını. 'Ah, o harika bir adam,' dedi Garner çıkışa. 'Tam anlamıyla yetişkinlerdik, ama geriye dönüp baktığımda bize neyin çarptığını bilmediğimizin farkındayım.' İlişkiye dönüp baktığında Garner, 'Fırsatımız yoktu' dedi ve ekledi:O gerçekten iyi bir adam ve biz sadece patladık.

Foley sonunda 2007'de eşi Marika Dominczyk ile evlenerek her ikisi de hayatlarına devam etti.

Alias ​​üzerine Jennifer Garner ve Michael Vartan.

(ABC)

Michael Vartan

Foley'den ayrıldıktan sonra Jennifer Garner, onunla kısa bir ilişki kurdu. Takma ad başrol oyuncusu Michael Vartan. İkisi uzun sürmedi, ama bir kez daha dahil hiçbir sert duygu yoktu. Aslında, oynadıkları şovda birlikte çalışmaya devam ettiler. aşk ilgi alanları . Durum garip olabilirdi, ancak aslında arkadaş olarak romantik ortaklardan daha iyi çalıştıklarını gördüler.

Yüzeyde, felaket için bir reçete olabilirdi.

ist Schauspieler vin Diesel schwul

Vartan, ayrılığını ve ardından Garner ile iş ilişkisini kabul etti. ile röportaj Bugün Amerika . 'Ama Jennifer ve ben önce, [romantizm] sırasında ve sonrasında en iyi arkadaşlardık.' Garner, basına söylemeden önce Vartan'a Ben Affleck ile olan nişanını anlatmasıyla, ayrılıktan sonra belki daha da yakınlaştı.

Yıllar sonra, sonra Takma ad sona erdi ve Garner ve Affleck, boşanmak , Garner eski arkadaşını unutmadığını kanıtladı. Aktris, kendisinin ve Vartan'ın Sydney ve Vaughn olarak eski bir fotoğrafını paylaştı. Takma ad karakter ve oyuncuya mutlu yıllar diledi.

https://www.instagram.com/p/BqtAB4XFqzs/

Ben Affleck

Garner, Michael Vartan'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Ben Affleck ile görüşmeye başladı. İlk sette tanışmışlardı inci liman ve sonra filme yeniden bir araya geldi Cesur 2002'de, Matt Murdock ve Elektra'nın ilgisini çeken aşk oynadıkları yer. Affleck sonra kabul Playboy o ve Garner film çekerken birbirlerine aşık oldular, ama o Jennifer Lopez ile nişanlı o zaman.

Solda beyaz bir elbise giymiş Jennifer Garner ve sağda bir smokin içinde Ben Affleck, bir kırmızı halı etkinliğindeki ilişkilerinin başlarında.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

2004'te Affleck ve Lopez nişanlarını iptal etti ve birkaç ay sonra Garner ile çıkmaya başladı. İkisi nispeten düşük bir profile sahip olsalar da, yine de ara sıra fark edildiler. bir Red Sox beyzbol maçı . Çiftin Nisan 2005'te nişanlanmasıyla birlikte romantizm hızla gelişti, bu da sadece iki ay sonra Haziran ayında çok özel bir düğünle sonuçlandı.

Altı ay sonra Garner, çiftin Violet adında bir kızı olan ilk çocuğunu doğurdu. 2009'un başlarında, Garner'ın ikinci çocukları oldu, Seraphina adını verdikleri başka bir kızı. 2012, çiftin son çocuğu, Samuel adında bir erkek çocuğu getirdi. Garner ve Affleck birkaç yıl boyunca peri masalı bir hayat yaşayan ideal bir Hollywood çifti gibi göründüler, ancak 2015'te yaşananlar çiftin izin verdiklerinden daha fazla sorun .

Vardı bir dizi rapor Haziran 2015'te Ben Affleck'in ailenin dadısını bir poker turnuvası için Las Vegas'a götürdüğünü iddia eden. Aynı zamanda raporlar geldi Affleck dadıyla çıkıyordu. . Affleck temsilcisi haberi yalanladı, ancak haber çıktıktan sadece bir ay sonra Garner ve Affleck, boşanmak . Yayınlanan bir açıklamada İnsanlar , çift açıkladı,

Çok düşündükten ve dikkatli bir şekilde düşündükten sonra, boşanma konusunda zor bir karar verdik. Birbirimiz için sevgi ve dostluk ve bu zor zamanlarda özel hayatına saygı duyulmasını istediğimiz çocuklarımıza ortak ebeveynlik yapma taahhüdü ile ilerliyoruz.

Steve Harvey wurde gefeuert
Mor bir elbise giyen Jennifer Garner, siyah bir smokin giymiş Ben Affleck ile birlikte duruyor.

(s_bukley / Shutterstock.com)

Neredeyse bir yıl sonra Garner dürüstçe konuştu ile Vanity Fuarı Affleck'ten ayrılması hakkında ve dadı ile olan olayın boşanmanın nedeni olmadığını vurguladı. 'Dadıyı duymadan önce aylarca ayrı kalmıştık,' diye açıkladı Garner. Bizim boşanma kararımızla hiçbir ilgisi yoktu. Denklemin bir parçası değildi. Kötü karar mı? Evet.' Garner ve Affleck boşanmalarına rağmen sözlerine sadık kaldılar ve yakın kaldı Garner, eski kocasını yaşadığı dönemde destekliyor. alkolizmle savaş .

John Miller

Jennifer Garner, Ben Affleck'ten boşanmasını yayınladı. işadamı John Miller ile çıkıyor . Çok düşük seviyeli romantizmleri Ekim 2018'de başladı. İkisi de boşanmış ebeveyn oldukları için iyi anlaştılar, bu yüzden birbirleriyle oldukça ortak yönleri vardı. Ancak bu yılın başlarında Garner ve Miller, onların ayrı yollarına git . Her zaman mahremiyetlerini koruyorlar, büyük bir duyuru yapılmıyordu, sessizce ayrıldılar.

Jennifer Garner Şimdi Kiminle Çıkıyor?

Garner şu anda kimseyle çıkıyor gibi görünmüyor. Üç çocuk annesi günlerini geçirmekten memnun görünüyor çocuklarıyla . Söylenti değirmeni aşırı hızda çalışıyor, ancak kimin Nane yıldız şimdi çıkıyor. Gazeteler, doğal olarak, en saçma söylentilerin kaynağı olmuştur.

https://www.instagram.com/p/B9nQ8WupoeM/

Bradley Cooper

Temasta bu ay arasındaki romantizmin Bradley Cooper ve Jennifer Garner ısınıyor . Şüpheli bir kaynak çıkışa haber verdi,

Artık ikisinin de inkar edemeyeceği bir bağlantıları var. Ve artık ikisi de bekar olduklarına göre, numara yapmaya bile çalışmıyorlar. Ciddileşiyor.

Yayına göre Garner, eski arkadaşıyla ilişki kurmak , 'Ama Bradley onu rahatlattı ve doğru şeyleri söyledi. Jen'e asla kalbini kırmayacağına söz verdi ”diye ısrar etti. Dedikoducu Polis konuyu araştırdı ve tamamen doğru olmadığını keşfetti. Duruma yakın bir kaynağa ulaştık ve olay olduğu bilgisi aldık. romantizm çiçek açmaz Cooper ve Garner arasında.

Ben Affleck

Geçen yıl bu zamanlarda, Star Garner'ın John Miller ile ilişkisini bitirdiğini ve Ben Affleck'e ikinci bir şans veriyor evliliklerinde. Sözde bir kaynak çıkışa 'Jennifer aile hayatını özlüyor ve evde Ben olmadan ev asla eskisi gibi olmadı' dedi. 'Her zaman ikinci şansa inandı - gerekirse üçüncü ve dördüncü şansa bile.'

Dedikoducu Polis bu sahte hikayeyi bir an bile satın almadı. Yakın zamanda Affleck temsilcisi bize kendisinin ve eski karısının 'şu anda içinde bulundukları durumdan memnun olduklarını' söyledi. Garner, Miller ile birkaç ay daha çıkmaya devam ederken, Affleck bir şu anki kız arkadaşı ile ilişkisi Ana de Armas.

https://www.instagram.com/p/CDkMKC0jMIT/

Jennifer Garner şimdi bekar olabilir, ancak çok uzun süre kalmayabilir. Magazin dergileri, kiminle çıktığını veya çıkması gerektiğini düşündükleri konusunda sonsuza kadar spekülasyon yapacak olsalar da, konuyla ilgili son sözü söyleyen kişi Garner'dır ve her zaman öyle olacaktır.