Tom Selleck şu anda CBS serisinde görünüyor Mavi Kanlar eski erkek grup üyesinin yanında Donnie Wahlberg ve bomba gibi aktris Bridget Moynahan . Ancak 1980'lerde, başrol oynadığı ünlüydü. Magnum, P.I. Selleck, gösteri onu yıldızlığa vurduğunda ilk evliliğinin sonundaydı, ancak daha sonra yeniden evlendi ve hayatında yeni bir sayfa açtı.Ne yazık ki, insanlar Tom Selleck’in eski karısıyla ilgili ayrıntıları aradıklarında çoğu zaman hatalı bilgilerle karşılaşırlar. İşte Jacqueline Ray ile ilgili gerçek bilgi ve bugün neler yapıyor.Jacqueline Ray ve Tom Selleck 11 Yıl Evlidir

Jacqueline Mary Ray, 26 Ocak 1945'te Burbank, California'da doğdu. Mayıs 1971'de model ve oyuncu oyuncu Tom Selleck ile evlendi. Ray daha önce evlenmiş olabilir, ancak ilk olası kocasıyla ilgili ayrıntılar bilinmemektedir. Ancak, Kevin adında bir oğlu vardı Selleck'in benimsediği ve kendisi gibi yetiştirdiği.

Ray, 1967 filmindeki bir rolle başlayarak, adına küçük bir avuç televizyon ve film görünümüne sahip. Flint Gibi . Hatta iki bölümde Selleck ile birlikte hareket ederken görülebilir. Magnum, P.I. Bir bölümünü çektikten sonra Yeni Mike Hammer 1984'te Ray, Nickelodeon şovunda tek seferlik rol aldığı 2007 yılına kadar tekrar görülmedi. Kusursuz .Birisi Ray'in 80'lerin en büyük hunk'ıyla eşleştiği için heyecanlandığını düşünebilir. Ancak Ağustos 1982'de, 11 yıllık evlilikten sonra çift, Selleck'in Hollywood kariyeri yükselirken boşandı.

Göre 2003 A&E Biyografi Selleck, yaşadığı dönemde bir işkolikti. Magnum P.I. günler, genellikle haftada 90 saate kadar çalışıyor. Gösteri, zamanının çoğunu tüketti ve kişisel bir yaşam için fazla bir şey bırakmadı. Şovdaki sıkı çalışması kesinlikle karşılığını verirken, yoğun çalışma programının ilk evliliğinin dağılmasında rol oynadığından şüpheleniyoruz.

Tom Selleck 1987'den beri Jillie Mack ile evli.

Belki de boşanmanın kalp kırıklığı, Selleck'in ikinci düğününü halkın gözünden uzak tutmasının bir nedenidir. 1987'de o ve İngiliz oyuncu Jillie Mack Nevada'daki Tahoe Gölü'ne gizlice gitti ve gizli bir törenle evlendiler. Kardeşi Bob, takma adlar ('Tom Jenkins' ve 'Suzie Mark') altında düzenlemeler yaptı ve fotoğraflar, negatiflerden kopyaların basına sızdırılmaması için bir Polaroid kamera ile çekildi. Hatta Düğüne nezaret eden rahip karanlıkta tutuldu son dakikaya kadar. Daha sonra aradığı düşünülürse, akıllıca bir hareketti İnsanlar ve büyük günün detaylarını satmaya çalıştı.Selleck ve Mack bugün hala bir eşya ve yetişkin kızlarının gururlu ebeveynleri Hannah - başarılı bir binicilik ve at yetiştiricisi.

Jacqueline Ray Bugün Ne Yapıyor?

Ray’in şu anda nerede olduğunu araştırmak bazı karışıklıklara yol açabilir. 2014 yılında, Washington, Gig Harbor'dan Jacqueline Ray adlı bir kadın, damadını öldürmek için bir kiralık katile 12.000 dolar ödedi. İkinci derece cinayetten suçlu bulundu ve korkunç cinayetten dolayı 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Bir dizi dedikodu sitesi, suçu Selleck’in eski karısına bağladı ve onun aşağıya doğru gidişinden şikayet etti.

Ancak cinayet ve cezaya ilişkin raporlar bu iddiayı tamamen çürütüyor. Suçlu tarafın bir fotoğrafı, bunda görüldüğü gibi Günlük posta makale, açıkça bir zamanlar bıyıklı gönül herifle evli olan aynı kadın değil.

Maalesef size söyleyebileceğimiz kadarıyla bu kadar. Ray, eski sevgilisi gibi özel bir hayatı tercih ediyor gibi görünüyor. Daha 1987 yılına kadar bile, Selleck’in o zamanki basın yazarı, İnsanlar boşanmalarının ikinci evliliğinin haberi kadar sessiz olduğunu söyledi.

Ray'in bilinen bir sosyal medya hesabı yok ve Selleck'ten ayrılması hakkında basına konuştuğuna dair sıfır kanıt yok. Amacı, spot ışığından olabildiğince uzakta kalmaksa, başarılıdır.