Buz küpü O’Shea Jackson doğumlu, en çok Compton rap grubu N.W.A.'nın kurucu üyesi olarak tanınan bir rapçi, oyuncu ve film yapımcısı. Ancak yıllar boyunca sadık bir ortağı olmasaydı kapsamlı özgeçmişi (ve etkileyici net değeri) var olmayabilirdi. Dedikleri gibi, 'Her başarılı erkeğin arkasında güçlü bir kadın vardır.' İşte Ice Cube’un neredeyse otuz yıllık eşi hakkında bildiklerimiz: Kimberly Woodruff.

Kimberly Woodruff Kimdir?

Kimberly Woodruff 23 Eylül 1970'te doğdu. Kişisel hayatını özel tutmayı tercih ettiği için geçmişi hakkında çok az şey biliniyor. Bununla birlikte, bir kaynak, anneyi ailenin ve Ice Cube'un kariyerinin 'omurgası' olarak tanımlıyor.İlgi odağı olan diğer ünlü eşlerin aksine, Woodruff yalnızca kocasının çeşitli profesyonel projelerini desteklemek için kamuoyuna görünür.

Ice Cube ve Kimberly’nin Evliliği

Ice Cube ve eşi Kimberly Woodruff, 2010

(lev radin / Shutterstock.com)

Ice Cube ve Woodruff'un ilişkisinin kökenleri hakkında çelişkili raporlar var. Bazı kaynaklar onların lise aşıkları olduğunu söylüyor, diğerleri 1998'de Woodruff üniversite öğrencisi iken tanıştıklarını söylüyor.

Ice Cube, 'Onu ilk gördüğümde, aklımdan geçen ilk şey' Vay canına, bu senin kadının olabilirdi, 'dedi. 2014 röportajı Bethenny . Kafamdaki ilk düşünceydi ve onu tanımıyordum.

Ancak, Woodruff onun ilerlemelerini kabul etmekte tam olarak hızlı değildi.

Ona yaklaştım ve ona sahip değildi, diye devam etti. Beni kazmadı, sanırım bir ilişkisi vardı. Altı ay sonra durum farklıydı. Numarayı o zaman aldım - içerdeydim! ' Cube, aradaki farkın yeni bekar olması ve farklı bir havayla gelmesi olduğunu söylüyor. “İkinci kez [tanıştığımızda] gerçekten biraz konuşma şansı bulduk ve benim tadımı gerçekten yakalama şansı buldu. Oğluna aşık oldu, ne diyebilirsin?

N.W.A.'da Ice Cube'un karısını canlandıran aktris Alexandra Shipp. biyografik Straight Outta Compton , rolüne hazırlanmak için Woodruff ile tanışma şansı buldu. İlk izlenimlerine göre Woodruff, kocasının 'sağ kolu' olarak hizmet ediyor ve 'gelmiş geçmiş en aptal kadın.'

'Birbirlerinin amigo kızları, birbirlerinin iş ortağı, birbirlerinin en iyi arkadaşları,' diye ekledi.

Ice Cube 21. yıldönümleri şerefine 'Bu gerçek bir ortaklık,' dedi. “Karıma saygı duyuyorum ve o da bana saygı duyuyor. Gerçekten birbirimizin etrafında olmak istiyoruz ve bu çok eğlenceli. '

Onu görmenin ona hala kelebekleri verip vermediği sorulduğunda, cevabı kesin bir evettir.

Çocukları Var mı?

Ice Cube, eşi Kimberly Woodruff ve çocukları Ice Cube

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Ice Cube ve Woodruff'un birlikte beş çocuğu var: oğulları O’Shea Jr. (29), Darrell (27) ve Shareef (24) ve ikiz kızları Karima ve Deja (26).

Yetiştirilme biçimleri hakkında çok az şey biliniyor. Ancak, çocukların ailelerini ziyaret ettiklerinde, aktör Jean-Claude Van Damme'den 7,25 milyon dolara satın alınan Marina del Rey'deki anne ve babanın havalı 6 yatak odalı evine gittikleri bildirildi.

En büyük çocukları O’Shea Jr., en yüksek profili koruyor ve babasının kariyer adımlarını başarıyla takip ediyor. Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde senaryo yazımı okuduktan sonra 2014 yılında bir oyunculuk gösterisiyle film dünyasına adım attı. Rol mü? Babasının daha genç bir versiyonunu oynamak Straight Outta Compton .

O’Shea Jr. o zamandan beri birlikte rol aldı. Aubrey Plaza içinde Ingrid Batıya Gidiyor yanı sıra 50 Cent ve Gerard Butler içinde Hırsızlar İni .

İkinci oğulları Darrell, babasının karakterinin adı olan Doughboy lakaplı bir rapçi. Boyz n the Hood . Babasının plak şirketi Lench Mob için yetenek araştırmasına yardım ettiği bildirildi.

Ancak tüm çocuklar şov dünyası için bir kestirme yol yapmadı. En küçük çocukları Karima'nın iki yüksek lisans derecesi olduğu söyleniyor ve şu anda doktora yapıyor. Rutgers Üniversitesi Halkla İlişkiler ve İdare Fakültesi'nden. Ayrıca New Jersey Eyaleti'nde aile hizmetleri uzmanı olarak görev yaptı.

Başarılarına bakılırsa, Woodruff onları dengeli ve doğru yolda tutmak için iyi bir iş çıkardı.

Ice Cube, 'Karım, her an oradaydı,' dedi. Aile birimini güçlü tutmak için payına düşeni yaptığını söylese de, yaptığı iş için onun itibarını kesinlikle inkar etmiyor. 'Çok seyahat ediyorum, bu yüzden onu tutuyor.'