Jake Johnson Fox komedisinde Nick Miller'ı oynayarak rüya gibi bir rol aldı Yeni kız - ve sadece dizinin yıldız reytingleri ve ödül adaylıkları alması değil. Ekrandaki aşk ilgi alanları ek bir avantajdı. Johnson’ın karakteri yedi sezon boyunca, rol aldığı kadınlarla ilişki kurma şansına sahipti. Zooey Deschanel , Megan Fox , Lizzy Caplan ve Olivia Munn . Parasız bir barmen olması gereken biri için fena değil.



Onun karakterine aşık olan hayranlar, onun gerçek hayattaki aşklarını merak ediyor olabilir. Görünüşe göre aktör mutlu evli bir adam ve iki çocuk babası. Ve genel olarak kişisel hayatı hakkında korumacı olsa da, röportajlarda ara sıra bununla ilgili ipuçları paylaştı. Jake Johnson’ın karısı hakkında bildiklerimiz şu şekildedir: Erin Payne .



Erin Payne kimdir?

Erin Payne, aktör Jake Johnson'ın karısıdır. 2012 ortasında bir röportajda Marie Claire Johnson yedi yıldır evli olduğunu açıkladı, bu da 2005'te bir ara evlendikleri anlamına geliyor. Çiftin 2014 civarında doğmuş ikiz kızları var ve Johnson'a göre, yemek konusunda sofistike bir zevke sahipler. Kelly Clarkson ile 2020 röportajında ​​çocuklara yemek pişirme hakkında yaptığı konuşmayı dinleyin.

Payne bir oyuncu arkadaşı değil, Claremont Graduate University'den MFA'ya sahip iyi bir sanatçı. 2012'de Reader’ın Seçimi Fiyatını kazandı Yeni Amerikan Resimleri dizisi için Kazık Resimleri .



Dergiye, 'Yer ve çevre ile belirsiz bir ilişkiyi ele alıyorum ve bu terimlerin kaygan tanımlarında geziniyorum' dedi. 'Sonuç, gerçekçilik ve soyutlamanın bir karışımı.'

Payne resimlerini Kaliforniya'da bir dizi sergiye dahil etti. Ama belki de çalışmaları için en büyük mekan açıktı. Yeni kız . İle bir röportajda Çarpık Lama Johnson, Nick Miller’ın yatak odasında biri goril diğeri sincap olmak üzere iki resmin karısı tarafından yapıldığını ortaya çıkardı. Dizi tamamlandığında onları hatıra olarak eve götürdü.

Jake Johnson ve Karısı Payne İlişkilerini Son Derece Özel Tutun

Johnson ve Payne mutlu bir çift gibi görünseler de, kişisel hayatlarını gündemden uzak tutmak için büyük çaba sarf ediyorlar. İle 2013 röportajı yapın Cazibe Johnson yazara ne kadar süredir evli olduğunu söylemeyi reddediyor. 'Benim işim kişisel!' iki kez diyor. Paylaşmaya en istekli olduğu şey, The One'ı bulmayla ilgili genel tavsiyelerdir.



'Bence doğru kızla yanlış zamanda tanışabilirsin ve her şey mahvolur,' dedi. 'Doğru kızla yanlış zamanda tanışırsanız, o kız dünyadaki en anlayışlı insan olmalı çünkü yolda çok daha fazla çıkıntı olacak. Ve hey, kız için değil, erkek için doğru zaman olabilir… Her iki insan da hazır olmalı ve hazır olduklarını düşünmeyebilirler ... bu yüzden ilk önce doğru kız olduğunu düşünüyorum. '

Ayrıca 2014 yılında yaptığı bir röportajda Payne (kimliğinden vazgeçmeden) hakkında fışkırdı. Varyans .

'Rol yapmayı seviyorum,' dedi. Ama ben işe büyük bir ünlü olmak için girmedim. Tabii ki, arkadaşlarımla yemek yemeye gideceğim ve bir kadın masaya gelip söyleyecek güzel şeyleri olabilir. Serin. Ama bunun için oyunculuğa girmedim. Ve ben evliyim. Bunun Hollywood'da aldatıcı olduğunu biliyorum ama karımdan vazgeçmeyeceğim, böylece birinin başarı olarak algıladığından daha fazlasını elde edebilirim. İki şeyi seviyorum: karım ve işim. Ve işimi sevmeme rağmen, karım olduğu için daha mutlu bir insanım. '

Erin Payne Başlangıçta 'Ateşi Kazmanın' Korkunç Bir Fikir Olduğunu Düşündü

Johnson 2015'te yapımcılığını ve başrolünü oynadı. Ateş için Kazmak , evlerinin arka bahçesinde bir silah ve bir kemik bulan evli bir çift hakkında bir film. Öncül, kendisinin ve Payne'in Los Angeles kiralamalarında yaşadıkları gerçek olaylara dayanıyor.

Payne, eşi ve arkadaşları daha fazla ipucu ararken karısının kenarda olduğu ilk senaryoyu onaylamadı.

'Sadece karakterinizden değil, bu filmden de nefret ediyorum' kocasına söyledi .

Jake çizim tahtasına geri döndü ve hikayeyi güçlü bir kadın başrolü içerecek şekilde yeniden tasarladı. Sonuçlar karışık incelemelerle karşılandı. Ancak New York Times 'çekici dürüstlüğü' nü övdü ve Yuvarlanan kaya 4 üzerinden 3 yıldızla ödüllendirdi.

Payne, özel bir ressamın hayatını tercih edebilir, ancak bir yapımcı kadar iyi yapacak gibi görünüyor. Belki gelecekte onun hakkında daha çok şey duyacağız - o zamana kadar, Johnson'dan ipuçları almak için kulağımızı dinlendirmek zorunda kalacağız.