Ellen Pompeo’nun koca, Chris Ivery ünlü karısı kadar ilgi odağı olmayabilir, ama onun hakkında hâlâ çok fazla merak var. O ve Pompeo birlikte neredeyse masalsı bir hayatı paylaştılar ve tanıştıkları yol, 'buluşma-sevimli' nin gerçek tanımı. Bu ikisinin birbirinin kaderinde olduğu açık.

Siyah takım elbiseli Chris Ivery, kırmızı halıda çok renkli bir elbise içinde Ellen Pompeo ile duruyor.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)Chris Met Ellen

Ellen Pompeo ve Chris Ivery, Boston, Massachusetts'te büyüdü. Pompeo söyledi İnsanlar birbirlerinden tam anlamıyla birkaç dakika uzakta büyümüş olmalarına rağmen, yetişkin olana kadar aslında tanışmamışlardı. Pompeo'nun da doğruladığı bu toplantı kısmet gibi gelmiş olmalı. 'Tüm hayatımızın altı derecesindeydik, bu yüzden kendimizi bir şekilde olması gerektiğini hissediyorum.'

Garip bir şekilde, ikisi ilk olarak Los Angeles'ta bir bakkal dükkanında karşılaştı. Bir şeyler değişmeden önce bir arkadaşlık kurdular ve olayları birkaç ay platonik tuttular ve birbirlerine farklı bir açıdan bakmaya başladılar. Ivery ekledi, 'Altı ay arkadaştık ve bir gece bana farklı görünüyordu.' Önümüzdeki birkaç yıl boyunca, Pompeo'nun rol almasına rağmen, ikisi mutlu bir şekilde flört ettiler. itibari karakter Grey'in Anatomisi .

Aynı röportajda Pompeo, geçtiğimiz günlerde plak yapımcısı beau ile geçirdiği bir akşamı dergiye şöyle anlattı: “Dün harika bir gün geçirdik. Sahilde yürüdük, sonra eve geldik, duş aldık ve suşi için dışarı çıktık. Sonra köpeklerle kanepede uzanıp televizyon izledik. ' Aktris, LA'deki en son popüler noktasını vurmak yerine, gelecekteki kocasıyla sessiz bir akşam geçirmeyi tercih etti.

İkisi o sırada evli olmasa da, Pompeo bekarlık statüsünün gelecekte büyük olasılıkla değişeceğini, ancak büyük olasılıkla yıldızlarla dolu bir olay olmayacağını açıkladı. Pompeo nazikçe, 'Eninde sonunda gizlice evleneceğiz,' dedi.

Ellen Pompeo, sol ve Chris Ivery, sağda, Billy Wilder Theatre Açılış Tribute

(s_bukley / Shutterstock.com)

Ellen Pompeo’nun Süper Gizli Düğünü

'Secret', Ellen Pompeo’nun Chris Ivery’e olan düğününü tanımlamaya bile başladı. Birlikte birkaç yıl geçirdikten sonra, Ivery Pompeo’nun 37. doğum gününü teklif etti ve 2007'de ikisi düğümü bağladı. Pompeo, sözüne sadık kalarak düğünü olabildiğince küçük tuttu. Konuğu bile yoktu ve ikisi, New York City Belediye Binasında hızlı bir tören yapmak için geleneksel bir kilise düğünden, hatta bir açık hava olayından kaçındı. Büyük isimli konukları katılmasa da, törenlerini o zamanki Belediye Başkanı Michael Bloomberg yönetti.

Pompeo, evlendikten on yıl sonra nihayet açıldı Canlı! Kelly ve Ryan ile Kelly Ripa ve Ryan Seacrest'in düğün günü hakkında birlikte ev sahipliği yapıyor. 'Burada Belediye Binası'nda evlendik ve Başkan Bloomberg bizim memurumuzdu,' diye açıklayarak, 'Evet, çok güzeldi.' O sıralarda Pompeo büyük bir popülerlik dalgasında yükseliyordu. sayesinde Grey'in Anatomisi , bu onu biraz yıpratmaya başlamıştı. 'O noktada, gerçekten mahremiyet için can atıyordum,' diye itiraf etti. O ve Ivery evlenmeye kararlı olduklarından, bunu yapmanın en iyi yolunun mümkün olduğunca meraklı gözlerden uzaklaşmak olduğuna karar verdiler.

Bu yüzden Perşembe gecesi bir kırmızı gözle uçtuk. Cuma sabahı uyandık, belediye binasına gittik, çok çabuk düğün yaptık ve ardından waffle yemeğine gittik. Bütün haftasonu geçirdik ve kimse bilmiyordu.

Pompeo ve Ivery'nin peşinde olduğu mahremiyetse, bunun için mükemmel mekanı seçtiler. İkili, kimsenin farkına varmadan Belediye Binası'na gitmek için çok gizli bir geçiş yaptı. “Bizi bir tünelin altındaki metroya götürdüler. Belediye Binasının altında tüneller var! ' Pompeo ortaya çıktı. Sonra sen yukarı çıkıyorsun ve belediye başkanının ofisindesin. Bir kitaplık var ve sonra içeri gir ve onun ofisindesin. ' Evlilikler aksamadan gitti ve 'Yaparım' dedikten kısa bir süre sonra, ikisi ailelerini yaratmak için çalışmak zorunda kaldılar.

Şeffaf üstte Ellen Pompeo ve siyah ceketli Chris Ivery kırmızı halıda yürüyün

(s_bukley / Shutterstock.com)

Chris Ivery ve Ellen Pompeo Aile Yoluna Giriyor

Süper özel düğünlerinden iki yıl sonra, Chris Ivery ve Ellen Pompeo, üç çocuklarından ilkini, Stella Luna Pompeo Ivery adında küçük bir kızı karşıladılar. Beş yıl sonra, çiftin Sienna May Pompeo Ivery adını verdikleri ikinci bir kızı oldu. Sonunda, 2016'da Pompeo ve Ivery'nin üçüncü çocukları oldu, Eli Christopher Pompeo Ivery adında bir çocuk, aileyi güzel bir şekilde tamamladı.

Çalışan bir anne olarak Pompeo, çocuklarını mutlu ve sağlıklı tutmak ve kariyerinin ilerlemeye devam etmesini sağlamak için elbette bazı fedakarlıklar yapmak zorunda kaldı. Grey'in Anatomisi aktris ile konuştu Çalışan anne kafasını suyun üzerinde tutma taktikleri hakkında ve kişisel bakım bunun önemli bir bileşenidir.

Her gün öz bakıma odaklanıyorum, çünkü iyi değilsem, çocuklarıma kim bakacak? Harika bir kocam var ve gerçekten şanslıyım ama çocuklarıma bakabilmek için kendime bakmam gerekiyor.

Pompeo sözlerine şöyle devam etti: “Çocuklarım için olabileceğim en iyi versiyonum olmalıyım. Öz bakım, zaman bulduğum bir şey değil, her gün önceliklerimden biri. ' Görünüşe göre oldukça sağlıklı bir iş-yaşam dengesi geliştirmiş, özellikle de kaleyi orada onsuz tutacağına güvenebileceği bir ortağı olduğu için. Pompeo ve Ivery’nin ilişkisinin yakın doğasına rağmen, evliliklerinde olayların görünüşte göründüğü kadar çekici olmadığına dair söylentiler var.

https://www.instagram.com/p/BXthGZtFZOC/

Tabloidlerde Pompeo ve Ivery

2018 yılında National Enquirer talk show sunucusu Ellen DeGeneres'in karısı Portia de Rossi'nin onu bir partide görmezden geldiği için üzgün olduğunu bildirdi ve onun yerine Ellen Pompeo ile sohbet etti . Bir kaynak, çoğu zaman çürütülmüş çıkışa şunları söyledi: 'Portia ve mutlu evli Grey'in Anatomisi güzellik durmadan gevezelik ediyordu. ' Kaynak, DeGeneres'in de Rossi'nin Pompeo'ya 'nihayet karısının yanına gidip' Onunla konuşmaya neden bu kadar zaman harcıyorsun! '

Dedikoducu Polis başından beri bu hikayeyi yutmakta güçlük çektik, bu yüzden hikayenin tamamen yanlış olduğunu onaylayan ve söylentiyi 'gülünç' olarak nitelendiren ortak bir arkadaşımızla DeGeneres'in ortak bir arkadaşına ulaştık. DeGeneres'in karısının Pompeo ile konuşmasını kıskanmasının hiçbir yolu yoktu, tabloid'in de belirttiği gibi, mutlu bir şekilde evli.

Evliliklerinin mutluluğu yaklaşık iki yıl sonra sorgulandı. TAMAM MI! kim ısrar etti Ivery ve Pompeo istifa etmenin eşiğindeydiler on yıllık evliliklerinde. Şüpheli bir kaynak magazin gazetesine şöyle dedi: 'Gerçek şu ki, ayrı büyüdüler ve görünüşe göre bir süredir ayrı hayatlar yaşıyorlar.' Çiftin 'arkadaşlarının' 'uzun zaman önce geldiğini' ekleyerek aynı fikirde olduğunu varsayalım. Kaynak, ikisinin 'başından beri tuhaf bir maç' olduğunu ve Ivery'nin ne Pompeo'nun şöhreti ne de oyunculuk kariyeriyle asla rahat edemediğini iddia etti.

Bu kavramların her ikisi de kesinlikle saçmaydı, Dedikoducu Polis bulundu. Önsezimizin doğru olup olmadığını görmek için, Pompeo’nun kampında anlatının tamamen doğru olmadığına dair şüphelerimizi doğrulayan bir kişiye ulaştık. Süpermarketteki dedikodu paçavrası, aktrisin kişisel hayatı ya da Ivery ile evliliği hakkında hiçbir fikre sahip değildi. İkili, Hollywood'daki en uzun süreli evliliklerden birine sahip ve bu yakın zamanda değişecek gibi görünmüyor.