Muhtemelen biliyorsun Lionel zengin hakimlerden biri olarak Amerikan İdolü . Ya da muazzam bir pop yıldızı olduğu, 'Tavanda Dans', 'Bütün Gece Uzun' ve 'Sen Söyle, Bana Söyle' gibi listelerle zirveye çıktığı günleri hatırlayabilirsiniz. Ama hakkında ne biliyorsun Diane Alexander Lionel Ritchie’nin eski karısı? İşte eski Mrs. Richie'ye bir bakış.

Wer ist Vin Diesel auch verheiratet

Lionel Richie'nin İki Eski Eşi Var

Diane Alexander ile tanışmadan önce Lionel Richie, ilk karısı Brenda Harvey ile evlendi. Çift kolej sevgilileriydi ve birlikte kızları evlat edindiler. Nicole , biyolojik ebeveynleri Richie'lerin arkadaşları olan ve ona maddi açıdan bakamayan. 1993 yılında Richie ve Harvey 18 yıllık evlilikten sonra boşandı.Diane Alexander kimdir?

Diane Alexander, 16 Haziran 1967'de Los Angeles'ta doğdu. Bildirildiğine göre Richie, Alexander ile hala Brenda Harvey ile evliyken bir ilişki başlattı ve bu da Harvey onları sahnede yakaladığında ciddi bir drama . Tartışma sonucunda Richie’nin ilk karısı saldırıdan tutuklandı tutuklamaya direnme, izinsiz giriş, vandalizm ve huzuru bozma gibi bir dizi başka suçlama.

Richie’nin Harvey’den boşanması 1993’te sonuçlandı ve 1995’te Diane Alexander’la evlendi. Çiftin iki çocuğu var, Miles Brockman Richie ve Sofia Richie . 26 yaşında olan Miles, 2019'da kendi manşetlerine çıktı. Heathrow Havaalanında polis tarafından gözaltına alındı bir dizi güvenlik görevlisi ile bir tartışma için.

Profesyonel bir model ve oyuncu, Miles ünlü ailesi hakkında söyledi : 'Ünlü biri olarak görülmek istemiyorum. Sadece oğlu ya da erkek kardeşi olarak değil, model ya da oyuncu olarak bilinmek isterim. Bu senaryolarda kendi kimliğimi geliştirmek isterim. '

22 yaşındaki Sofia Richie de bir model ve Chanel, Dolce & Gabbana, Jeremy Scott ve Philipp Plein gibi bir dizi büyük isim için pistlerde yürüdü. Şu anda var Instagram'da 6,5 ​​milyondan fazla takipçi ve aynı zamanda çok sayıda medyanın ilgisini çekti. reality yıldızı Scott Disick ile çıkmaya başladı (Kourtney Kardashian’ın eski sevgilisi) 2017.

Sofia, yaratıcı yönünü beslemesine yardım ettiği için ünlü babasına güvenir. 'Babam, kutunun dışında olduğunu düşünüyor,' 2017'de dedi . O çok tuhaf ve aklımı muhtemelen gitmeyeceğim yerlere götürebiliyor ve beni pek çok farklı düşünceye açıyor. O benim yaratıcı rehberim. '

Diane Alexander, Lionel Richie’nin 'Tavanda Dans' filminde Dansçıydı

Peki Diane Alexander ve Richie nasıl tanıştı? Alexander, Lionel Riche’in en popüler parçalarından biri olan 'Dancing on the Ceiling' ın müzik videosunda dansçıydı. 1986'da yayınlanan şarkı, ABD Billboard Hot 100 listelerinde iki numaraya kadar yükseldi ve İsveç, Belçika ve Norveç'te ilk 10'a girdi. Şarkının videosu da oldukça popülerdi ve 80'ler için oldukça çığır açan bazı efektler içeriyordu. O çekim maliyeti 350.000 ila 500.000 $ arasında değişti , bu da onu o zamanlar en pahalı kısa biçimli müzik video prodüksiyonu yaptı.

Lionel ve Diane 2003'te Ayrıldı

Ne yazık ki, Richie’nin Diane Alexander ile olan evliliği uzun sürmedi. Çift, yedi yıllık evlilikten sonra 2003 yılında ayrıldı. Boşanma hem dağınık hem de masraflıydı; Alexander, eş desteğinden ayda şaşırtıcı bir 300.000 dolar talep ediyordu.

Gelir beyannamesinde (bildirdiği üzere Divorcemag.com ), Alexander kendini eski bir garson, dansçı ve giyim tasarımcısı olarak tanımladı. Richie ile kendisinin 'olağanüstü, abartılı bir yaşam tarzı' olduğunu ve 'her şeye ve seçtiğimiz her şeye sınırsız miktarda para harcayabileceklerini' iddia etti. Ne kadar harcayabileceğime dair bir sınırım yoktu. '

Mahkeme bildirisine göre, bu harcamalar arasında plastik cerrahi için 20.000 $ 'lık bir yıllık ödenek ile giyim, ayakkabı ve aksesuarlar için aylık 15.000 $' lık harcamalar, dermatoloji için 3.000 $ lazer epilasyon için her biri 600 $ saç, pilates, masajlar ve terapi kişisel eğitmen için 500 $ cilt bakımı için 450 $ tırnaklar için 250 $ ve elektroliz için 150 $.

Deklarasyonda Harvey, Richie'nin “para kazanma konusunda hiçbir zaman sorun yaşamadığını belirtti. Ayda 300.000 $ 'dan fazla kazandığını biliyorum, çünkü herhangi bir ayda en azından bunu rahat bir şekilde harcadık. '

Günün sonunda boşanma Richie'nin maliyetinin 20 milyon dolara yakın olduğu tahmin ediliyor ! Neyse ki 71 yaşındaki müzisyen, şu anki kız arkadaşı Lisa Parigi ile yeniden aşkı buldu. 'Aşk tam olarak bir bilim değil, içinden geçmen gereken bir şey,' Richie söyledi İnsanlar 2019'da dergi . 'İnsanlar aşık olmuyor, düşüyor, bu da kontrolden çıktığınız anlamına geliyor, mantık yok. Nasıl hayatta kaldığın senin hikayen. '

Wer ist Lionel Richie Dating