YouTube şakacılarının dünyasında, Derek Deso bir OG'dir. Sosyal medya kişiliği, 2010'dan beri aşırı yeme zorluklarından 'sinir bozucu kızlar' hakkında söylenenlere kadar her şeyi yayınlayarak görüşleri artırıyor. Tuhaflıkları ona video başına dokuz milyon görüntüleme kazandırdı.Ellie Kemper verrücktes Blowjob Mädchen

Deso genellikle içerik için kız arkadaşlarına güvenirdi. Çoğunlukla sadakatsizliğe odaklanan bir çift olarak yaptıkları şakalar genellikle kanalındaki en popüler olanlardır. 2018 yılına kadar, diğer YouTuber Lycette Cornejo ile bağlantılıydı. O zamandan beri suç ortağı, kız arkadaşı (ve şimdiki karısı) Sophia Turner oldu. Çift ve Deso’nun kanalına nasıl şaşırtıcı sayıda abone kazandıkları hakkında daha fazla bilgi edinin.Derek Deso kimdir?

27 Nisan 1987 doğumlu Derek Deso, Los Angeles'tan gelen bir YouTube kişiliği. İnternet popülaritesinin tadını 2010 yılında 'The Boog Show' ile aldı. Bir grup arkadaşla başlattığı komedi kanalı, çocuk parodileri ve şakaların bir karışımını içeriyor. İki yıl sonra, şu anda 2,48 milyon aboneye sahip olan solo kanalı DerekDesoDaily'yi başlattı.

Derek Deso YouTube'da Ne Yapıyor?

Deso’nun içeriği The Boog Show’da bulunanlara benziyor, yalnızca kendisi romantik partnerleriyle şakalarını düşünüyor. Onun maskaralıkları çoğu zaman şüphesiz kurbanların pahasına oluyor ve ortakları ve aile üyeleri asla yasak değil. Örneğin, Kasım 2020'de yayınlanan bir videoda, Deso'nun şu anki karısı, erkek kardeşinin önünde gizli bir yan parça ile bir randevu ayarlıyor gibi davranıyor. Tepkisini filme alma girişimleri sahnelenmiş gibi görünüyor, ancak yine de izleyiciler bunu yiyor:Deso ayrıca komedi saçmalıklarıyla ilgisi olmayan içerikler de denedi. Son zamanlarda bir akıl hocası, şaşırtıcı zorbalık kurbanları ve iPhone'lar ve video oyun konsolları gibi cömert elektronik hediyelerle ihtiyacı olan çocuklar rolünü oynuyor.Belki de hayırsever dürtüleri, şakalarına yönelik geçmiş eleştirilerini telafi etmenin bir yoludur. Bazı izleyiciler onun planlarından her zaman hoşlanmaz. Örneğin Kasım ayında Deso 6 yaşındaki üvey oğluna şaka yaptı . Karısını aldatıyormuş gibi yapar ve sonra oğlandan bunu bir sır olarak saklamasını ister. Çocuk, nihayet parçalanmadan ve annesine itiraf etmeden önce başlangıçta kabul eder.

İzleyiciler aldatmacaya öfkelendi. Bir Facebook yorumcusu, 'ASLA bir çocuğu bu tür şakalara dahil etmemelidir' dedi. 'Bazıları için sevimli olup olmaması önemli değil ama tadı kötü.'

Derek Deso Sophia ile Evlendi

Deso'nun yıllarca suç ortağı, eski uzun süredir sevgilisi olan Lycette Cornejo'ydu. Ancak 2019'da iki bölünmeden sonra Sophia Turner ile çıkmaya başladı. Sadece birkaç ay sonra çift nişanlandı.

Büyük güne giden aylar, soğuk ayaklara neden olacak türden şakalarla doluydu. Bir videoda, Sophia başka bir adamın çocuğuna hamileymiş gibi davranıyor. Misilleme olarak Deso bir misilleme videosu çeker ve kendisinin de sadakatsiz olduğuna dair sahte bir itiraf paylaşır. Elbette ikisi de diğerine ihanet etmemişti ve çift cömert bir Eylül düğününe ev sahipliği yapmaya devam etti. Doğal olarak olay filme alındı ​​ve Deso’nun kanalında yayınlandı.

Turner iki Instagram hesabı çalıştırıyor: biri onun için Kişisel hayat ve kariyeri için bir tane daha 'kirpik teknisyeni, kuaför ve salon sahibi' olarak. Ve geçen yıl, rastgele bir egzersiz, güzellik ipuçları ve yaşam tarzı videoları karışımı olan kendi YouTube kanalını başlattı. Ancak çalışan bir anne olmasının yanı sıra, en çok kocasının şakalarına (hem suç ortağı hem de kurban olarak) katılmasıyla tanınır.

'Hepinizi seviyorum. En sevdiğim çift, ”dedi bir yorumcu. Bir başkası 'Her şeye sahipsiniz' diye yazdı.

Turner bu ikilinin sevilen daha iyi yarısı olduğu için, çevrimiçi kaldığı sürece Deso'nun kanalında bir fikstür olarak kalmasını bekliyoruz.