Yarım gül her zaman Instagram It kızı olmanın manşetlerinde yer alıyor. Ama kalabalık dolgun bebek tarlasında zirveye nasıl yükseldi? Bikini giyimli sersemletici ve onun bir sosyal medya yıldızı olarak hayatı hakkında daha fazla bilgi edinin.Demi Rose Kimdir?

25 yaşındaki Demi Rose Mawby, 27 Mart 1995'te İngiltere'nin Sutton Coldfield kasabasında doğdu. Bir banka müdürünün çocuğu, tipik bir orta sınıf yetiştirme tarzına sahipti. Demi Rose, Walsall Koleji'ne geçmeden önce New Oscott İlköğretim Okulu ve John Willmott Okuluna gitti. Orada güzellik diploması ve İspanyolca dil yeterliliği kazandı. Amacı, iki konuyu birleştirmek ve İspanya'da kendi salonuna sahip olmaktı. ama hayatın onun için daha büyük planları vardı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Demi (@demirose) tarafından paylaşılan bir gönderi

Demi Rose Nasıl Bu Kadar Hızlı Ünlü Oldu?

Demi Rose, Instagram'da büyük bir başarı elde etti, ancak potansiyeli erken yaşlardan belliydi.'Çocukken sanal gerçeklikle bile ilgileniyordum, her zaman bilgisayardaydım ve sonra MySpace geldi ve aradığımı buldum' dedi. Günlük posta 2021'de.

MySpace'deki popülaritesi Instagram'a taşındı, ancak platforma katılmasını sağlamak için bir yayıncı işi gerekiyordu.

'Instagram'ı sadece biri orada 3.000 takipçiyle sahte bir profil yaptığım için aldım ve gerçekten kıskançtım' dedi. 'Vay canına, fotoğraflarımı kullanan biri nasıl bu kadar kazanır?' Dedim ve sonra bir hesap açtım ve oradan devam etti. 'Demi Rose, gençliğinden beri modellik hayal ettiğini söylüyor. Aynı zamanda başarısı onu hayrete düşürür. 'Bunu bir model olarak yapabileceğime asla inanmadım' dedi Kadın Spor . 'Üniversitenin üçüncü yılında güzellik terapisti olmak için eğitim aldığım sırada, ancak daha heyecan verici bir şeyin benim için beklediğini biliyordum.'

Ama güzel kızlarla dolu bir dünyada, Demi Rose öne çıkmayı nasıl başardı? İle kısa bir kaçamak Tyga 2016'da profilinin yükselmesine kesinlikle yardımcı oldu. (O da Drake ile görüldü DJ Chris Martinez ile iki yıllık bir ilişkiye girmeden önce.) Tyga’nın diğer eski kız arkadaşına olan benzerliği, Kylie jenner , aynı zamanda vızıltı yarattı, ancak iki hanımın kötü kanları olduğuna dair söylentilere inanmayın.

Demi Rose, '[Kylie] 'ye saygı duyuyorum ve onun hakkında kötü bir şey söylemedim. Günlük posta . 'Aramızda kötü his yok sanırım.'

Demi Rose Birçok Travmayla Savaştı

Demi Rose, dünyaya efsanevi bir hayat satıyor olabilir, ancak travmatik olaylardan payına düşeni aldı. 2018 ve 2019'da her ikisi de birbirlerinden aylar sonra öldü. Eylül 2020'de Dünya İntiharı Önleme Günü'ndeki kederi hakkında konuştu.

Demi Rose, 'Kapalı kapılar ardında çok fazla işkence var' dedi. Akşam Standardı .

“Kalp krizi sonrası sakat bırakılan anneme bakan genç yaşta büyüdüm” diye devam etti. “Yedi yıldır onun bakıcısıydım, bu yüzden hızla olgunlaşmaya zorlandım ve hiçbir zaman normal bir çocukluk geçirmedim. Babam öldüğünde ve hemen ardından annem öldüğünde neredeyse gerçeküstüydü. Kızgın, üzgün, acı ve yalnız hissettim ama beni taşıyacak iyi bir destek sistemim olduğu için çok şanslıyım. Keder hakkında konuşabilmek çok önemli ve onu şişirmek değil. '

Wie viel wiegt Hillary Clinton 2016?

Ağrı, ebeveynlerinin en büyük amigo kızları olması gerçeğiyle daha da kötüleşti. “Küçükken her zaman herkesin hayran olduğu kız olmayı hayal etmiştim ama bunun yerine zorbalığa uğradım” dedi. Nihayet şöhret bulduğunda, ailesi mutlu bir şekilde onunla gurur duyduklarını söylemek için kayda geçti. ('Çok hırslı olduğu için her zaman geldiğini görebiliyordum,' babası Barrie dedi ölmeden önce.)

Bu günlerde Demi Rose, özbakım uygulamaya kararlı ve takipçilerinin ona sahip çıkmasını umuyor. 'Umudum, insanlara keder hakkında konuşarak ilham verebilirsem, benimle ilişki kurabilirler ve karanlık zamanları atlatmalarına yardımcı olabilirim,' dedi.

Instagram Modeli Daha Yeni Başlıyor

Demi Rose dünyanın tepesinde ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Şu anda Instagram'da 16 milyona kadar takipçisi var ve bir hafta boyunca gönderi paylaşmayı atlarsa, panik başlar .

Her gün gönderip göndermesin ya da uzun süre ortadan kaybolsa da, bir sonraki resmini endişeyle bekleyen pek çok insanın olacağından emin olabilir.