Dave Chappelle sadece komik değil, kültürel bir güç. Efsanevi Comedy Central hitinden Chappelle’nin Gösterisi Popüler stand-up gösterilerinde Chappelle, absürt mizahı düşündürücü politik ve sosyal yorumlarla birleştirdiği için saygı görüyor. En son ödülü 2020 yılında Grammy ödülü (En İyi Komedi Albümü) Netflix özelliğiyle Çubuklar ve Taşlar . Ayrıca şu sıralarda aktif kalmayı başardı. Kovid-19 pandemisi . Haziran 2020'de Netflix'in YouTube kanalında 8:46 yayınladı ve Kasım'da seçim döneminden kalma unutulmaz bir bölüme ev sahipliği yaptı. Cumartesi gecesi canlı .Herhangi bir hardcore Chappelle hayranı, komedyenin zaman zaman ailesiyle ilgili anekdotlarla eylemlerini güçlendirdiğini bilir. Bununla birlikte, kişisel hayatının ayrıntılarını spot ışıklarının dışında tutmayı tercih ederek onlar hakkında asla çok fazla açıklama yapmaz. Dave Chappelle’in karısı ve çocukları hakkında topladığımız bilgiler.Dave Chappelle Evli mi?

Chappelle neredeyse 20 yıldır piyasanın dışında. 2001 yılında, uzun süredir sevgilisi olan Elaine ile düğümü bağladı. Çiftin üç çocuğu var: oğulları Süleyman ve İbrahim ve kızı Sanaa.

Elaine evlendiklerinde ilk oğullarına hamileydi. Chappelle şaka yaptı Howard Stern 'bebeğin düğünde olduğu yeni bir okul düğünü' idi.Komedyen 2006'da Chappelle's Show'dan ayrıldıktan sonra Ohio, Yellow Springs kırsalına taşındı. Elaine'in muhtemelen evde kalan ve çocukları büyüten bir ortak olduğu 65 dönümlük bir çiftlikte ailesiyle birlikte yaşamaya devam ediyor.

Wer ist Trisha Yearwood verheiratet mit jetzt

'Özgür kalmama izin verecekleri bir doğa koruma alanı gibi,' dedi bir İle 2017 röportajı CBS Haberleri . Ben korunan bir malım.

Elaine Chappelle Kimdir?

Elaine Mendoza Erfe (31 Ağustos 1974 doğumlu) Chappelle ile stand-up kariyerine ilk başladığında 1990'larda tanıştı. Howard Stern'e müstakbel eşinin Filipinli bir Brooklynli olduğunu ve ona olan sadakatinin derin olduğunu açıkladı. 'Ben fakirken o benimleydi,' dedi Chappelle.Ayrıca, Chappelle'i çalışmaları hakkında kamuoyu tarafından yapılan geri bildirimler konusunda bilgilendiriyor.

2017'de New York radyo istasyonu HOT 97'de (aracılığıyla Kopya kağıdı ). 'Karım, gerçekten kötüye giderse, 'Oh, şuna bakmalısın' gibi bana haber verecek. Ama çoğunlukla, ben buna dikkat etmemeye çalışıyorum çünkü sen istemiyorsun bir komedyen olarak dikkatli olun. Yeterince özgün olabilmesi için işletmemi yeterince küçük tutmaya çalışıyorum. '

Dave, Elaine Hakkında Çok Konuşur mu?

Chappelle mahremiyetini korumayı tercih ediyor. Ailesini Yellow Springs'te büyütmeyi seçmesinin ana nedenlerinden biri budur. Röportajlarda ailesinden nadiren bahsediyor - ve bu, en başta bir röportaj vermesi durumunda.

'Yanıtın çoğu, herhangi bir gün nasıl hissettiğine bağlı,' dedi. CBS Haberleri röportaj. Ama sonsuza kadar yaşıyor. Bir şeyler hakkındaki fikirleriniz değişebilir, kendinize bakışınız değişebilir ve yine de bu kalıcı kayıtlarda… ve basına katıldığınızda katlanmanız gereken haç budur. '

ist Stevie Wunder eigentlich blind

Bununla birlikte, Chappelle bazen stand-up eylemlerinde karısına atıfta bulundu. 'On iki yıldır evliyim,' izleyicisine söyledi . “Aynı kişiyle on iki yıl konuştuğunuzu hayal edin. Ne söylemen gerekiyor? '

Elaine bunu ciddiye almıyor. Halka açık toplantılarda onun yanında olmaya devam ediyor ve ara sıra onun adına konuşuyor. Eylül 2020'de, özel bir Facebook grubunu uyardı kocasının komedi dizisi, Dave Chappelle ve Arkadaşları - Sosyal Açıdan Uzak Bir Yakın İlişki , yakın çevrelerindeki potansiyel COVID-19 maruziyeti nedeniyle iptal edildi.