İster sevin ister nefret edin Daniel Tosh kaba komedyeni bir aile babası olarak düşünmek zor. İster inanın ister inanmayın, arkasındaki beyin Tosh.0 (RIP) aslında mutlu evli bir adam. Ama kime? Öğrenmek kolay olmadı! Tosh'un çöreğini dünyaya gösterme sorunu olmayabilir, ancak özel hayatının ayrıntılarını paylaşmak başka bir konudur. Kişisel hayatını gizli tutmak için çok çalışıyor ve bugüne kadar bunu başardı. Daniel Tosh’un karısı Carly Hallam hakkında keşfetmeyi başardıklarımız burada.Daniel Tosh, 2016'da Gizlice Evlendi

Daniel Tosh'un mahremiyetine ne kadar değer verdiğine dair kanıta mı ihtiyacınız var? Bunu düşün TMZ Haziran 2018'de evlendiği haberini veren hikaye ... iki yıl önce! Evet, çıkış Tosh ve eşi Carly Hallam'ın 15 Nisan 2016'da gizlice evlendiklerini bildirdi.Samimi tören, görünüşe göre Malibu'da gerçekleşti, ancak ne karı ne de karı büyük günü sosyal medya hesaplarında paylaşmadı. Tosh’un temsilcisi de yorum taleplerine yanıt vermedi.

Evlenmeden önce Tosh, model Megan Abrigo ile bağlantılıydı. Eski çift, 2009 tarihli kısa bir hikayeyle kaplıydı. New York Times . İçinde, Tosh, South Beach Komedi Festivali için bir parti sonrası partide iken anlamlı bir yorumda bulunur.Ah, hayır, dedi. 'V.I.P. satır ayrılmak bu parti?'

Görünüşe göre ilgi odağı içinde yaşamak konusunda her zaman isteksiz davrandı.

Carly Hallam kimdir?

Carly Hallam 14 Şubat 1985'te doğdu. Geçmişi veya yetiştirilme tarzı hakkında çok az şey bilinmesine rağmen, şu anda bir oyuncu ve adına çok saygın bir yazardır.Ona göre IMDb sayfasında, ilk şovu biz sahnesi TNT serisi için post prodüksiyondaydı Belirli Bir Çağın Erkekler (başrolde Ray Romano ve Brooklyn Nine-Nine’s Andre Braugher). Ayrıca 2010 tarihli bir filmde rol aldı. Yeni Düşük .

Ancak komedi meraklıları, en iyi işinin kahkaha-yüksek sesle hit olduğu konusunda hemfikir olabilirler. Brooklyn Dokuz Dokuz . Hallam, 2016-2017 arasında 23 bölüm için dizide bir hikaye editörüdür ve 2017 ile 2018 arasında 12 bölüm için yönetici öykü editörü olarak görevlendirilmiştir. Gösteri):

Carly Hallam Aslında Tosh.0 Üzerine Şakalar Yazdı

Tosh'un gelecekteki karısıyla kendi şovunun setinde tanışması güvenli bir bahis. Hallam, Comedy Central’ın ara sıra aktrisiydi. Tosh.0 , 2010-2014 yılları arasında skeçlerde boy gösterdi. 2012'den 2015'e kadar dizide yazarlık yaptı.

Ancak, 2009'da Abrigo ile bağlantılıydı - Hallam şovda çalışmadan sadece bir yıl önce. Eski ilişkinin ne zaman bittiği ve yenisinin ne zaman başladığına dair hiçbir bilgi yok.

Mizah Hallam’ın ayırt edici özelliği gibi görünüyor — popüler hiciv sitesi için yazmıştır. McSweeney’in ve onu takipçileriyle sık sık şakalar paylaştı Twitter hesabı (en azından 2018'de göndermeyi bırakana kadar.)

Carly Hallam ve Daniel Tosh İlişkilerini Kapalı Kapıların Gerisinde Tutuyor

Word of Tosh’un düğününün halka açılması iki yıl almış olabilir, ama ona en yakın insanlar muhtemelen şaşırmamıştı. Komedyen herkesin bildiği gibi özeldir. Sonuçta, markası viral olan insanlarla dalga geçmeyi amaçlıyor - kendisi hakkında konuşulan bir konu olmakla ilgilenmiyor.

Göre Günlük posta , komedyen ve karısı 2010'da çıkmaya başladı, ancak nadiren birlikte fotoğraflandı. Çiftin çocuğu yok - en azından bildiğimiz kadarıyla! Ama bir aile kurarlarsa, bundan haberdar olan sonların biz olacağını hayal ediyoruz.