Mary Kate ve Ashley Olsen çocuk yıldızlardan yüksek moda moğollarına kadar beklenmedik evrimleri ile tanınırlar. Yerleşik bir aktris olan küçük kız kardeşi Elizabeth'e bile aşina olabilirsiniz. Ama Olsen kardeşlerin dördüncü bir kız kardeşi olduğunu biliyor muydunuz? Courtney Taylor Olsen grubun en küçüğü ve onunla ilgili bilgiler az olsa da, Olsen ailesinin daha net bir resmini sağlamaya yardımcı olacak birkaç ayrıntıya sahibiz.Hatte Prinzessin Diana eine geheime Tochter?

Olsen Ailesi Nasıl Ünlü Oldu?

1980'lerin herhangi bir çocuğu, Mary Kate ve Ashley Olsen'in sitcom'da sırayla Michelle Tanner'ı oynadığını hatırlıyor. Dolu ev . İkiz kız kardeşler, dokuz aydan dokuz yaşına kadar çalışarak hayatlarının neredeyse ilk on yılını şovda geçirdiler. 1993'ten başlayarak, kendi şirketleri DualStar Entertainment Group tarafından üretilen sayısız ara filmde rol aldılar. Birlikte oynadıkları son film New York Dakika 2004'te başrolde Eugene Levy ve Jared Padalecki.DualStar, markalaşma anlaşmaları ve DVD'ler aracılığıyla şov dünyasındaki en zengin küçük kızlardan ikisi olmalarına yardımcı oldu. Ancak 2012'de Mary Kate ve Ashley, moda kariyerlerine odaklanmak için oyunculuktan emekli olduklarını açıkladılar. Öncelikleri, 2006'da ortak kurdukları bir tasarımcı etiketi olan The Row'du. Üst düzey modacılarla müthiş bir başarıydı. İkili, 2012 yılında prestijli Amerika Moda Tasarımcıları Konseyi tarafından Yılın Kadın Giyim Tasarımcısı ödülünü aldı.Mary Kate ve Ashley’nin küçük kız kardeşi Elizabeth Olsen onların izinden gitti. 31 yaşındaki kız kardeşlerinin filmlerinde küçük parçalarla 4 yaşında başladı. İlk büyük rolünü 2011'lerde oynadı. Martha Marcy Marlene Olabilir . Performansı o yılki Sundance Film Festivali'nde övgü topladı ve o zamandan beri teklifler ancak daha iyi hale geldi. Bugün Olsen, bağımsız filmler ve gişe rekorları kıran yapımların bir karışımını karıştırıyor. Süper kahraman meraklıları onu Wanda Maximoff / Scarlet Witch olarak tanıyabilir. Yenilmezler imtiyaz.

Eğlenceli gerçek: İkizler, kız kardeşi Elizabeth ve erkek kardeşi Trent'in ardından ikinci yaşam tarzı markaları Elizabeth ve James'i seçti.Üç Olsen kızının ortak noktası, spot ışıklarından hoşlanmamalarıdır. Son derece özel hayatlar yaşıyorlar ve basınla röportajlarda kendileri hakkında çok az şey paylaşıyorlar. Belki de bu yüzden çok azımız Olsen'lerin büyük bir aileden geldiğini ve daha fazla kardeşi olduğunu biliyoruz.

Mary-Kate ve Ashley 4.

Mary Kate, Ashley ve Elizabeth'e ek olarak dördüncü bir Olsen kız kardeşi olduğunu öğrenince şaşırabilirsiniz.

1996 doğumlu Courtney Taylor Olsen, babalarının ikinci evliliğinden kadınların üvey kız kardeşidir. (İkizlerin babası David, 1995'te boşanmış eşi Jarnie, ertesi yıl McKenzie Olsen ile yeniden evlendi ve 2014'te boşandı.) Sık sık Jake adında bir erkek kardeşi var. aynı adı taşıyan başka bir oyuncu ve yapımcı olarak yanlış tanımlanmış .

Courtney Taylor Olsen Hiçbir Filmde Bulunmadı

Yanlış kimliğin kurbanı olan tek kişi Jake değil. Courtney, Taylor Olsen adıyla çalışan bir aktörle sık sık karıştırılır. Bir IMDb sayfası tek ve aynı olduklarını iddia ediyor ve web'deki şüpheli kaynaklar, Courtney gibi küçük bütçeli filmlerdeki roller için kredilendiriyor. Kötü Huylu Ruhlar: Kurgu Anlayışı ve YOLO: Film .

Ancak YouTube yorumları bölümü için YOLO: Film filmin yapımcıları kafa karışıklığını gideriyor. aha bu ilginç, bunu hiç duymadım. All But 1 Productions adına bir kullanıcı, 'Bu filmde bir Taylor Olsen var, ama bu bir ahbap' diye yazdı.

Courtney Taylor Olsen Olabildiğince Özel Kalmaya Çalışıyor

Courtney, dikkat çekmediği için kız kardeşlerinin isteklerini benimsemiş görünüyor. Çevrimiçi hakkında çok az bilgi var ve paylaştığı birkaç ayrıntı Instagram hesabından.

Bildiğimiz tek şey, Disney'in çocuk yıldızı Madison Pettis ( Cory Evde , Hannah Montana , Phineas ve Ferb ). Pettis’in, Temmuz 2020’de Courtney’nin ev sahipliği yaptığı sosyal açıdan mesafeli doğum günü partisine bir göz atın:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Courtney (@courtneytaylorolsen) tarafından paylaşılan bir gönderi

Courtney'nin üvey kız kardeşi Elizabeth'in kariyer başarılarından gurur duyduğunu da keşfettik. The Avengers: Infinity War dünya prömiyeri için bir posterin önünde parıldayan bir resmine bakın:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Courtney (@courtneytaylorolsen) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ancak, Courtney'nin Mary Kate ve Ashley ile bir ilişkisi olduğuna dair hiçbir belirti olmadığını belirtmek gerekir. Belki de bağlantıda kalmıyorlar. Ya da belki de sosyal medyadan uzak durma isteklerine saygı duyuyor. Her iki durumda da, ailelerinin pek çok kişinin tahmin edebileceğinden daha büyük olduğunu keşfetmekten mutluyuz. Courtney, film veya moda alanında bir geleceğin peşinde koşarsa, çalışmalarına göz kulak olacağız.