2005'ten beri MTV serisi Wild ‘N Out sürekli olarak dikişte izleyici kitlesine sahipti. Nick Cannon’un brainchild, doğaçlama komediyi rap savaşlarıyla birleştiren mükemmel bir formattı. Ünlüler ( Kanye Batı , Kevin Hart , Wu-Tang Clan) yalnızca temyize eklendi ve izleyicileri 15 sezon boyunca izlemeye devam etti.

Ancak sayısız ünlü, rapçi ve komedyen için Wild ‘N Out sahne, tekrar eden oyuncu kadrosunun yetenekleri gösteriyi yaptı. Kahkahaları nasıl getireceğini bilen en ikonik müdavimlerden biri Erkek fasulye . Bean ve setten uzak hayatı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Chico Bean Kimdir?

Chico Bean, 20 Şubat 1987'de Washington, DC'de Anthony Jamal Bean olarak doğdu. Bean üniversite yıllarını Alpha Phi Alpha Kardeşliğin bir üyesi olduğu Winston Salem Eyalet Üniversitesi'nde geçirdi. 5’7 ”komik adam, Kuzey Carolina'da bulunduğu süre boyunca gelecekteki doğaçlama ekibi Freestyle Komik Komedi Şovu'nun diğer üyeleriyle tanıştı.FFCS, kolej turunda düzenli olarak performans sergiledi, ancak Bean New York City'ye gidip Nick Cannon’un “Fresh Faces of Comedy” gösterisinde bir set yapıp kariyerinin bir sonraki seviyeye sıçradığı ana kadar değildi.

Bean beşinci sezonu için seçmelere katıldı Wild ‘N Out ve gerisi tarih. O zamandan beri şovda bir fikstür oldu ve kalabalığın güldürürken bar tükürdüğü için alkış topladı. Bean, 90'ların MC'si olarak daha önceki bir çağrıyı kaçırıp kaçırmadığını merak ettiren bir gerileme tarzı getiriyor.Chico Bean’in Net Değeri Nedir?

Bazı kaynaklar Chico Bean'in bir milyon dolar değerinde olduğunu tahmin ediyor, ancak diğerleri onun 5 milyon kadar para yatırdığını söylüyor. Tahminimiz, gerçeğin bu ölçeğin alt ucunda olduğudur. Bean, dışında çeşitli küçük projelerde yer almıştır. Wild ‘N Out - liste, Tru TV oyun şovunda bir görünüm içerir Önemsiz Yayından Kaldırma ve bir E için bir yazı işi! pilot. Ayrıca 85 South komedi grubunun üçte biri (diğer iki üye arkadaş Wild ‘N Out oyuncu kadrosu DC Young Fly ve Karlous Miller). Üçlü, Ekim 2020'de BET Hip Hop Ödülleri'nin ortak ev sahipliğini yaptı.

Ama Bean'in çok yaşadığını düşünüyorsan Wild ‘N Out para, yanılıyorsun. Nisan 2020'de Cannon, Belirli bir his gösterinin 'neredeyse yarım milyar dolarlık bir marka' olduğunu belirten bir dergi.

Cannon'un bölüm başına 70.000 dolar kazandığı bildirilirken, komedi ekibinin üyeleri önemli ölçüde daha küçük maaş çekleri görüyor. İlk altı sezonda yer alan Spanky Hayes, maaşının şov başına 27.000 $ 'dan 1.000 $' a düştüğünü söyledi. Wild ‘N Out MTV'den MTV2'ye taşındı.

Oyuncular için iş, prestijden çok maaşla ilgilidir. 'İnsanlar Nick Cannon'u gerçekten tanıdığımı sanan, en iyi kısmı bu,' dedi Chico Bean BOSSIP 2014 yılında.

'Ondan kalan şöhretin bir kısmını ondan almak,' diye açıkladı. 'Ünlü olduğu sürece buna binebilirim, çünkü maaş gerçekten hiçbir şey değil. Yaz işinde nasıl para kazandığını biliyor musun, mesela ilk [bir] iş bulduğunda ve sadece okul kıyafetlerini alabildiğinde? Bu ne Wild ‘N Out dır-dir.' Şovdaki deneyimi hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki röportajın tamamına göz atın:

Chico Bean'in Çocuğu Var mı?

Bugüne kadar, Chico Bean kişisel hayatı hakkında çok az şey ifşa etti. Komedyen için hiçbir zaman bir kız arkadaş ya da eş duyulmadı. Ancak 33 yaşındaki, 12 yaşındaki Pierce Chanel'in babasıdır. Bean, annesi hakkında hiçbir zaman kamuya açık bir şekilde konuşmadı, ancak kızını sosyal medyada övmek için düzenli fırsatlardan yararlanıyor. 'Zamanın nasıl bu kadar hızlı geçtiğini bilmiyorum ama bildiğim şey Tanrı bana yeryüzünde bir melek verdi ve üzerinde yaşadığım her an ona değer vereceğim,' Pierce Chanel’in dokuzuncu doğum gününü yazdı .

'Bu işin tek eksiği, en iyi arkadaşımla özlediğim zamandır !!!!!' o da dedi Instagram fotoğrafı 2018 yılında onunla birlikte.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Bean, Nijeryalı rapçi Burna Boy’un 'Yawa Dey' e eşlik ederek Pierce Chanel'in doğum gününü kutladı. Arabasında yanında oturan kızı, elli dolarlık banknotların arkasına yüzünü saklarken çekingen bir şekilde içeri girer. Bean, 'Bu yıl genellikle kutlamalarda yaptığımızdan farklı olsa da, en önemli kısım hala sağlam ve biz BİRLİKTEYİZ,' diye yazdı. 'Bebeğim artık bebek değil !!!'

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Chicobean (@chicobean) tarafından paylaşılan bir yayın

Annesinin kimliğini ya da Bean'in şu anda kiminle bağlantılı olabileceğini hiç öğrenmemiş olsak bile, onun gururlu ve sevgi dolu bir babadan başka bir şey olmadığından emin olabiliriz.