Düşünmesi kolay Makineli Tüfek Kelly diğer rapçilerle boğuşmaktan korkmayan adam ya da bağlantılı müzisyen olarak Megan Fox . Ama aynı zamanda kendini adamış bir baba ve yavruları söz konusu olduğunda tam bir yumuşak başlı. MGK’nın kızı Casie Colson Baker , hayatında değişmeyen tek şeydir (ya da ona dediği gibi, en iyi arkadaşı). Casie hakkında daha fazla bilgi edinin ve gelecekte onu neden daha fazla görmeyi bekleyebileceğinizi öğrenin.

vier nicht-blonde Leadsänger

Casie Colson Baker, Makineli Tüfek Kelly’nin Tek Kızı

Casie Colson Baker, 24 Temmuz 2009'da Emma Cannon ve Richard Colson Baker, yani Machine Gun Kelly'nin çocuğu olarak dünyaya geldi. MGK, kendi işlevsiz yetiştirilme tarzına rağmen baba olduğunda sadece 18 yaşındaydı, Walmart'tan çocuk bezi çalmak anlamına gelse bile, kızının geçimini sağlamaya kararlıydı.



Bebek malzemelerinin maliyeti artık MGK için bir endişe kaynağı değil, ancak şöhretin bedeli öyledir. Çoğunlukla, Casie'yi paparazzilerden korumayı tercih ediyor. Bununla birlikte, ara sıra onun hakkında ayrıntıları kendi şartlarına göre paylaşır ve paylaştığında, düşkün bir babadan başka bir şey değildir. Örneğin, onun Instagram'da açılış yazısı Casie'nin MGK’nın kollarında uyuduğu bir fotoğraftı. 'Nasıl benim wtf wtf 🥰 # babalar günü,' diye yazdı başlıkta.

Ve Aralık 2019'da, Casie'ye ne kadar kendini adadığına dair bir ipucu attı:

MGK övgüsünü sosyal medyayla sınırlamaz. 2017 single'ı “At My Best” küçük kızı için yazılmıştır.

'' At My Best 'gibi şarkılarla yaptığım şeylerin çoğunu kızımın etkisiyle yaptığımı söyleyebilirim' dedi. İlan panosu 2018'de. 'İnsanlar, benim kadar vahşi, hala geceleri eve gitmem gerektiğini anlamalı ve hala orada oturan biri var, 'Ben altı yaşındayım ve senin kadar huysuz olmanı kaldıramıyorum senin gibi.'

'Bir kişilik olarak kabul edilmesi gereken çok şey var. Onu gururlandırmak istedim ve pek çok hayran bunu yumuşak olarak gördü ve sanki hayır, yapabileceğin en güzel şey bu. [Müziğim] bir baba olarak kızıma hediyemdir. İşte dinleyebileceğiniz, içinde hala benim acımı barındıran ve hala size bilmenizi istediğim bir şeyi öğreten bir şey. O kadar iyi bir konuşmacı değilim, kendi röportajlarımı izlemekten hoşlanmıyorum, sanırım konuşmakta berbatım, ama yapabileceğim tek şey kalemimi hareket ettirmek ve eğer kızımla böyle konuşmam gerekiyorsa o zaman bunu yapmama izin ver. '

Blogcu ile 2015 röportajında Jen DeLeon MGK, kendi geçmişinin bir ebeveyn olarak kendini nasıl idare etmek istediği üzerinde derin bir etkisi olduğunu da itiraf etti. Ayrıca müziğini dinleyen diğer genç babalara da örnek olabileceğini umuyor.

Hat Robert Pattinson eine Freundin?

'Elimden gelen en iyi baba olmak için çok çalışıyorum çünkü babamla olan ilişkimden pek memnun değildim,' dedi. “Başarısız olmak için kurulmuş neslimizi görmeyi seviyorum… başarısız olmayı değil. Göründüğüm gibi bakıyorum, yaptığım şeyi yapıyorum ve seni [açıklıyor], ben harika bir babayım. '

MGK’nın babalık hakkındaki görüşleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki röportajın tamamını izleyin:

Casie Colson Baker’ın Annesi Emma Cannon

Mevcut kız arkadaşı aktris Megan Fox'tan bahsetmeyen yeni bir MGK hikayesini okumak zor. Ancak rapçi ünlü olmadan önce Casie’nin annesiyle uzun süreli bir ilişki içindeydi. Emma Cannon . Söylentiye göre ikisi bir noktada düğümü bile bağladı, ancak medeni durumları doğrulanmadı.

Aslında Emma hakkında bilgi çok azdır. Tüm işaretler, düşük profilli tutmak istediğini gösteriyor. MGK’nın eski sevgililerinin arasında Halsey , Amber Rose ve Chantel Jeffries.

MGK ve Casie Birlikte Bir Filmde Başrolde

Casie şu anda 11 yaşında ve görünüşe göre MGK onu dünyayla daha fazla paylaşmaya hazır. Şubat ayında Instagram'da Casie ile bir dizi fotoğraf yayınladı. 'Birlikte ilk filmimiz' yazısını okudu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Blonde Don (@machinegunkelly) tarafından paylaşılan bir yayın

Film, Tek Yön MGK, hem kanundan kaçan hem de kendi suç patronu olan yaralı bir suçlu olan Freddy'yi canlandırıyor. Kevin pastırması , Travis Fimmel ( Vikingler ) ve Storm Reid ( Öfori ) filmde de rol alacak. Ancak MGK'ya sorarsanız, oyuncu kadrosuna en iyi katkı Casie'dir. Sevincini paylaşmak için Twitter'a döndü:

Çekimler Şubat ayında başladı ve filmin kesin olarak 2022'nin başlarında gösterime gireceği bir tarih var. Umarız o zamana kadar kırmızı halılar geri gelir, çünkü baba ve kızın birlikte görünmesini çok isteriz!

Kevin Hart Ex Frau neuer Mann