Dünya, Bobby Flay'i rakipsiz şef Büyük lezzetleri daha da büyük bir restoran imparatorluğu kurmaya yardım etti. Ancak Amerika’nın en büyük mutfak yıldızı mutfakta olduğu kadar yatak odasında da meşgul. Flay, bir kadın erkek olarak bir üne ve bunu kanıtlayacak ilişki geçmişine sahiptir.

Flay'in birden fazla evliliği, kız arkadaşı ve flörtleri oldu. Bir ilişkisi olup olmadığını veya bekar hayattan zevk alıp almadığını öğrenin.Bobby Flay Evli mi?

Ünlü şef hayranları için iyi haber: Bobby Flay piyasada. Food Network’ün 2019 bölümünde Bobby Flay'i yendi konuk jüri üyesi Fran Drescher, şovun yıldızının ilişki durumunu kabul etmesini sağladı.

Durumun nedir? diye sordu Drescher. 'Alyans takmıyorsun. Senin bir sevgilin var?'

'Çok bekarım,' dedi Flay. Beni kaldırıma tekmeledi.

Cevabını duyduktan sonra, Dadı star onu harekete geçirdi ve 'sanata birlikte bakmalılar mı' diye sordu. (Flay'in çağdaş sanat hayranı olduğu söyleniyor.)

Bana bir randevu mu istiyorsun? diyor. Şu anda biraz utanıyorum.

Bir gün boyunca galeri atlayarak geçirdiklerine dair bir onay yok, ancak bu pek olası değil. Sonuçta, Drescher sonunda Flay'e karşı oy kullandı ve bölümü rakip Shelby Sieg'e kaptırdı.

Drescher, Sieg'e, 'Onunla çıkacağım, ama seni destekliyorum,' dedi.

Brad und Jen wieder zusammen

Bobby Flay Aslında Üç Kez Evlendi

Flay şu anda bekar olabilir, ancak çok romantik bir geçmişi var. Şef üç kez boşanmış ve önceki ilişkilerinden biri kamuoyundaki bir skandalla lekelenmişti. İşte geçmiş eşlerinin kısa bir geçmişi:

Debra Ponzek

Flay, Debra Ponzek ile 1990 yılında Meals-on-Wheels yardım etkinliğinde tanıştı. O sıralarda Manhattan restoranı Miracle Grill'de çalışan 26 yaşında bir şefti. Montrachet.

Çıktıktan birkaç hafta sonra teklif etti. 11 Mayıs 1991'de New York City'deki Rainbow Room'da 225 misafirin önünde evlendiler.

Ponzek, 'Kariyerimizi ayrı tutacağımızı düşünüyorum' dedi. New York Times düğünlerden günler önce. 'Tamamen farklı iki tür yemek yapıyoruz.'

Bazı garip anlar olsa bile akıllıca bir karardı. Yeni evlilerin kariyerleri art arda büyüdü ve 1992'de, Flay’ın Mesa Grill şefi olarak yaptığı büyük sıçramanın ardından, her iki şef de aynı James Beard Ödülü'ne (Yükselen Yıldız Şef) aday gösterildi. Flay ismini yarıştan çekmeye çalıştı ancak isteği reddedildi. Ponzek madalyayı eve götürdü ve ertesi yıl Flay kazandı.

Ancak evlilik 1993'te bitmişti. Ponzek o zamandan beri sahibi olduğu Connecticut'a taşındı. Delices'da , kaliteli bir gıda zinciri ve catering şirketi. Şimdi iş ortağı Gregory Addonizio ile evli ve üç çocuğu var.

Kate Connelly

1 Ekim 1995'te Flay, ikinci karısı Kate Connelly ile evlendi. Şef, Connelly'nin ortak ev sahipliği yaptığı sırada New York’un en gözde restoranlarından ikisi olan Mesa Grill ve Bolo’nun başarısına büyük önem veriyordu. Robin Leach Konuşan Yemek Food Network'ün ilk günlerinde yayınlanan.

KİME New York Times düğün duyurusu beklenmedik bir maçın resmini çizdi. Flay, 'beyaz mobilyalar, beyaz halılar ve duvarlarda modern sanatın olduğu bir apartman dairesinde yaşayan' bir adam olarak tanımlandı. Connelly, 'dairesi fıstık ezmesi ve jöle lekelerini kamufle eden halı ve sandalyelerle dekore edilmiş evli olmayan bir anneydi.'

Gelinin meslektaşı ve sırdaşı Robin Leach, 'Her ikisi için de anlık bir çekim oldu, ancak anlık tehlike sinyalleri' dedi. 'Onun gerçek bir bekar olduğu konusunda uyarıldı ve bekârlıktan vazgeçeceği kadınla tanıştığını fark etti.'

Connelly, Nisan 1996'da Flay’in tek çocuğu Sophie’yi doğurdu. Ancak 1998’de, İnsanlar çiftin zaten ayrıldığını ve Sophie'nin velayetini paylaştığını bildirdi. Bölünmelerinin nedeni asla kamuoyuna açıklanmadı ve Connelly göreceli bir anonimlik yaşamına girdi.

Başarısız ilişkilerinden bağımsız olarak, Flay ebeveynlik görevlerini ciddiye alıyor gibi görünüyor. 'Baba olmaktan biraz korkuyordum ama şimdi bunda gerçekten iyi olduğumu düşünüyorum,' dedi. 1998'de söyledi İnsanlar 2017'de onunla “günde 10 çay partisi” yaptı, 21. doğum günü için Londra'da gösterişli bir brasserie'de makaron ve krem ​​brulée ile kutlama yaptılar.

Sophie her iki ebeveyni de eşit derecede seviyor gibi görünüyor. Mayıs 2020'de yayınlanan ve Connelly'ye 'oradaki en iyi anne' adını verdiği bu Instagram gönderisine bir göz atın:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sophie Flay (@ abc7sophie) tarafından paylaşılan bir yayın

Stephanie Mart

Üçüncü sefer Flay için cazibe değildi. 20 Şubat 2005'te şef, aktris Stephanie March ile evlendi. O zamanlar, en çok bölge savcısı yardımcısı Alexandra Cabot'u oynamasıyla tanınıyordu. Hukuk ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi .

Evlilik on yıl sürdü (Flay için bir rekor), ancak aynı zamanda muhteşem bir şekilde patladı. Nisan 2015'te, TMZ çiftin ölümü için birkaç neden sızdırdı. Bunların arasında Flay’in Mart’ı önceki yıl apandisi patladığında terk etme kararı da vardı (çıkış, onun yerine bir asistan göndermeyi teklif ettiğini bildirdi). Şef ayrıca Florida'daki bir yemek ve şarap festivaline katılmak için çiftin 10. yıl dönümünü de terk etti.

Ancak aldatma Mart’ın başlıca endişelerinden biri gibi görünüyordu. Göre Sayfa Altı Mart, Flay'in eski hostes ve o zamanki kişisel asistanı Elyse Tirrell ile bir ilişkisi olduğunu öğrendikten sonra taşındı. Hile yaparken ilk yakalandığı zamandan değil! 2010 yılında oyuncu Ocak Jones Los Angeles'ta bir araba kazasına karıştı. Bir soruşturma, Flay'in aradığı ilk kişi olduğunu ortaya çıkardı. Flay herhangi bir suçu reddetti, söyledi TMZ yakın zamanda mutfak tasarımı hakkında konuşmak için numara alışverişinde bulunduklarını söyledi. Neden önce onu aramayı seçtiğine dair hiçbir fikri olmadığını iddia etti, 'ama yine de ona yardım etmek için gitti ... sadece iyi olduğundan emin olmak istedi.'

Bununla birlikte, Mart ayına kadar sunulan mahkeme belgeleri, Jones ile birçok kez yattığını iddia etti. Eski karısı ayrıca Flay'in kimliği bilinmeyen üçüncü bir metresi olduğunu söyledi.

Mart ayından beri teknoloji yatırımcısı Dan Benton ile evlendi ve temsilcisine göre, 'İkisi de bir sonraki bölüme birlikte başlamaktan çok memnun.'

Bobby Flay ve Giada De Laurenitis çıkıyor mu?

Flay’ın kadınlara olan sevgisi düşünüldüğünde, bazıları iş ile eğlenceyi karıştırmanın şef için olağan bir şey olup olmadığını merak edebilir. Food Network üyesi Giada De Laurentiis, Flay ile aynı zamanlarda boşandı ve evliliği de hile iddialarıyla lekelendi. ( De Laurenitis'in şarkıcı John Mayer ile ilişkisi olduğu iddia ediliyor. .) İkilinin ekrandaki kimyası, filizlenen bir romantizmin işareti mi?

İkisi hiçbir zaman bir ilişkiyi onaylamadı ve sadece arkadaş oldukları kesin bir bahis. De Laurentiis, Ekim 2020 gibi yakın bir zamanda İnsanlar beş yıllık erkek arkadaşı Shane Farley ile güçlendiğini söyledi.

Bobby Flay'in Şu Anda Bir Kız Arkadaşı Var mı?

Şimdilik, Bobby Flay bekar gibi görünüyor. Son uzun vadeli ilişkisi 2016 ile 2019 arasında çıktığı aktris Heléne Yorke ile oldu. Bobby Flay'i yendi , ev sahibi onunla bir Knicks maçında tanıştığını ortaya çıkardı . Birinci yıl dönümlerinden sonra eski muhabbet kuşlarına bakın:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bobbyflay (@bobbyflay) tarafından paylaşılan bir yayın

Ne yazık ki, Fran Drescher'a 'onu kaldırıma tekmeleyen' oymuş gibi görünüyor. Belki de Flay şu anda bekar olmanın tadını çıkarmak için zaman alıyor. Bir daha bir kadına bağlanmaya karar verirse, bunun uzun vadeli olacağını umuyoruz.