Hayran mısın Bert Kreischer ? Komik, zorlu parti tarzlarıyla tanınan 48 yaşındaki komedyen, son derece başarılı bir kariyere ve daha da renkli bir hayata sahip. Standup performansına ek olarak, iki popüler podcast'e ev sahipliği yapıyor, şu anda Netflix'te yayınlanan iki komedi özel yayını var ve iki çocukla mutlu bir şekilde evli. Bert Kreischer’in ailesi ve kariyeri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Bert Kreischer kimdir?

Bert Kreischer 3 Kasım 1972'de Tampa, Florida'da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra, bir parti hayvanı ve fakir bir öğrenci olarak büyük bir ün kazandığı Florida Eyalet Üniversitesi'nde (FSU) yedi yıl geçirdi. .Wann ist Gwen Stefani fällig?

'Bu ne kadar kötü bir öğrenciydim,' Kreischer tanınmış komedi rutinlerinden birinde şöyle diyor: . 'Bir keresinde İspanyolca olduğunu düşünerek bir Rusça kursuna kaydoldum ve' Bunun İspanyolca olduğunu sanmıyorum 'farkına varmadan önce üç ders aldı.'

Kreischer rahat yaşam tarzıyla o kadar tanındı ki, aslında Yuvarlanan kaya dergi onu bir 1997 başlıklı makale Bert Kreischer: Lisans . Parça, onu 'ülkedeki Bir Numaralı Parti Okulunun en iyi partisi' olarak adlandırdı ve çılgın kolej maskaralıklarının çoğunu anlattı.

Kreischer, komedi alanında kariyer yapmak için FSU'dan ayrıldığında bu maskaralıklar işe yaradı. Çılgın hikayeleri - ilginç kişiliğiyle birleştiğinde (Kreischer, gömleksiz komedyen olarak bilinir hale geldi, çünkü çıplak göğsüyle oynamayı seviyor çünkü) - komik stand-up materyalleri için yapılmış ve kısa sürede büyük bir takipçi kazandı. Bugün, Kreischer'in en popüler rutinlerinden bazıları, bir zamanlar Rus mafyasıyla nasıl ilişki kurduğunun ünlü hikayesi de dahil olmak üzere çılgın üniversite kaçışlarıyla ilgili.

'Van Wilder' Bert Kreischer'in Hayatına mı Dayalı?

2002'de piyasaya sürüldü, Van wilder başrolde olduğu kısık bir komedi Ryan Reynolds parti yapmayı seven bir yedinci sınıf son sınıf öğrencisi olarak. Bu olay örgüsü size tanıdık geliyorsa, öyledir - filmin orijinal senaryosu 1997'den esinlenmiştir. Yuvarlanan kaya Bert Kreishcher profili.

Öyleyse neden filmin adı değil Kreischer'den ? Veya Bert Kreischer: Lisans mı? Bir görünüşte Joe Rogan Experience podcast'i Kreischer, Yuvarlanan kaya makale başlangıçta Oliver Stone’un film şirketi tarafından tercih edildi, senaryo birkaç kez el değiştirdi ve sonunda National Lampoon’un filmi olarak yayınlandı - farklı bir adla.

Bu, Kreishcher'in filmin yapımına dahil olmadığı ve filmden para kazanmadığı anlamına geliyordu. Komedyen, Joe Rogan'a muhtemelen film şirketine dava açabileceğini söyledi, ancak nihayetinde standup kariyerindeki yükselişini etkilemesini istemediği için yapmamaya karar verdi. 'Dava açan ve çalışmayan adam olabilirsin ya da dava açmayan ve çalışan adam olabilirsin. Hangisi sen?' dedi.

Bert Kreischer'in Ailesi Nasıl Bir Yer?

Vahşi şöhretine rağmen, Kreischer oldukça geleneksel bir aile hayatına yerleşmiştir. Karısı LeeAnn ile 15 yıldan fazla bir süredir evli ve çiftin Georgia ve Ila adlarında iki kızı var. 'Çok mütevazı yaşıyoruz' Kreischer 2014 röportajında ​​söyledi. '2 kızlı 2 yatak odalı bir evimiz var. Gerçekten güzel ve değeri arttı, ama biz 'Pekala, malikane alma zamanı' gibi insanlar değiliz. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

LeeAnn Kreischer (@lkreischer) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kevin Hart Ex Frau Name

Komik kocası tarafından geride kalmamak için LeeAnn, uygun bir adıyla kendi haftalık podcast'ini sunuyor. Partinin Karısı . Kreischer şovda yer aldı Georgia ve Ila'nın kızları gibi defalarca.

Bert Kreischer Şimdi Ne Yapıyor?

Kreischer şu anda popüler podcast'in sunucusu. Bertcast , ve ortak ev sahipliği yapıyor 2 Ayı 1 Mağara komedyen arkadaşla podcast Tom Segura. Ayrıca, 2021'in sonuna kadar ülke genelinde tarihlerin rezerve edildiği, yaklaşan Berty Boy Turnesi için hazırlanıyor. 2018 komedi özel programı, Gizli Zaman , şu anda olduğu gibi Netflix'te yayın yapıyor Bert Kreischer ile Kabin, komedyenin bazı komik arkadaşlarıyla ormanda takıldığı beş bölümlük bir realite şovu.

Ayrıca Kreischer'in ev sahipliğini de izleyebilirsiniz. Büyük Gösteriye Git TBS'de, aralarında ünlü jüri üyelerinden oluşan bir panelin yer aldığı ekstrem bir yarışma programı Rosario Dawson Jennifer Nettles, Cody Rhodes ve Snoop Dogg . Yakın zamanda pandemi sırasında arabalı bir izleyicinin önünde filme alınan şov, bir nevi Amerika'nın yeteneği var finalin nihai 100.000 $ 'lık ödülü için yarışan çılgın, cesur eylemler içeren steroidler üzerinde.