Siyasi yorumcu Ben Shapiro muhafazakarlar arasında popüler günlük podcast'iyle tanınıyor, Ben Shapiro Gösterisi . Liberal çevrelerde, sistemik ırkçılıktan LGBT haklarına kadar çeşitli sosyal konulardaki tartışmalı duruşlarından dolayı hor görülüyor.Ama dünyanın geri kalanı için, belki de en kötü şöhretli olarak, karısı Cardi B ve Megan Thee Stallion'un 'WAP' adlı hit hitiyle kafası karışan adam olarak biliniyor. Şarkının eleştirisi, çiftin kadın bedenini kavrayamadığını ortaya çıkardı ve gaf, karısını farkında olmadan spot ışığına sürükledi. O zamandan beri insanlar onlar hakkında daha fazlasını öğrenmek için çabalıyorlar. İşte Ben Shapiro’nun eşi Mor Shapiro hakkında bildiklerimiz.Ben Shapiro Kimdir?

Ben Shapiro, aşırı muhafazakar görüşleriyle tanınan siyasi bir harikadır. Sağcı web sitesiyle, The Daily Wire Shapiro, hem sol hem de sağın hedefi haline getiren tartışmalı fikirleri benimsiyor.

Örneğin Shapiro, tecavüz ve ensest durumunda bile kürtajın yasaklanması gerektiğine inanıyor. Batı medeniyetini diğerlerinden “üstün” olarak lanse ediyor. Ayrıca eşcinselliğin bir günah olduğuna ve sertifikalı bir akıl hastalığı olarak nitelendirilmesi gerektiğine inanıyor.Ancak Shapiro'nun yüzünde sık sık patlar. Onun şüpheli tweetler ve canlı yayında öfke nöbetleri davalarını desteklemek için hiçbir iyilik yapmadı.

Lebron James Nettowert 2018

'Açıkçası, tüm bunları zaman kaybı buluyorum ... Seni hiç duymadığım için benim hakkımda ne düşündüğün umrumda değil,' diye haykırdı bir 2019'dan uzaklaşmadan önce BBC röportaj. (Muhabirin saygın itibarının farkında olmayan Shapiro, bir özür dileyerek çabucak geri adım attı.)36 yaşındaki Shapiro, üç çocuk babası ve kocasıdır. Ama karısı kim ve hangi görüşlerini paylaşıyor?

Mor Shapiro Kimdir?

Mor Shapiro, kızlık soyadı Tolendano, Fas kökenli İsrailli bir doktor. 2008 yılında 20 yaşındayken Ben Shapiro ile evlendi. Çiftin üç çocuğu var ve dindar Ortodoks Yahudiler.

Mor, UCLA'da psikobiyoloji okudu ve MD'sini UCLA'daki David Geffen Tıp Fakültesi'nden aldı. Kaliforniya, Fontana'daki Kaiser Vakfı Hastanesinde Aile Hekimliği İkamet Programında asistan olarak çalıştığı bildirildi. Bununla birlikte, Shapiro'nun Eylül ayında kendisi ve ailesiyle birlikte olacağını açıkladığı için, bir sonraki işi bilinmiyor. California'dan ayrılmak .

Ben And Mor’un Evliliği Nasıl Bir Şey?

Ben'in, küçük kız kardeşi Abigail tarafından Mor'la tanışması dışında çiftin başlangıcı hakkında çok az şey biliniyor. İkisi, Acre Isreal'de geleneksel bir Yahudi töreninde evlendi (Ben’in besteci olan babası, alay müziğini yazdı.)

“Geçen hafta evlendim… 24 yaşındayım. Karım 20 yaşında, ”Shapiro düğünden kısa bir süre sonra bir blog yazısında yazdı. 'Silahlı muhafızların sağladığı güvenlikle büyüyecek sağlıklı, mutlu, özgürlüğü seven çocuklara Tanrı'nın yardımıyla birlikte sahip olmayı planlıyoruz.'

Mor, spot ışıklarının dışında kalmayı tercih ediyor, ancak bildiğimiz çok az şey, kocasını kariyerinin önüne koyan bir kadını ortaya çıkarıyor.

Shapiro, 'Evliliğimizin başlarında, eşim hala UCLA'da kolejdeydi ve ben New York'ta bir işe girmekle ilgileniyordum,' diye yazdı. 2018 Newsweek sütun . “Görev bilinciyle, ülke çapındaki bir koleje transfer olmayı teklif etti. Ülke çapında tıp fakültesine başvurduğunda işimi taşımayı teklif ettim. '

catherine zeta jones scheidung michael douglas

'Açıkçası, kimya önemlidir, aynı zamanda ortak ilgi alanları da önemlidir,' diye de yazdı. Ama bunlar gerekli, evlilik için yeterli şart değil. Zamanla, tutkulu aşk arkadaş sevgisine dönüşür - hayat yolculuğunuz için doğru partneri, istediğinizle aynı hayatı isteyen birini seçseniz iyi olur. '

Tabii ki, Ben ve Mor anlaşmazlıkları olmadan değil. Ben şovunda, karısı için onu çılgına çeviren bir şeyin telefonunu ne sıklıkla kaybettiğini açıkladı.

'WAP' Mor Shapiro'ya Nasıl Dikkat Çekiyordu?

Mor, Ağustos 2020'de kocası Cardi B ve Megan Thee Stallion’un single 'WAP' ına ateşli yorumunu yaptığında istenmeyen ilgi gördü.

10 Ağustos'taki bir bölümde 'Islak a-p-kelimesi, p-kelimesi kadın cinsel organıdır' dedi. Ben Shapiro Gösterisi . 'Ve çok daha kaba gibi, önemli ölçüde daha kaba hale geliyor.'

Ryan Reynolds und Sandra Bullock heirateten

'Beyler, feministlerin uğruna savaştığı şey bu,' diye devam etti. “Feminist hareketin amacı budur. Bu aslında kadınlara bağımsız, tam anlamıyla insan muamelesi yapmakla ilgili değil. Bu ıslak a-p-kelimesi ile ilgili. Ve farklı bir şey söylerseniz, [bu] bir kadın düşmanı olduğunuz için, anlarsınız. '

Şarkıyı yorumlaması için sosyal medya onu sürüklediğinde, Shapiro ikiye katlandı ve karısını kargaşaya sürükledi.

Twitter kullanıcıları, bunun siyasi uzmanlardan utanç verici bir açıklama olduğunu hızlıca belirttiler.

'Ben Shapiro, doktor eşinin ona ilişkileri sırasında vajinal enfeksiyonun bir sonucu haricinde asla ıslanmadığını söylediğini bildirdi - bunu nasıl kurulur? dedi bir kullanıcı .

'Artık pek çok doktor, Ben Shapiro'nun konuşmasının WAP'ı önlemenin en etkili yolu olduğunu söylüyor,' başka dedi .

Shapiro’nun karısının, koltuk teşhisinin bu kadar büyük ölçekte kamuoyuna duyurulmasını istemediğini söylemek muhtemelen güvenli bir bahistir. Konuyla ilgili yorum yapmasa da, viral tartışmanın evliliklerine zarar verecek pek bir şey yapmadığı görülüyor. (Seçme şansı olmadığından değil - Ortodoks Yahudilikte boşanma sadece kocası tarafından yapılabilir.) Shapiro'nun önceki hatalarından herhangi biri onu henüz etkilememişse, kesinlikle uzun vadede işin içinde olduğundan şüpheleniyoruz.