Seattle Seahawks oyun kurucu Russell Wilson ve pop yıldızı eşi Ciara ilişki hedefleri. Ancak çok az insan, Wilson'ın 2016 evliliklerinden önce, adı altında sarışın bir bebekle evli olduğunu biliyor. Ashton Meem . Meem herkesin bildiği gibi özeldir, ancak sendikaları hakkında bazı önemli ayrıntıları almayı başardık. Wilson’un evlilik hayatına ilk adımını atmak için okumaya devam edin.

Ashton Meem Kimdir?

Ashton Meem, Seattle Seahawks oyun kurucusu Russell Wilson'ın ilk ve eski eşi. 6 Eylül 1987'de Richmond, Virginia'da Molly ve Lang Meem'den doğan tek çocuk. Meem, Richmond'da özel bir kız okulu olan St. Catherine'de eğitim gördü ve daha sonra Georgia Üniversitesi'ne girdi. Sonunda North Carolina Eyalet Üniversitesi'ne transfer oldu ve 2010 yılında iletişim alanında lisans derecesi ile mezun oldu.

Ashton Meem ve Russell Wilson’un Evliliği

Meem ve Wilson ilk kez genç olarak tanıtıldı. Meem, 'Lisede kısaca tanıştık' dedi. Richmond Times-Dispatch çiftin 2012 düğün duyurusunda. 'Sonra tekrar bir yaz partisinde ve ondan sonra birbirimizi görmeye başladık.' Çift, kolejdeyken çıkmaya başladı ve uzun mesafeli bir ilişki sürdürdü. Meem, Wilson'a daha yakın olmak için Georgia Üniversitesi'nden NC Eyaletine transfer oldu. Mezun olduktan bir yıl sonra erkek arkadaşı Wisconsin Üniversitesi'ne futbol oynamaya transfer oldu. 1 Ağustos 2010'da Wilson, Kuzey Karolina, Cary'deki lüks bir otelin Başkanlık Süiti'nde sürpriz bir konaklama ayarladı. Orada, tanık olarak köpekleri Penny ile diz çöktü ve Meem'e evlenme teklif etti. Ailesi tebriklerini sunmak için dışarıda bekledi, ancak Wilson'ın da açıkladığı gibi, 'Lobideki herkesin sessiz olmasını ayarlamıştım.' Çift, 14 Ocak 2012'de Virginia Country Club'da 300 misafirin önünde evlendi. Ancak, tören Wilson’un Florida’nın Bradenton kentindeki IMG Akademisi’nde NFL eğitimi arasında gerçekleştiği için balayı ertelendi.

Ashton ve Russell 2014'te Boşandılar

Meem ve Wilson inanılmaz bir balayı dönemi geçirdi. Düğümü bağladıktan üç ay sonra Wilson, 2012 NFL Draftının üçüncü turunda Seattle Seahawks tarafından seçildi. Bundan iki hafta sonra dört yıllık 2.99 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı. Ancak perde arkasında, yolculukları sonunda zorlu bir yamaya denk gelir. Nisan 2014'te Wilson boşanma davası açtı. Aracılığıyla bir açıklama yaptı Seattle Times Bob Condotta: 'Boşanma davası açmaya zor bir karar verdim. Açıkçası, bu gibi kararlar kolay gelmiyor. Ashton ve ben bu zor dönemde saygıyla dua, anlayış ve mahremiyet istiyoruz. İleriye dönük olarak, bu kişisel konu hakkında daha fazla yorum yapmayacağım. ' Bugün Amerika Wilson'ın duyuruyu yaptığı zamandan karısının fotoğrafını sosyal medyada paylaştığı son zaman arasında 13 hafta olduğunu kaydetti. Öyleyse ne ters gitti?

Ashton, Takım Arkadaşı Golden Tate ile Russell'ı Aldattı mı?

Wilson ve Meem’in ayrılığının duyurulmasının ardından, olası nedenler hakkında söylentiler dolaştı. Popüler bir teori, Meem'in o zamanlar takım arkadaşı olan Golden Tate ile kocasını aldattığı iddia ediliyor. Başka bir eski Seahawk, Percy Harvin'in, bu konuyla ilgili olarak 2014 Super Bowl haftasında Tate'i yumrukladığı bildirildi. Tate iddialara, internet sitesinde yayınlanan uzun bir kişisel makalesinde yanıt verdi. Kazan . Şöyle yazdı: “Russell Wilson’un karısıyla bir ilişkim yoktu ve onun boşanması ile hiçbir ilgim yoktu. Bizi tanıyan herkes için gülünç. Eski karısı Ashton, kız arkadaşımla hala en iyi arkadaştır. Russell ve ben Seattle'dayken, saha içinde ve dışında iyi arkadaştık - benim hakkımdaki söylentilerin asılsız olduğunu, itibarıma zarar verdiğini ve karakterime yönelik bir saldırı olduğunu biliyor. Bu söylentiyi dolaşan herkes tamamen sorumsuzdu. ' O da devam etti Twitter çılgınlığı , 'İnsanların, blog yazarlarının ve saçma dedikodular yayanların cahil azınlığı bunu kesmeli' diye yazıyor. Bugüne kadar kimse sadakatsizliği itiraf etmedi ve iddiaları doğrulayacak bir kanıt yok. Konuşan diğer taraf, söylentiyi çürütmek için erkeğini destekleyen Tate’nin kız arkadaşı Elise Pollard'dı. '[Hikaye] bir blogcu tarafından uyduruldu,' yazdığı bildirildi Instagram yorum bölümünde. 'Golden, Russell, Ashton ve bunun ne kadar aptalca olduğunu biliyorum.'

Ashton Meem Bugün Ne Yapıyor?

Meem boşandığından beri düşük profilini koruyor. Twitter hesabı özeldir ve Instagram hesabı Kendisinden hâlâ Ashton Wilson olarak bahsettiği, 2017'den beri aktif değil. LinkedIn profiline göre Meem şu anda Kuzey Carolina, Raleigh'de bir sigorta şirketinde reklamcılık yapıyor. Partnerlerinin şöhretini yakalamaya çalışan diğer profesyonel sporcu eşlerinin (ve eski eşlerinin) aksine, Meem spot ışıklarının dışında kalmayı tercih ediyor gibi görünüyor. Wilson, Ciara ile evlenmeye devam ederken (henüz) yeniden evlenmediği bildirildi. Şu anda Future ile önceki ilişkisinden biri de dahil olmak üzere üç çocuğunun babası.