48 yaşında, Marlon Wayans uzun ve başarılı bir kariyere sahiptir. Keenan Ivory Wayans, Shawn Wayans, Kim Wayans, Damon Wayans ve Dwayne Wayans gibi aynı derecede ünlü kardeşlerinin yanı sıra aktör ve komedyen, 1980'lerin sonlarından beri izleyicileri memnun ediyor. Peki ya kişisel hayatı? Marlon Wayans evli mi? İşte derinlemesine bir bakış In Living Color yıldızın eski kız arkadaşı, Angelica Zachary.

Marlon Wayans kimdir?

23 Temmuz 1972'de New York'ta doğan Marlon’un kariyeri bir aile ilişkisi olarak başladı. 10 kardeşin en küçüğü, ilk filmi 1988 komedisindeydi. Ben Git seni Sucka yapacağım Ağabey Kenan Ivory Wayans'ın yazıp yönettiği film. Marlon, 1992'de popüler skeç komedi gösterisinin kadrosuna katıldı. Yaşayan Renkte, Kardeşler Kenan, Damon, Kim, Shawn ve Dwayne ile birlikte performans sergiliyor. Ayrıca WB sitcom'da ailesine katıldı. Wayans Bros. 1995'ten 1999'a kadar devam etti.

Ancak Marlon, belki de en çok Shorty Meeks'in komik beyazperde rollerini oynamasıyla tanınır. Korkunç Film ve Korkunç Film 2, ve Kevin Copeland Beyaz hatunlar. Yetenekli oyuncu, Oscar adayı filmde Tyrone C Love rolünü üstlenerek dramada da elini denedi. Bir Rüya İçin Requiem.

Yüksek profilli kariyeri nedeniyle, birçok kişi Marlon’un aşk hayatını bilmek istiyor. Komedyen hiç evlenmemiş olsa da, 20 yıldan fazla bir süredir Angelica Zachary adında bir kadınla çıktı. Eski sevgilisini ve uzun vadeli ilişkilerinin dinamiklerini içeriden öğrendik.

Angelica Zachary ve Marlon Wayans'ın İlişkisi

Angela Zachary, Marlon Wayans'ın eski kız arkadaşıdır. İkili nihayet 2013'te ayrılsa da, yirmi yıldır bir çifttiler ve birlikte iki çocukları oldu: 24 Mayıs 2000'de doğan Amai Zackery Wayans ve 3 Şubat 2002'de doğan Shawn Howell Wayans. Çift hiç evlenmemiş olsa da, insanlar genellikle Angelica Zachary'nin, Marlon Wayans'ın eski karısı olduğunu zannederler çünkü çift uzun yıllardır birlikteydiler ve birlikte çocukları vardı.

Zachary oldukça düşük anahtar profiline sahiptir ve sosyal medyada aktif değildir. Ancak, Anneler Günü onuruna bu yılın başlarında Instagram'da bir dizi tatlı gerileme fotoğrafları yayınlayan eski sevgilisiyle hâlâ iyi durumda. Wayans, sevimli resimlerin yanı sıra şunları yazdı:

Wann wurde Jake von der staatlichen Farm schwarz?

Bebeğime Anneler Gününüz Kutlu Olsun… harika, sadık, sevgi dolu, şefkatli, empatik, cesur, alçakgönüllü, güçlü, sorumlu, tatlı, zeki, Tanrı'dan korkan, içten ve dıştan güzel oldunuz. Ve sen bunların hepsini çocuklarımıza dökmeyi başardın. Seni bu gün ve her gün nasıl onurlandıramam. [Küfür], olduğun her şeyi okuduktan sonra, tek düşünebildiğim, 'oğlum sen gerçekten [küfür] bu Marlon'u aşıyorsun!' Bu aşk etin ötesinde… kanın içindeyiz. Seni ömür boyu seviyorum… bu ve sonrasındaki tüm olanlar. Beyler, ne yaptığı, nasıl incinmiş olabileceğiniz, neden ayrıldığınız umrumda değil ... önemli değil. Size verdiği yaşam armağanı için minnettar olun. O kadını bugün ve her gün onurlandırın. O her zaman senin ailen.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Marlon Wayans (@marlonwayans) tarafından paylaşılan bir gönderi

Wayans ayrıca 2019'daki bir doğum günü gönderisinde Zachary’nin övgüsünü seslendirerek “Tanrı'nın bana hayatımda armağan ettiği bu harika ruha Mutlu Yıllar. Angela sen harika bir anne, harika bir kız, harika bir arkadaş ve her yönüyle güzel bir insansın. Hayatta her şeyi yanlış yaptıysam sorun değil çünkü seni sevmek şimdiye kadar yaptığım en doğru şeydi. Ve her ne kadar iniş çıkışlarımız olsa da, bir şekilde her zaman birbirimizi sevmenin bir nedeni ve yeni bir yolunu buluyoruz. ' Uzun ve samimi yazısında, 'Kız kardeşim, arkadaşım, annem, çocuklarının annesi, en iyi arkadaşım, arkadaşım, karım, eski karım (hiç evlenmemiş olsak da) ve bebeğim' dedi. . Seni ömür boyu seviyorum ve sonra biraz. Sadece kendin olduğun için teşekkür ederim ... ve beni güzel garip yollarınla ​​sevdiğin için de teşekkür ederim. Seni ve büyülü ruhunu her gün kutluyorum. Luh, aşkım, seni seviyorum. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Marlon Wayans (@marlonwayans) tarafından paylaşılan bir gönderi

Marlon Wayans Şimdi Kiminle Çıkıyor?

Wayans ve Zachary'nin neden ayrıldığını tam olarak bilmesek de, bunun karşılıklı farklılıklar olduğunu varsayabiliriz. Çift hala çok yakındır ve çocuklarına adanmış ebeveynler olmaya devam etmektedir. İle 2017 röportajında Bu gece eğlence Wayans dedi : “Günün sonunda, o çocuklara sahip olduğunuz kişiyi çok seviyor ve seviyorsunuz. Ve ben hep yapacağım. O kadına karşı her zaman sevgi ve saygıdan başka bir şeyim olmayacak. Onu ailem olarak düşünüyorum. '

kann stevie wundern wieder sehen

The Beyaz hatunlar oyuncu çiftin hala arkadaş olarak bol bol vakit geçirdiğini sözlerine ekledi: “Yemeğe gidiyoruz, sinemaya gidiyoruz, takılıyoruz, gülüyoruz. Şimdi bana hiçbir şey vermeyecek ama sorun değil, ”diye şaka yaptı.

Aslında, ona sitcom yapımcılığı ve başrolde oynaması için ilham veren, Wayans’ın Zachary ile olan ilişkisiydi Marlon Şov, boşanmış bir çiftin iki çocuğuna birlikte ebeveynlik yaparken arkadaş kalmaya çalışmasının hikayesini takip etti.

Son birkaç yılda, Wayans'ın şovda Marlon'un eski karısını canlandıran aktris ve model Essence Atkins ile çıktığı söylentileri dolaştı. Ancak, bu raporlardan hiçbir şey çıkmamış gibi görünüyor ve tüm işaretler, Marlon'un şu anda bekar olduğunu gösteriyor.

Wayans’in şu anki ilişki durumu ne olursa olsun, eski sevgilisi Angelica Zachary ile bu kadar sıkı bir bağ paylaşmasını seviyoruz. . Bu ikisi kesinlikle eski çift hedefleri!