Bazen sanki Nicolas Cage film rolleri kadar çok karısı oldu. Oscar ödüllü oyuncu en çok aşağıdaki gibi filmlerdeki performanslarıyla tanınır: Las Vegas'tan ayrılma , Hava ile , ve Ulusal hazine ama aşk hayatı kariyeri kadar meşgul. Bununla birlikte, ilişki geçmişi boyunca bir kadın, hayatının değişmez bir parçası olarak kalır. Alice Kim Nicolas Cage’in 12 yıldır eşi, hala zaman zaman oyuncuyla birlikte görülüyor. Kim olduğunu, ne yaptığını ve ikisinin bugün nerede durduğunu öğrenin.Nicolas Cage Büyük Çıkışını Nasıl Yaptı?

Nicolas Cage Nicolas Kim Coppola'da doğdu. Evet, bu Coppola. 56 yaşındaki oyuncu Joy Vogelsang ve Francis Ford Coppola'nın ünlü yönetmeninin kardeşi August Coppola'nın çocuğu olarak dünyaya geldi. Görünüşe göre Cage, 15 yaşındayken amcasından bir ekran testi yapmasını istedi. Amcası reddetti, bu yüzden Cage kendi başına ün kazanmaya çalıştı. Sonunda adam kayırmaktan kaçınmak için soyadını değiştirdi - ancak uzun metrajlı filminin ilk çıkışını ... Ridgemont Lisesinde Hızlı Zamanlar . 'Şakaların yükü bendim çünkü soyadım hala Coppola'ydı,' bir röportajda ifşa etti .Coppola, amcası Matt Dillon'ı bir rol için seçtikten sonra 1983'te Cage oldu. Yabancılar . İsim seçiminin Marvel Comics karakteri Luke Cage'den esinlendiği iddia edildi. Yeni lakaplı ilk filmi 1983 komedisiydi. Vadi Kız . Film genellikle bir kült klasiği olarak kabul edilir ve daha sonra bir müzikal olarak yeniden düzenlenmiştir. Filmden bu montajda Cage'in retro görünümüne bir göz atın:

Hepimizin bildiği gibi, Cage üretken bir kariyere sahip oldu. 1995'te başrol oynadığı için Akademi Ödülü, Altın Küre ve Sinema Oyuncuları Birliği Ödülü kazandı. Las Vegas'tan ayrılma . 90'ların sonları ve 2000'lerin sonlarında, aralarında John Woo'nun da bulunduğu, büyük bütçeli prodüksiyonların sonsuz bir listesinde başrol oynadı. Yüz / Kapalı , Jerry Bruckheimer’ın Hava ile ve Disney’in Ulusal hazine dizi. 2002'de Spike Jonze’daki Charlie ve Donald Kaufman rolüyle başka bir Akademi Ödülü adaylığı daha aldı. Adaptasyon .Wie viel sind die Haie im Haifischbecken wert?

Alice Kim kimdir?

Alice Yung Kim 27 Aralık 1983'te doğdu ve Los Angeles, California'da büyüdü. Cage’den 20 yaş küçük olan Kim, aktörle 2004 yılında LA’deki Kabuki restoranında 19 yaşında garson olarak çalışırken tanıştı. O filmi çekerken onunla Güney Afrika'ya seyahat edebilmek için çabuk evlendiler. savaş kralı .

Cage yaş farkının heyecan yaratacağını biliyordu, ancak tek önceliği Kim'in ailesinin kabulünü kazanmaktı.

Cage, 'Kayınvalidem eve ilk kez geldiğinde, daha merhaba ya da seninle tanışmadan önce, sahip olduğum tek şey' O çok genç! ' Gardiyan . 'Ve bu yüzden bunun zorlu bir savaş olacağını biliyordum.'sind Chip und Joanna gewinnt die Aufteilung

2005 yılında Kim, tek çocukları oğlu Kal-el Coppola Cage'i doğurdu. Kal-el, görünüşe göre babasının çizgi roman sevgisini miras almıştı. 2018'de animasyon filminde Young Bruce Wayne'i seslendirdi. Teen Titans Go !: Filmlere . (Cage'in ayrıca aktris Christina Fulton ile önceki ilişkisinden Weston adında bir yetişkin oğlu var.)

2007'de Kim, üç filmde rol alarak oyunculukta elini denedi: Sonraki , Kurt adam S.S. , ve Grindhouse . Ama halkın gözünden uzak bir hayatı tercih ediyor gibiydi. O ve Cage, oğullarını Las Vegas'ın güvenlik kapısı olan bir banliyösünde büyüttüler. 2016 yılında, 12 yıllık evliliğin ardından Cage, Kim'den ayrıldığını açıkladı. Bu, sahip olduğu en uzun ilişkiydi.

Nicolas Cage'de Kaç Evlilik Var?

Cage beş kez evlendi, ancak Kim ile olan birlikteliği diğerlerinden önemli ölçüde daha uzun sürdü.

sind bernsteinfarben und matt noch zusammen

1995'ten 2001'e kadar Patricia Arquette ile evlendi. Bir yıl sonra bir Elvis hayranı olan Cage evlendi Lisa Marie Presley . Düğünler, Elvis Presley’in ölümünün 25. yıldönümü münasebetiyle hafta boyunca Hawaii’de yapıldı. 107 gün sonra boşanma davası açtı.

Bunun için üzgünüm, ama en başta evli olmamalıydık. Bu büyük bir hataydı, 'dedi Presley onun yayıncısı tarafından verilen bir açıklama Paul Bloch. Cage ise bölünme hakkında yorum yapmayı reddetti.

Cage'in en tuhaf evliliği, Kim'den boşandıktan sonra 2019'da gerçekleşti. Neredeyse bir yıl süren gizli bir aşktan sonra, düğümü makyaj sanatçısı Erika Koike ile bağladı. Dört gün sonra iptal davası açtı. Bu kadar kısa bir ilişki için, kesinlikle drama doluydu. Mahkeme belgelerine göre Cage, Koike ile evlenmeyi kabul ettiğinde ne yaptığını 'anlamamıştı' çünkü çift 'her ikisi de sarhoş olma noktasına kadar içiyordu'. Ayrıca, onu 'başka bir kişiyle ilişkisinin tüm mahiyetini ve kapsamını' açıklamamakla suçladı. 31 Mayıs'ta boşanma kararı verildi.

16 Şubat 2021'de, Cage beşinci karısıyla evlendi , Riko Shibata, Las Vegas'ta. Shibate, Cage'den 30, Cage’in en büyük oğlu Weston’dan ise dört yaş küçük. Çiftin yaş farkına rağmen Cage, evliliklerini onaylayan bir açıklamada 'çok mutlu' olduklarını söyledi.

Nicolas Cage ve Alice Kim İyi Şartlarda Kalmaya Devam Ediyor

Bu günlerde, Cage ve üçüncü karısının hala arkadaş canlısı olduğu anlaşılıyor. Koike'den boşandıktan günler sonra, o ve Kim, oğulları ile Los Angeles'ta bir sihir dükkanı olan Magic Apple'da alışveriş yaparken görüldü. Ve Babalar Günü'nde eski karısı ve Kal-el'in birlikte akşam yemeği yerken görüldü.

George und Amal Clooney Scheidung

Kim, şu anki eşi Riko Shibata ile Cage'in düğününe bile katıldı.

Çalkantılı geçmişlerine rağmen, Cage ve Kim'in kopamayacak bir bağı var gibi görünüyor.