90'ların sonunda olay yerine geldiğinden beri, Eminem bir hip-hop tanrısı olarak saygı görmüştür. Marshall Bruce Mathers III olarak doğan Detroit rapçi, başarısına ulaşmak için muazzam zorlukların üstesinden geldi. Em, katıksız iş ahlakı ve kararlılığı sayesinde, bekleme masalarından ve bir karavan parkında yaşamaktan en çok satan sanatçı ve Oscar ödüllü olmaya gitti. Rap meraklıları olmayan insanlar bile Eminem’in 2002 yarı otobiyografik filmindeki çalışmalarına aşinadır. 8 Mil .Wo sind die Hanson Brüder?

Eminem, çocukluğundan beri maruz kaldığı tüm işlev bozukluklarına rağmen, geçmişini tekrarlamakla hiç ilgilenmiyor. Sert adam kamu kişiliğinin altında duyarlı ve empatik bir adam vardır. Bir baba figürü olmadan büyüyen biri için, aslında kendisi de olağanüstü bir babadır. Eminem’in ailesinin ikinci çocuğu olan kızı Alaina Marie Mathers hakkında daha fazla bilgi edinin.

Eminem'in Aslında Üç Kızı Var

Pek çok hayran aşina Hailie Jade Mathers . O, Em’in eski karısı Kim Scott'la olan tek biyolojik kızı. Ayrıca kariyeri boyunca sayısız şarkıya da konu oldu. 2002 tarihli “Hailie's Song” adlı şarkısında “Kızım kızım büyümeye devam ediyor / Onun gururla büyümesini izliyorum / İnsanlar şakalar yapıyor, çünkü beni anlamıyorlar / Sadece gerçek tarafımı görmüyorlar” diye rap yapıyor. 'Ancak pek çok hayranın bilmediği şey, Eminem'in iki kızı daha olduğu. 2005 yılında Whitney Mathers'ı benimsedi —Kim'in başka bir ilişkiden biyolojik kızı. Alaina Mathers adında genç bir kadının da babası. Onun kim olduğunu ve nasıl bağlandıklarını öğrenelim.

Alaina Marie Mathers Kimdir?

27 yaşındaki Alaina Marie Mathers, 3 Mayıs 1993'te Amanda Marie Scott olarak doğdu. Biyolojik annesi, Em’in eski karısı Kim'in ikiz kız kardeşi Dawn Scott'tur. Bu teknik olarak onu Eminem'in yeğeni yapar.

Ancak Alaina, sosyal medya fenomeni olarak kariyer inşa eden kız kardeşi Hailie'nin aksine çok özel bir hayat yaşıyor. Bildiğimiz şey, Michigan'da özel bir ilkokula gittiği ve 2016'da Oakland Üniversitesi İletişim bölümünden mezun olduğu. Bunun dışında ayrıntılar belirsiz. Alaina sosyal medyada aktif değil, ancak hayranları bunu yaptı. Onun adına Instagram hesapları .Wie alt ist Snoop Dogg Frau?

Eminem Alaina Marie Mathers'ı Neden Kabul Etti?

Alaina, 2000'li yılların ortalarında Eminem tarafından evlat edinildi. Onu sert bir ortamdan korumak için onu yanına almayı seçti. Annesi Dawn Scott, 18 yaşında Alaina'yı doğuran bir uyuşturucu bağımlısıydı. Madde bağımlılığından öylesine zarar gördüğü bildirildi ki, başlangıçta kendi çocuklarının babasını teşhis edebildi. İblisleriyle sonuna kadar savaştı ve 2016'da aşırı dozda eroin karavanında ölü bulundu.

Em, bağımlılarla büyümenin zorluklarını anladı. O, annesi Debbie ve eski karısı, bir noktada kendi mücadelelerinden acı çekmişlerdi. Ayrıca Alaina’nın annesiyle uzun bir geçmişi vardı. Hem o hem de ikiz kız kardeşi Kim, kendi istismarcı ve alkolik üvey babalarından kaçmak için 13 yaşındayken (o sırada 15 yaşındaydı) evine taşındı.

Alaina aynı zamanda ikiz kardeştir. Maalesef erkek kardeşi Adam, annesinin madde bağımlılığı sorunları nedeniyle engelli olarak doğdu. Biyolojik babası tarafından büyütüldüğü ve ailenin spot ışıklarından uzakta sessiz bir yaşam sürdürmeyi tercih ettiği bildirildi.

Alaina’nın Eminem İle İlişkisi

Eminem genellikle kişisel hayatı konusunda oldukça özeldir, ancak bazı sözlerinde Alaina'dan bahsetmeye değinmiştir.

'Lainie, amca deli değil mi / Evet, ama o seni seviyor kız ve bunu bilsen iyi olur / Bu dünyada sahip olduğumuz tek şey biziz,' 2004'teki 'Alaycı Kuş' da rap yapıyor.

ist Jamie Foxx heiraten

Ayrıca, 2010'daki 'Going Through Changes' adlı parçada 'Hailie, bu senin için / Whitney ve Alaina da' diye bağırıyor.

neue Kinder auf dem Block, wo sind sie jetzt

2004'te Eminem, Yuvarlanan kaya Alaina ve Hailey'i büyütmek hakkında. Kim Scott, kız kardeşi ile aynı uyuşturucu bağımlılığı sorunlarından muzdaripti ve ebeveynliğe yaklaşımı, çocuğun talihsizlikleri nedeniyle kusurlu olmadıklarını anlamasını sağlamaktı.

Eminem, “Yeğenim doğduğundan beri hayatımın bir parçası” dedi. 'Kim ve ben ona sahiptik, nerede olursak olalım bizimle yaşardı.'

O sırada Kim'in sorunları ile ilgili olarak, 'Bir çocuğun, olup bitenlerin onun suçu olduğunu düşünmesine asla izin veremezsiniz,' dedi. Ancak duyguları Dawn ve Alaina’nın bozuk ilişkisine de kolayca uygulanabilirdi. Sadece bilmesine izin vermelisin: 'Annemin bir sorunu var, o hasta ve bu seni sevmediği için değil. Seni seviyor ama şu anda hasta ve iyileşene kadar baban var. Ve ben buradayım. '

Alaina'nın bugünlerde neler yaptığına dair bir kelime olmamasına rağmen, Eminem'in kendisini bir ebeveyn figürü olarak sunmaya devam ettiğini hayal ediyoruz.