Tıpkı gerçek hayattaki kraliyet ailesi gibi, Prenses Günlükleri star anne Hathaway kişisel hayatının ayrıntılarını gizli tutmasıyla tanınır. Bu yüzden 2019'da çok büyük bir sürprizdi. Instagram'da ikinci hamileliğini duyurdu . Hatta Hathaway, 'Kısırlık ve gebe kalma cehennemi yaşayan herkes için, lütfen bunun hamileliğimden hiçbirine düz bir çizgi olmadığını bilin.' Dedi.Kabulü birkaç soruyu gündeme getirdi. Oyuncu evli mi? Çocuklarının babası kim? Cevaplar bizde - Anne Hathaway’in kocasıyla ilgili bilgi almak için okumaya devam edin Adam Shulman .Adam Shulman kimdir?

Adam Shulman 2 Nisan 1981'de New York, New York'ta doğdu. Brown Üniversitesi tiyatro bölümünden 2003 mezunudur ve adına bir avuç oyunculuk ve prodüksiyon kredisi vardır. Ama belki de mesleki başarılarından daha ünlüsü, Anne Hathaway’in kocası ve iki çocuğunun babası olma statüsüdür.

Orange ist die neue schwarze Feige

Shulman, Hathaway ile 2008 Palm Springs Film Festivali'nde tanıştı. Aktris, eski, mahkum olan dolandırıcı ve para aklayıcı Raffaello Follieri'den yeni ayrılmıştı ve ardından çıkan medya çılgınlığı ve FBI soruşturmalarının kariyerini lekeleyeceğinden endişeliydi. Ama Shulman bir sakinlik hissi veriyor gibiydi.İçindeki bir profile göre Harper’s Bazaar , Hathaway hemen ortak bir arkadaşına Shulman'la evleneceğinden emin olduğunu söyledi. Ona karşı çok dürüst davrandım. Onunla tanıştığım andan itibaren hayatımın aşkı olduğunu biliyordum. Ayrıca onunla daha kötü bir zamanda karşılaşamayacağımı da biliyordum… Onunla gülünç bir eğlenceye güvenmemi sağladım… Ve beni asla incitmedi. '

2017 yılında O hikaye, Hathaway’in arkadaşı, aktris Emily Blunt , ona onay mührü sundu. Blunt, '[Adam] birçok yönden Annie’nin en büyük başarısı oldu' dedi. 'Birlikte yaşadığı şöhret fırtınasından uzakta bir ev gibi.'

Adam Shulman ve Anne Hathaway Muhteşem Bir Özel Düğün Yaptı

Eylül 2012'de, dört yıllık kur yapmanın ardından Hathaway, California, Big Sur'da Shulman ile evlendi. Çift, çok fazla duyurulan bir etkinlik istemedi ve ayrıntıların çoğu, nikahtan sonraki haftalarda bildirildi.Blake Shelton und Miranda Lambert betrügen

Göre Vogue İngiltere , Hathaway özel bir omzu açık Valentino elbisesiyle şaşkına döndü. Kwiat tarafından yapılan ve Shulman tarafından birlikte tasarlanan özel zümrüt kesim nişan yüzüğünün altı karat olduğu söyleniyor. Çift, özel bir mülkte 150 misafirin önünde yemin etti. Daha sonra, tüm vegan yemeklerde yemek yediler ve San Francisco merkezli caz üçlüsü Americano Social Club tarafından müzikle dans ettiler.

Çift, hayır işleri için büyük günün resimlerini sattı. Elde edilen gelir, gey çiftlerin evlenme hakkına sahip olması için kampanyalar düzenleyen Freedom to Marry'nin yanı sıra Amerikan Kanser Derneği, St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi ve The Girl Effect'ten yararlandı.

Adam Shulman Profesyonel Bir Takı Tasarımcısıdır

Shulman şov dünyasında ayak parmaklarını batırmış olabilir, ancak şu anki kariyeri mücevherde. Yaklaşık on yıl önce, o ve metal ustası Heidi Nahser Fink, James Banks Tasarım . Bir mücevher tasarımcısının torunu olan Shulman, Los Angeles Nahser Fink'ten tasarımlar, San Francisco'nun hemen dışındaki Marin County'deki bir stüdyodan üretiliyor. Tasarımlar, minik kelebek kanat saplama küpeleri için 250 $ 'dan, şifreli kilitli elmas kaplı bir bileklik için 80.000 $' a kadar değişiyor.

Shulman, karısının nişan süsünü yaratmada parmağı vardı, ama onun genellikle yaratıcı bir ilham perisi olduğu açıktı. Örneğin, etiketin imzası olan The Lightkeeper, siyah elmaslarla dolu ve yükselen bir anka kuşunu simgeleyen tek bir yakut Hathaway için tasarlandı.

Tasarım, Shulman ve Hathway arasında akkor ampulün mucidi Thomas Edison hakkında yapılan bir konuşmadan esinlenmiştir. Hathaway, Shulman'a Londra'da bir film üzerinde çalışırken ve New York'ta tiyatro çalışması yaparken, 'Hayatımda ışıklara sahip olduğumu hissetmiyorum,' dedi.

Mücevher aslında sadece Hathaway için tasarlanmıştı. Ancak, insanlar benzersiz kolyeyi fark etmeye başlayınca hepsi değişti.

Shulman, 'İnsanlar Annie'nin onu taktığını gördüklerinde, Lightkeeper kolyesini nereden alabileceklerini bilmek istediler' dedi. Introspektif . 'Ve onun onayıyla, James Banks 2011'de doğdu.'

Hathway aynı zamanda şirketin kelebek koleksiyonunun da ilham kaynağı oldu. Shulman, 'Annie'nin üzerinde çalıştığı bir karakterin ilham kaynağı bir kelebekti ve bir kelebek mücevheri istiyordu, ancak bulabildiği tek şey mücevherlerle ya da çocuklar için kaplanmıştı,' dedi.

Shulman, Hathaway’in kırmızı halı görünümüne bile yardımcı oldu. Hathaway söyledi Hollywood'a erişin temasının 'Punk: Chaost to Couture' olduğu 2013 Met Gala'da takması için 'en havalı yüzükleri' tasarladı. Halkalar, PTFO kısaltmasını heceledi, bu da 'dışarıya barış' anlamına geliyor.

Russell Wilson Ex-Frau Skandal

'Sanırım [tasarımları] seviyor,' dedi Shulman LA Times . “Ailem benim en büyük ilham kaynağım. Seni destekliyorlar. Büyük bir açıklama bekleyebileceğimi sanmıyorum, anlıyor musun? Çizerken, 'Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? 'Adım adım.'

Adam Shulman'ın William Shakespeare Olduğuna Dair Tuhaf Bir Komplo Teorisi Var

Çiftin mahremiyet tercihi göz önüne alındığında, Shulman'ın bir komplo teorisinin konusu olmasını asla beklemediğine bahse gireriz. Yine de 2018 yazında Twitter'da yüzü viral oldu. Kullanıcı @ PEACHYBLACKG0RL kuyumcunun şair ve oyun yazarı William Shakespeare'e benzerliğine dikkat çekmesiyle başladı:

Doğal olarak, internet onunla birlikte koştu. Teoriler, çiftin zaman yolcusu olmaktan kan emen ölümsüzlere kadar uzanıyordu:

Trisha Yearwood Gewichtsverlust Chirurgie

https://twitter.com/Ckrishnan_/status/1013669315864743936

Kulağa eğlenceli bir teori gibi geliyor, ancak onların iki çocuğunu — Jonathan ve Jack — spot ışıklarından uzakta büyütmekten hoşlanan normal bir çift oldukları hikayesine bağlı kalıyoruz.