Adam Sandler’ın kadın eş, Jackie Sandler , komedyenin üstesinden gelmesini etkileyen itici güç oldu onun en ciddi film rolü bugüne kadar: Kesilmemiş Taşlar . Model / oyuncu ve ikisinin annesi açıkça tutkal tutuyor onun ünlü ailesi birlikte. Yıldız kocası genellikle ön plana çıksa da, Jackie kendisinin biraz tanınmasını hak ediyor.Adam Sandler’ın Karısı Jackie Sandler Kimdir?

Jackie Sandler olmadan önce, Jackie, Jacqueline Samantha Titone'du. 1974 yılında Florida, Coral Springs'de doğan Jackie, lisedeyken model oldu. Açıkça kariyerini iyi seçti, çünkü kısa sürede modelleme dünyasında hem ulusal hem de uluslararası başarıya ulaştı.https://www.instagram.com/p/B5dRdUgg2wO/

Karı Koca Nasıl Buluştu?

Görünüşe göre kariyerinin ve yeteneklerinin kapsamını genişletmek isteyen Jackie, filmde bir rol için seçmelere katıldı. Deuce Bigalow: Erkek Jigolo , Adam Sandler'la iyi arkadaş olan komik adam Rob Schneider'ın başrol oynadığı. Jackie, Sally'yi oynayan filmde biraz rol aldı. Belli ki Schneider'i o kadar çok etkiledi ki komedyen onu yaklaşmakta olan komedisinde rol alacak olan Adam'a tavsiye etti. Büyük babacık , ayrıca başrolde ikizler Dylan ve Cole Sprouse .Jackie filmde garson olarak rol aldı ve görünüşe göre sette Adam'la sevişti. Filmin Haziran 1999'da gösterime girmesiyle Adam ve Jackie resmen bir çiftti. Görünmeye ek olarak Büyük babacık Jackie, Adam Sandler'in rol aldığı çok sayıda başka filmde rol aldı. 50 ilk buluşma , Yetişkinler , Uyku Vakti Hikayeleri , ve Gülünç 6 , diğerleri arasında. Adam’ın animasyon filminde Sekiz Çılgın Gece Jackie, Jennifer olarak rol aldı ve ilk kez bir animasyon filmde yer aldı. Açıkça, Adam karısıyla çalışmaktan hoşlanıyor, bu da muhtemelen bir aile meselesini filme almak çeşit.

Hayatlarına Birlikte Başlamak

2000 yılında, Jackie Yahudiliğe dönüştü ve kısa süre sonra çift nişanlandı. 2003 yılında, Jackie Titone geleneksel bir Yahudi düğün töreninde Jackie Sandler oldu. Göre -e E! Haberler , Adam smokin ve yarmulke giydi. Adem’in buldogu Köfte de bu olay için giyindi ve ona uygun bir smokin giymişti ve gelinin girişinin hemen önündeki koridorda yüzükleri dolaşma şerefine sahipti. Samimi tören seyirciler arasında çiftin bir araya gelmesinden kısmen sorumlu olan Schneider de dahil olmak üzere bazı büyük isimler aldı. Jennifer Aniston olarak ve diğerleri arasında Dustin Hoffman.

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock)Düğümü bağladıktan üç yıl sonra Adam ve Jackie ilk çocuklarını, Sadie adında bir kızlarını karşıladılar. İki yıl sonra, 2008'de çiftin ikinci çocukları oldu, Sunny adında bir kızı. Babalığa başladığından beri Adam, yaşam tarzını değiştir biraz yukarı, ancak değişiklik ona çok yakışmış gibi görünüyor.

Konuşuyorum ile Huffington Post 2014'te Adam, “Çocuklarım bana en çok neşe veriyor ama yaşam ayarlamaları var. Gece 9: 30'dan sonra kimseyle buluşmaya gitmiyorum. Akşam yemeğini altı ya da yedide yerim. ' Kesilmemiş Taşlar aktör devam etti, 'Biri beni gece 10: 30'a kadar dışarıda tutarsa, ertesi gün boyunca çok kızgınım çünkü yorgunum.' Yine de Adam, en büyük kızının erkeklere ilgi göstermeye başlamasına rağmen kızlarından dünya için vazgeçmezdi.

Adam Ellen DeGeneres ile şu konu hakkında sohbet etti: nasıl idare ediyordu bu yeni meydan okuma Ellen DeGeneres Gösterisi ev sahibi, 'Biliyorsun, [Sadie ve] arkadaşları ile geziyorum ve şimdi onların erkekler hakkında konuştuklarını duyuyorum ... Bu inanılmaz, beş yıl önce aynı çocuklarla ilgili hissettiğim hisler. Çocuğun adını antıklarında, 'O çocuğu seviyorum' derdim. Şimdi ... çok gergin oluyorum. ' Kızları büyüdükçe, bu 'gerginlik' daha da kötüye gidecek. Aslında, kızlarının Jackie ve Adam Sandler’in evliliğinde bazı gazetecilerin daha önce bildirdiği gibi sorunlara neden olduğu iddia ediliyor.

Birkaç Kavga Yaşadıkları Bildirildi

Geçen sonbaharda, TAMAM MI! bunu bildirdi Adam Sandler ve Jackie anlaşmazlık içindeydiler kızlarını yıldızlara dönüştürme arzusu üzerine. Görünüşe göre komedyen, kızlarının Taylor Swift Bir hayır etkinliği sırasında icra ettikleri 'Lover' şarkısını çocuk yıldızlara dönüştürmeye kararlıydı.

İsimsiz bir kaynak, '50'li yaşlarında olan ve bir oyuncu ve sanatçı olarak çok şey başaran, başka bir hit film ya da kapalı gişe konser veren Adam için, 'Oradaydı, bunu yaptım' gibi. Kızlar yetenekli. ve Adam yaşlandıkça kariyerleri boyunca onlara çobanlık yapan kişi olmak istiyor. '

2017 Cannes Film Festivali

(Twocoms / Shutterstock)

Bilinmeyen kaynak, Jackie'nin genç kızlarının şov dünyasında bir kariyere başlamasından 'endişelendiğini' ve buna bir son vermeye çalıştığını iddia etti. Ancak itirazlarına rağmen, kocasının planlarını 'gönülsüzce' sürdürdü. Şu an için, neredeyse kesin olarak sahte kaynak ilan edildi, Jackie yalnızca kızların 'ev ödevlerini yapmalarını' sağlamakla ilgileniyordu.

Açıkçası bu rapor tamamen yanlıştı. Dedikoducu Polis Söylentiyi 'çılgın' olarak nitelendiren Adam’ın sözcüsüne ulaştı ve ekledi, 'Hayır işleri için şarkı söylediler ve karısı oradaydı.' Bir sözcünün konuyla ilgili sözleri, rastgele bir bahşişçinin sözlerinden çok daha ağırdır, bu yüzden hikayenin tamamen yanlış olduğunu belirledik.

Adam ve Jackie Sandler'in evliliği hakkında magazin dergilerinin yaydığı tek söylenti bu değildi. Bir yıl önce Kadınlar Günü iddia etti komedyen ve karısı şiddetli bir kavgaya girdiler bir aile tatili sırasında. Sözde kavganın sözde 'görgü tanığı' yayına şunları söyledi: 'Oldukça gergin görünüyordu. Hararetli bir sohbet gibi görünen bir şey yapıyorlardı. Adam uzağa bakarken Jackie kollarını sallıyor ve yerde duruyor, onu alıyordu. '

Yine bir başka iddia edilen kaynak, 'Adam çok fazla protesto etmiyor ve Jackie'ye söylemesini sağladı. İlişkilerinin dinamiği bu, ”ekliyor,' Konuşuyor, dinliyor. Sette yönetmenlik yaptığı zaman patron o, ama evde bir köpek yavrusu. ' Dedikoducu Polis o sırada Adam Sandler'ın adına hiçbir yönlendirme kredisi olmadığını kaydetti.

Ayrıca biz sözde olayın görüntülerini buldu kaynak, atıfta bulundu ve tabii ki gerçekliğin, magazin dergisinin yarattığı hikayeyle örtüşmediğini gördü. Eşler arasında gergin bir etkileşim yerine öğleden sonrayı birlikte geçiren bir aile bulduk. Açıkçası bu tabloid, okuyucuları çekmek için köstebek yuvasından bir dağ yapmaya çalışıyordu.

https://www.instagram.com/p/CDUDTrcggLf/

Adam ve Jackie Sandler Şimdi Ne Yapıyor?

Devam eden koronavirüs salgınıyla Adam ve Jackie Sandler, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki birçok ailenin yaptığı şeyi yapıyor ve büyük ölçüde kendilerini karantinaya alıyorlar. Adam, ailesiyle birlikte tecrit altında yaşadığı deneyimi hakkında şarkı söyledi. için aptalca bir eskiz SNL ile birlikte Pete Davidson .

Her iki komedyen de evlerinden filme alındı ​​ve Adam, 'İki hafta önce bacağımı kırdım ama hastaneye gitmekten çok korkuyorum. Asla dışarı çıkmayın çünkü komşumu tuvalet kağıdımın iki yüzünü kullanarak görebilirim. ' Şarkı devam etti, 'Karım beni öpmeye çalıştı, onu reddettim, NBA'i özledim ve Rob Schneider'ı özledim.' Videonun sonunda Sandler’ın karısı ve iki kızı, ilk müdahale ekiplerine COVID-19 salgını sırasındaki tepkileri için teşekkür eden işaretler kaldırarak göründü.

Adam ve Jackie Sandler bu yıl 22 yıldır evliler ve bazen magazinlerden aldıkları olumsuz basına rağmen güçlü görünüyorlar. Eğer aile, küresel bir salgın sırasında mizah anlayışını koruyabilirse, muhtemelen ara sıra ortaya çıkan tuhaf tabloid hikayesini atlatacaktır. En azından Dedikoducu Polis gerçeği kurgudan ayırmak için burada olacak.