Tom Cruise kendi başına bir ekrana kumanda edebilir, ancak aktör kendi başına da sahip olan birçok şovmenle rol almıştır. Örneğin film, Vampirle Röportaj , ayrıca Brad Pitt'in rol aldığı ve Birkaç iyi adam Jack Nicholson ve Demi Moore'a yer verdi. Tom Cruise'un bir sonraki adımda kiminle oynamak istediği hakkında spekülasyon yapan magazin dergileri tarafından öne sürülen söylentiler var. Dedikoducu Polis Cruise'un herhangi bir yıldıza gözü olup olmadığına dair incelediğimiz bazı hikayeleri yuvarladı.

Tom Cruise, Reese Witherspoon ile Takım mı Kuruyor?

2019 yılında National Enquirer iddia edilen Tom Cruise, Reese Witherspoon ile çalışmak istedi . Şovda rol alan Witherspoon Big Little Lies Cruise’un eski karısı Nicole Kidman ile birlikte, görünüşe göre Cruise’un radarındaydı çünkü işinden 'etkilendi'. Ancak içeriden biri şunu söyledi: Enquirer Witherspoon, Kidman ile olan arkadaşlığı nedeniyle Cruise ile çalışmaya karşı uyarıldı. Şüpheli kaynak, Kidman bunu öğrenirse, Tom'un onu ne kadar perişan ettiğinden Reese'e güvendiği için bunun 'midesini keseceğini' ekledi. Muhbir 'Ama' dedi, 'iş işti.' Dedikoducu Polis Hikayeyi, hikayenin doğru olmadığına dair bize güvence veren kaynağa yakın bir duruma göre yayınladı. Kidman'den bahsetmeye değer kısa süre önce Cruise ile olan ilişkisi hakkında açıldı ve magazin dergisinin söylediği gibi neredeyse hiç 'sefil' değildi.Tom Meghan Markle'ı Ekrana Geri Getiriyor mu?

7 ay önce, Yaşam tarzı sözde Cruise Meghan Markle'ın bir sonraki filminde başrol oynamasını istedi . Tabloid, Cruise'un Sussex Düşesi için düşündüğü filmi veya rolü sunmadı, ancak oyuncunun kraliyet ailesinden 'geri adım attığı' için onunla çalışmaya 'istekli' olduğunu iddia etti. Dergiye içeriden biri 'Tom ne yapabileceğini gördü ve kamera onu seviyor,' diye ekledi ve Markle'ı sete geri döndürebilecek biri varsa o da Cruise'du. Hikaye ayrıntılı bilgi içermiyordu ve okuyucuları cezbetmek için tamamen sahte bir fotoğraf kullanıyordu, başka hiçbir kuruluş da bu hikaye hakkında büyük bir haber olacaktı. Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi bozdu.

Tom Cruise ve Chris Pratt Takım mı Kuracak? İşte Gerçek

Temmuzda, TAMAM MI! bunu bildirdi Cruise ve Chris Pratt bir film için birlikte olabilir . Yine, ikisinin hangi filmde çalışacağına dair kesin bir bilgi verilmedi. Bununla birlikte, Cruise ve Pratt'ın 'hızlı arkadaş' olduğu iddia edilen tabloid ve Cruise, çifti için 'bilim kurgu, aksiyon-macera' filmi düşündü. Dedikoducu Polis ancak masalın bir onsluk gerçeğini bulamadı. Gelecekte iki aksiyon yıldızının yollarının kesişme şansı her zaman vardır, ancak şimdilik rüya görmemiz gerekecek.

Tom’un Gal Gadot ile Gizli İlişkisi Evliliğinde Sorunlara Neden Oldu?

Son zamanlarda, bir söylentiyi araştırdık Star iddia edilen Gal Gadot ve Tom Cruise 'tehlikeli bir şekilde yakınlaşıyorlardı' . Dergi, Gadot'un Yaron Varsano ile evli olmasına rağmen, Gadot ve Cruise'un Hollywood'un en yeni güç çifti haline geldiğini iddia etti. Sözde içeriden biri, Cruise yayınına Gadot'un artık hayatındaki 'kadın' olduğunu sessiz tutmaya çalıştığını söyledi. Gadot’un kocasıyla ilgili olarak, tabloid Varsano’nun Cruise’un Gadot’la 'her zaman' iletişime geçmesinden 'kızdığını' iddia etti. İşte ne Dedikoducu Polis hikaye hakkında şunları bildirdi: Cruise ve Gadot geçmişte birlikte çalıştı, ancak yakın zamanda birlikte çalışacaklarına dair herhangi bir onay gelmedi, özellikle de iki eğlence şirketi ayrı büyük projelere bağlı olduğundan. Gadot'un Cruise’un 'kadını' olmasına gelince, bu açıkça Gadot'un mutlu evli bir kadın olduğu için uydurulmuştu.

Tom Bradys Frau Gisele Bundchen

https://www.instagram.com/p/CFsE028Bz08/