Zendaya şanslı olanlardan biridir. Son birkaç yılda, 24 yaşındaki çocuk, Disney çocuk yıldızı saygın bir oyuncuya. 2017'de ilk uzun metrajlı filmini MJ olarak yaptı. Örümcek Adam: Eve Dönüş konser, gişe rekorları kıran bir franchise'da yinelenen bir rol haline geldi. Ancak HBO dizisinde uyuşturucu bağımlısı genç Rue Bennett olarak resmedilmesi Öfori kariyerini bir sonraki seviyeye taşıdı. Zendaya’nın performansı, ona Drama Dizilerinde En İyi Kadın Oyuncu dalında Primetime Emmy Ödülü kazandırdı. ödülün en genç kazananı .Zendaya’nın ailesinin başarısında payı olduğunu düşünüyoruz. Destek sistemi çok büyük. Ebeveynleri, üvey erkek ve kız kardeşleri, yeğenleri ve yeğenleri arasında, topraklarını korumasına yardımcı olacak çok sayıda akrabası var. İşte Zendaya'nın kardeşleri ve perde arkasında her zaman yanında olan aile üyeleri hakkında bildiklerimiz.

Zendaya’nın Ailesi Kimdir?

Zendaya, Claire Stoermer ve Kazembe Ajamu Coleman ile doğdu. Oyuncu 1996 doğumlu olmasına rağmen, ebeveynlerinin 2008 yılına kadar evli olmadığı bildirildi.

56 yaşındaki Stoermer, California, Oakland'da eski bir ilkokul öğretmeni ve yakınlardaki Orinda kasabasındaki California Shakespeare Tiyatrosu'nun ev yöneticisidir. Zendaya söyledi Teen Vogue 2016'da annesinin mesleğinin, onun yetiştirilmesi ve dünya görüşü üzerinde büyük bir etkisi oldu.Onları sanatla tanıştırır, onlara Shakespeare'in diliyle rehberlik eder ve onlara şehir hayatının dışındaki doğa harikalarını - başka türlü deneyimleyemeyecekleri her şeyi - gösterirdi. Onu izlemek sihirliydi, içimde eğitimin önemine gerçek bir takdir ve bağlılık aşıladı. Eğlencenin içinde olmasaydım, çok hızlı bir şekilde öğretmen olurdum — garantili!

Ve annesine olan bağı ve hayranlığı hala güçlü. Annesine 2018 doğum günü Instagram gönderisinde 'Senin ne kadar inanılmaz olduğunu düşündüğümü veya sana ne kadar hayran olduğumu tanımlayacak yazabileceğim hiçbir şey yok' diye yazdı. Seni sonsuzluğun ötesinde seviyorum.

hat sich goldie hawn und kurt russell getrennt?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Zendaya (@zendaya) tarafından paylaşılan bir gönderisind jennifer aniston und brad pitt wieder zusammen

Stoermer bugünlerde Kizzmet adı altında kristal kolyeler tasarlıyor. Zendaya, markanın modelinde annesi için takı modelliyor Instagram sayfası ve hayranlarına 'her zaman harika' olduğunu söylüyor.

Kazembe Ajamu Coleman sadece Zendaya'nın babası değil, onun menajeridir. Kariyeri ya da aşk hayatıyla ilgili olsun, her zaman onun yararına hareket ediyor. 2016 yılında Odell Beckham Jr.'ın Zendaya'nın yeni sevgilisi olduğundan şüpheleniliyordu Coleman, paparazzilere ciddi bir şey olmadığını bildirmek için devreye girdi. TMZ , 'Kızımı bensiz bir randevuda gördüğünüzde, bu bir ilişki… [bu] bir seçmelere benziyor… bu bir röportaj.'

Aktris görünüşe göre babasını ona göz kulak olduğu için seviyor. 2017 Instagram gönderisinde, sert doğasına biraz eğlendi:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Zendaya (@zendaya) tarafından paylaşılan bir gönderi

2016 kadar yakın bir tarihte, Zendaya hala ailesiyle yaşıyordu. İle bir görüşme sırasında Karşısında , aranjmana olumlu ve mizahi bir hava kattı. 'Benim için olumsuz yönlerden çok daha fazla artı var' dedi. 'Sınırlar koyduk ... ama günün sonunda, kendimi uyandırmak zorunda değilim. Ne zaman istersem bedava bir yolculuğum var. Neden bundan vazgeçeyim? '

Hat Gwen Stefani ihr Baby bekommen?

Ebeveynlerinin tüm desteği için Zendaya, onları şiddetle koruyor. Bir keresinde, bir sosyal medya trolü görünüşlerine hakaret ettiğinde, yıldız uzun ve içten bir cevapla karşılık verdi.

Stoermer ve Coleman 2016'da boşandı, ancak ikisi iyi şartlarda ve çocuklarına eşit derecede bağlılar. Zendaya bölünme hakkında tweet attı aynı yıl, aslında uzun süredir birlikte olmadıklarını, ancak 'hala arkadaş olduklarını' ortaya koydu.

Zendaya’nın Kardeşleri Hakkında Her Şey

Zendaya, Stoermer ve Coleman'ın tek biyolojik çocuğu olmasına rağmen, toplam beş yarı kardeşi var. Üç kız kardeş var: Katianna, Kaylee ve Annabella ve iki erkek kardeş: Austin ve Julien. Hepsi Coleman’ın önceki ilişkisinden çocuklar.

Hiçbiri sosyal medyada aktif görünmese de, ara sıra Zandaya’nın Instagram sayfasında yer alıyorlar:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Zendaya (@zendaya) tarafından paylaşılan bir gönderi

Stevie wundert sich, dass er blind ist

Basında da onlardan söz ediyor. 2015 röportajında Zaman , dedi, 'Büyük kız kardeşime bakıyorum ve benim üzerimdeki etkisinin farkına vardım ve beni daha iyi bir insan yaptı. Böylesine büyük, topraklanmış bir aileye sahip olmak, yaşlandıkça bunun ne kadar önemli olduğunu anladım. '

Ve bir 2019'da Vogue profiline bakıldığında, oyuncu röportajın bir bölümünü kız kardeşinin iki kızından birini okuldan alarak geçiriyor. Ailesine karşı görevlerini ihmal edemeyecek kadar şöhrete kapılmayan bir kadının mükemmel bir fotoğrafı.

Zendaya Aynı Zamanda Gururlu Bir Teyze

Zendaya'nın tam olarak kaç yeğeni ve yeğeni olduğu hakkında bir bilgi yok, ancak 2016 aile fotoğrafı oldukça büyük bir sürüye işaret ediyor.

ist hoda kotb und verlässt die heutige show

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Zendaya (@zendaya) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ayrıca küçüklerin kariyer kararlarını etkilediğini de kabul ediyor. 2015 yılında Giuliana Rancic, Zendaya’nın dreadlock'larının ona paçuli yağı eklenmiş ot kokusu almış gibi göründüğünü söylediğinde, aktris sosyal medyada düşünceli bir yanıt yayınladı .

'Saçımı Oscar kırmızısı bir halının üzerindeki yerlerde takmam, onları olumlu bir şekilde sergilemek, insanlara saçımızın yeterince iyi olduğunu hatırlatmak içindi,' diye yazdı.

'Küçük yeğenlerimin kıvırcık saçları var,' dedi daha sonra Karmaşık . 'Ve eğer birine sahip oldukları ve onlara değer verdikleri şey hakkında aşağılayıcı bir şey söyleselerdi, o zaman en azından kendi içlerinde anlamlı ve gurur duydukları bir cevapla gurur duymalarını isterdim. nın-nin. Dürüst olmak gerekirse, önce küçük yeğenlerimi ve küçük yeğenlerimi düşünüyorum. Çünkü bir gün Twitter'a sahip olacaklar ve Instagram'a sahip olacaklar ve ben de 'Bunu böyle halledeceksiniz çocuklar' diyeceğim. '

Görünüşe göre Zendaya ailesini şöhretin önüne koyma konusunda kararlı ve bunun için onu selamlıyoruz.