Sylvester Stallone Hollywood'un en ikonik aksiyon yıldızlarından biri olan, sonsuza kadar Kayalık ve Rambo . Ama setten uzaklaştığında, birden fazla evlilik ve babalıkla eli doldu. (Ayrıca, oğlu Seargeoh Stallone’nin kamera hücresinde görüldüğü gibi, ara sıra kişisel ve profesyonel yaşamlarını karıştırır. Rocky II ).

Tabloids, oyuncunun 1980'ler ve 90'lardaki aşk hayatını saplantılı bir şekilde belgeledi, ancak hayranlar aynı zamanda çocuklarını tanımayı da merak ediyor. Sylvester Stallone’un çocuklarının kim olduğunu ve içlerinden herhangi birinin babanın kariyer adımlarını takip edip etmediğini öğrenin.Seargeoh Stallone

1979 doğumlu Seargeoh Stallone, Sylvester Stallone ve ilk eşi pembe dizi oyuncusu Sasha Czack'in ikinci oğludur. Erken yaşta mektup çizip yazabilen çocuk, başlangıçta ailesi tarafından 'sessiz bir dahi' olarak anılıyordu. Ancak üç yaşındayken otizm teşhisi kondu. Durum, Stallone için büyük stres yarattı. İnsanlar 1985'te, 'Orada gerçek bir baba-oğul meselesi yok.'

'Bu durumda bir çocuğa sahip olmak son derece üzücü,' diye devam etti. 'Neredeyse bir radyo istasyonuna benziyor - sinyali açıp kapıyor.'

Stallone, o sırada 6 yaşında olan Seargeoh'un kendini besleyebileceğini ve herhangi bir şiddet eğilimi göstermediğini söyledi. Ancak zorluklar ailesi için hala çok zordu. O ve Czack, on yıllık bir evlilikten sonra Şubat 1985'te boşandılar.

Stallone bir televizyon röportajında ​​'Çaresizlik ve büyük bir gazap duygusu, öfke, her ne demek istiyorsanız,' dedi. 'Tanrı tarafından ihanete uğradığımı hissettim ... Sanırım hayatın paramparça oldu ve dersin ne olduğunu anlamıyorum.' Aşağıdaki röportajdan daha fazlasını izleyin:

Seargeoh şu anda sahne ışıklarının dışında yaşıyor. Stallone, küçük bir çocukken bile oğlunun hayatına müdahale eden fotoğraf çekimlerini reddetti. Ancak, Sly’nin ekrandaki çocuğu olarak tek bir film kredisi almayı başardı. Rocky II .

Wie lange ist deine Melly eingesperrt?

Adaçayı Stallone

Sage Stallone dünya galasında

(s_bukley / Shutterstock.com)

1976 doğumlu Sage Stallone, Stallone ve Sasha Czack'in ilk çocuğu ve oğluydu. O sadece Sly'nin oğlu değil, onun çırağıydı. 14 yaşında, ilk filmine Rocky Balboa’nın oğlu olarak Rocky V , altı yıl sonra babasının yanında göründü Gün ışığı .

Sage, kendisi için başarılı bir kariyer yaratmaya devam etti. 1996 yılında, eski kült korku filmlerini yeniden düzenleyen bir şirket olan Grindhouse Releasing'i kurdu.

Ne yazık ki, Temmuz 2012'de Sage, Studio City'deki evinde ölü bulundu. Ölüm nedeni ateroskleroz veya kalp krizi geçiren tıkalı arterlerdi. Bir koroner raporu uyuşturucuyla ilgili hiçbir belirti bulamadı sisteminde 'reçetesiz satılan Tylenol tarzı bir ağrı kesici ilaç dışında.'

Stallone, Sage'in ölümünden kısa bir süre sonra yaptığı açıklamada, 'Bu acı verici kayıp hayatımızın geri kalanında hissedilecek,' dedi. 'Bilge ilk çocuğumuzdu ve evrenimizin merkeziydi ve oğlumun hafızasının ve ruhunun huzur içinde kalması için herkese alçakgönüllülükle yalvarıyorum.'

Sophia Rose Stallone

NYLON Young Hollywood May Issue Etkinliğinde siyah dantelli bir elbise giymiş Sophia Rose Stallone.

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

24 yaşındaki Sophia Rose Stallone, Stallone’un üçüncü eşi Jennifer Flavin ile ilk kızıdır (Brigitte Nielsen ile ikinci evliliği hiç çocuk yapmadı).

Tıpkı annesi (eski bir model) ve baba gibi, Sophia da kamera önünde olmaktan hoşlanıyor. Ona IMDb sayfa, üzerinde birden çok görünüşü listeliyor Bu gece eğlence ve Hollywood'a erişin . Ayrıca iki bölümde konuk jüri üyeliği yaptı. Proje Pisti .

Ama hayat, sadece ünlü bir ebeveyni olduğu için bir esinti değil. Sophia, hayatının farklı noktalarında ameliyatlarla tedavi etmek zorunda kaldığı bir kalp rahatsızlığı ile doğdu. Üvey kardeşi Sage'nin ölümünden altı ay sonra 2012'de riskli bir ameliyat gerçekleşti.

'Her gün kalbimi düşünüyorum,' Sophie söyledi Paris Maçı dergi . “Gerçekten sağlıklı yiyorum ve normalden daha fazla yorulduğum için spor yaparken çok dikkatli olmalıyım. Şimdi tekrar ameliyat olmak zorundayım çünkü 16 yıl önce koydukları doku genişledi ve kapakçıklarla ilgili problemlerim var. Her şey yolunda giderse, hastanede beş gün geçireceğim. '

Bu günlerde podcast'in ortak sunuculuğunu yapıyor Mumlu kız kardeşi Sistine ile. Kızlar yetişkinlik ve bekar yaşam hakkında konuşup şovu 'bir terapistten daha ucuz, en iyi arkadaşınızdan daha az yargılayıcı ve bir balmumundan daha acısız' olarak tanımlıyor. Yerel bir LA haber istasyonunda projeleri hakkında daha fazla konuşan kızlara bakın:

Sistine Stallone

Sistine Rose Stallone

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shuttestock.com)

Gwen Stefani schwangere Blake TMZ

Ortak ev sahipliği yapmadığında Mumlu Sophia ile Stallone ve Falvin’in ikinci kızı Sistine modellik kariyeri ile meşgul. 2016 yılında prestijli ajans IMG ile imzaladı o zamandan beri Dolce & Gabbana için pistte yürüdü ve Kasaba ülkesi .

Ayrıca oyunculukta bir geleceği keşfediyor. 2019'da Sistine, köpekbalığı temalı korku filminde ilk kez sahneye çıktı. 47 Metre Aşağı: Kafesiz . Aynı yıl söyledi Bugün Amerika Bora Bora'da bir tekne turu sırasında babasının bilmeden onu bu role hazırladığı.

Bu yüzden babam beni [suya] itmenin komik olacağını düşündü. Beni tamamen içeri itti ”dedi. Çevremdeki köpekbalıklarını görebiliyordum. Tam bir panik atak geçirdim. ' Görünüşe göre babasına geri itmekten korkmayan Sistine, tekneye geri atladı ve onu suya attı. Görünüşe göre sadece annesinin güzelliğini değil, babasının da gücünü miras almış.

Sistine ayrıca düzenli olarak yayınlayarak moda ve film çekimleri arasında zaman geçiriyor. Instagram .

Scarlet Stallone

Kırmızı Gül Stallone, galasında çiçekli elbiseli

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

20 yaşındaki Scarlet Stallone, Sylvester’ın beş çocuğunun en küçüğüdür. 2017 yılında Harper’s Bazaar profiline bakıldığında, sekizinci sınıf öğrencisinin bir pist yıldızı ve 'klanın en giden üyesi' olduğu ortaya çıktı.

Scarlet, grubun bebeği olarak hem alay ediliyor hem de ablaları tarafından iyi korunuyor. Sistine'nin 'Yüzü güzel, beli güzel, yemek tabağı' diye yazmasını sağlayan bu bikini çekimi gibi sık sık Instagram fotoğraflarına yorum yapıyorlar.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Scar tarafından paylaşılan bir gönderi? *? (@scarletstallone)

Scarlet oyunculuğa pek ilgi göstermedi - tek rolü 2014 filmindeki tek bir satırdı Bana ulaş . Ancak spot ışığını seviyor ve 2017'de her yıl düzenlenen ödül töreninde 'Bayan Altın Küre' olmanın onurunu paylaşmak için iki kız kardeşine katıldı.

'[Ailem] 'bu anı yaşa' dedi. Scarlet, 'Bir daha asla olmayacak ve bunu en iyi arkadaşlarınla ​​yapıyorsun,' olan biten her saniyenin kıymetini bil. Teen Vogue . 'Bu asla unutmayacağımız bir şey ve o kadar özel ki bu fırsatı yakaladık.'