Bunu söylemek abartı olmaz Garth Brooks muhteşem bir kariyere sahip. 1989'da ülke sahnesine ilk girişinden bu yana, 59 yaşındaki müzisyen, Billboard’un Hot Country Songs listesinde bir düzineden fazla hit oldu ve yalnızca ABD'de 157 milyondan fazla albüm sattı. O da ünlü bir şekilde kaşlarını kaldırdı. alter-ego Chris Gaines ve evlendiğinde country müzik gücü çiftinin yarısı oldu Trisha Yearwood Ancak bu süperstarın başarısı üç çocuğu tarafından da ölçülebilir: Taylor, August ve Allie Brooks. Garth Brooks’un kızları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.Garth Brooks Bir Country Müzik Efsanesidir

Garth Brooks, 1998 Halkın Seçimi Ödüllerinde.

(FeatureFlash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)7 Şubat 1962'de Tulsa, Oklahoma'da doğan Garth Brooks, müzikle büyüdü. Annesi 1950'lerde popüler bir televizyon programında yer alan profesyonel bir country şarkıcısıydı. Ozark Jübile ve Capitol Records için albüm kaydetme. Brooks şarkı söylemeyi çok sever ve genç yaşta gitar ve banjo çalmayı öğrenirken, çocukken birincil odak noktası spordu. Atletizmde çok aktifti ve Oklahoma Eyalet Üniversitesi'nde reklamcılık derecesi ile mezun olduğu atletizm bursu aldı.

Brooks, 1985 yılına kadar profesyonel bir müzik kariyeri peşinde koşmaya başlamadı. Biraz ısrar etti, ancak sonunda şarkıcı ilk albüm anlaşmasını yaptı. 1989'da yayımlanan kendi adını taşıyan ilk albümü Billboard Top Country Albümleri listesinde 2 numaraya kadar yükseldi ve Billboard 200 listesinde 13. sıraya yükseldi. Bir yıl sonra ikinci albümünü çıkardı. Çit yok, Bu, bugüne kadarki en çok satan rekoru oldu. Bu, Brooks'un 'Alçak Yerlerdeki Arkadaşlar', 'Gök Gürültüsü Ruloları' ve 'Cevapsız Dualar' gibi en popüler şarkılarından bazılarını içeriyordu.Blake und Adam mögen sich nicht
Garth Brooks, ilk karısı Sandy Mahl ile birlikte.

(FeatureFlash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Brooks'un ün kazanması sırasında, üniversitenin son yılında tanıştığı ilk karısı Sandy Mahl ile evlendi. Çift, 24 Mayıs 1986'da düğümü bağladı ve 15 yıllık evlilikleri boyunca üç çocuğu oldu - Taylor Brooks, 1992 doğumlu, August Brooks, 1994 doğumlu ve Allie Brooks, 1996 doğumlu.

Mahl ve Brooks 2001'de boşandıklarında, taşralı şarkıcı üç genç kızını büyütmeye odaklanmak için spot ışıklarından biraz uzaklaşmaya karar verdi. 'İnsanlar,' Müzikten nasıl uzaklaşırsın? 'Dedi.' söyledi İnsanlar 2015 yılında . 'Ama baba olmak - buna dokunacak hiçbir şey yok.'Brooks ayrıca kızlarına normal, istikrarlı bir aile hayatı sağlayabilmek istediğini söyledi. “Hem sabah anne babalarını, hem de her iki ebeveynlerini de akşam ve 14 yıl boyunca gördüler” diye açıkladı. 'Biz de böyle yaptık çünkü o çocuklar için doğru olduğunu biliyorduk. Çocuklar için doğru olanı yaparsan, senin için doğru olanı yapacaksın. Basitti. '

Açıkça, babalığa olan bağlılığı karşılığını verdi!

Taylor Brooks

Garth Brooks

(@alliecolleenmusic / Instagram)

der Felsen der Liebe gegossen

Brooks'un üç çocuğunun en büyüğü olan 28 yaşındaki Taylor Mayne Pearl Brooks, adını şarkıcı-söz yazarı James Taylor'dan almıştır. Hee Haw oyuncu Minnie Pearl. Oklahoma Eyalet Üniversitesi'ne 2010'dan 2016'ya kadar devam etti ve burada biyoloji ve okulun futbol takımında oynadı . Şu anda Nashville’deki Vanderbilt Üniversitesi'nde İlahiyat Araştırmaları alanında yüksek lisans yapmakta olan bir ilahiyat okulunda.

ist Herzogin von Cambridge schwanger

Taylor oldukça özel biri olarak bilinirken, ortaya çıkıyor ailesinin Instagram beslemeleri zamandan zamana.

Ağustos Brooks

Garth Brooks

(@alliecolleenmusic / Instagram)

26 yaşındaki Anna Brooks, Garth Brooks'un ortanca çocuğu. Göre Ülkenin Tadı , babasının 1994'te Academy of Country Müzik Ödülleri'nde üst üste dördüncü kez Yılın Şovmenliği ödülünü kazandıktan birkaç saat sonra doğdu. Oklahoma Üniversitesi'nde öğrenci olarak bir süre geçirirken, bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Karalynn, 2013'te - Brooks'u ilk kez büyükbaba yapıyor!

Torununun doğumu ilan edildiğinde Brooks bir açıklama yayınladı hayranlarına iyi dilekleri için teşekkür ediyor ve şöyle diyor:

'Ailemiz öncelikle herkese en içten dilekleri ve Baby K’nin gelişiyle ilgili tatlı kutlamaları için teşekkür etmek istiyor. Çocuklarımızın hayatları her zaman son derece özel olmuştur ve sonsuza kadar kendi insanları olmaya teşvik edilmiştir. Her zaman onların birey olmasını ve 'birinin kızı' olarak BİLİNMEMESİNİ istedik. Basının buna her zaman saygı duymasına şaşırdım ve minnettarım. Şimdi bu saygının, bu genç aile hayatlarının en güzel günlerine başlarken devam etmesini rica ediyorum. '

Allie Brooks

Allie Colleen Brooks, nişanlısı Jonathan Roberts ile birlikte.

(Rick Diamond / Getty Images)

24 yaşında, Allie Colleen Brooks, Brooks'un kız kardeşlerinin en küçüğüdür. Aynı zamanda babasının izinden giden ve müzik alanında kariyer peşinde olan en tanınmış kişidir. Geçtiğimiz sonbaharda single'ı “Ain't the Only Hell (My Momma Raised)” Country Top 40 listesine girdi.

Tatlı bir anda Allie erkek arkadaşı Jonathan Roberts ile nişanlandı kendi babasının konserindeki doğum gününde. Çift, ertesi yıl 2018'de evlendi.

Wie viele Wayans Brüder gibt es?

Allie ayrıca geçen yıl manşetlerde yer aldı. ona COVID-19 teşhisi kondu . Neyse ki hafif bir vakası oldu ve hızla iyileşti.