Bill Murray bir aktörden daha fazlası, gizemli hareketleri takip eden bir tarikat tarafından sürekli takip edilen bir ikon. Bir gün gördü Brooklyn barında içki satmak sonraki, Instagram hikayelerinde Drake cover'ı yapıyor bağımsız şarkıcı Jenny Lewis ile. Oyuncu hakkında çok sayıda şehir efsanesi var ve bunlardan bazıları - film yöneticilerinin sesli mesaj yoluyla rol sunması için 1-800'lük bir numara tuttuğu gibi - doğru.Ve bu, bir aktör olarak parlak gerçek yeteneği hakkında hiçbir şey söylemiyor. Eski Cumartesi gecesi canlı alum, klasik komediler içeren bir filmografiye sahiptir ( Caddyshack, Kunduz Festivali ), eleştirmenlerce beğenilen dramalar ( Çeviride Kayıp ) ve büyük bütçeli bayilikler ( Çarli'nin Melekleri , Hayalet Avcıları ).Ancak Bill, Murray klanının tek yetenekli üyesi değil. Büyük İrlandalı Katolik bir aileden geliyor ve eğlence ve iş alanında kendi başarılı kariyerlerini kurmuş bir grup kardeşi var. Bill Murray’nin kardeşlerinin kim olduğunu ve onları birbirine yakın tutan projeyle ilgili ayrıntıları öğrenin.

Bill Murray Oldukça Geniş Bir Aileye Sahip

Murray, Chicago'nun Wilmette banliyösünde sekiz kardeşiyle üç yatak odalı bir evde büyüdü. Beş erkek ve üç kız kardeşle böylesine yakın bir ortamda yaşamak, onu kadrolarla çalışan bir geleceğe kesinlikle hazırladı.'Evet, bir grupta doğduğum doğru, bu yüzden başka hiçbir şey bilmiyordum,' dedi Gardiyan 2018 yılında. “Ve biliyorsunuz, hayat yalnızdır. Zor. Bu yüzden yanınızda duygularınızı doğrulayabilecek bir erkek veya kız kardeşin olması iyi. '

Kardeşleriyle birlikte Ulusal Kardeşler Günü'nü kutlayan bu 2019 resmine bir göz atın:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

William Murray Golf (@williammurraygolf) tarafından paylaşılan bir gönderiMurray büyük bir ailenin değerine kesinlikle inanmalıdır - iki eski eş arasında, altı erkek çocuk babasıdır. Belki bir gün hepsi bir araya gelirler ve tıpkı babaları ve amcalarının 2010'ların ortalarında yaptığı gibi büyük bir şey üzerinde çalışırlar.

Bill Murray ve Kardeşleri Kendi Golf Şirketlerini Kurdular

2016 yılında, Murray ve beş erkek kardeşi, ailenin spor sevgisinden ilham alan bir golf giyim serisi olan William Murray Golf'ü kurdu. Murray kardeşler, genç yazlarını Indian Hill Country Club'da kadro olarak geçirdiler (deneyimleri, senaryoya ilham verdi. Caddyshack ) ve hepsi yetişkin olarak hevesli oyunculardır.

Murray’nin tuhaf ekran içi ve dışı karakterleri de onların tasarımları . Küçük krizantem çiçeklerinden oluşan bir gömlek modelini alın, Murray’nin Carl Spackler’ının golf sopasıyla çöpe attığı çiçek tarhlarına zekice ve ince bir selam. Caddyshack .

Murray Brothers LLC'nin en küçük erkek kardeşi ve icra kurulu başkanı Joel Murray, 'Golf endüstrisinin daha eğlenceli ve heyecan verici olması gerekiyor' dedi. Bloomberg Haberleri . 'Nicklaus ve Palmer 70'lerde golfçülerin şu anda giydiğinden daha eğlenceli şeyler giyiyorlardı.'

Bu tanıtım videosunda Bill ve Joel'in şirketin Austin'deki deposunu bir günlüğüne devralmasına göz atın:

Bill Murray’nin Kardeşleri Kimdir?

Bill Murray'in toplam beş erkek kardeşi vardır: Ed, Brian, John, Andy ve Joel. Kardeşler ve hayatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Ed Murray

En büyük erkek kardeş Ed Murray, sadece 10 yaşındayken yerel golf kulübünde çalışıyordu. Daha sonra, özellikle golf kadrolarına verilen bir bursla Northwestern Üniversitesi'ne katıldı. Deneyim, Danny Noonan karakteri için bir model görevi gördü. Caddyshack .

Ed, 23 Kasım 2020'de vefat etti. William Murray Golf Instagram'ın bir anısına, 'Aile reisinin adını alan, Murray ailesini bu harika golf oyunuyla tanıştıran Ed'ti.' 'Kaybı asla doldurulmayacak bir boşluktur.'

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

William Murray Golf (@williammurraygolf) tarafından paylaşılan bir gönderi

Brian Doyle-Murray

Brian Doyle-Murray, Bill'in yanındaki belki de en tanınmış kardeşidir. Adının 159'dan fazla film kredisi var ve bunlardan bazılarını kardeşiyle paylaştı ( Cumartesi gecesi canlı , Hayalet Avcıları II ). Ama aynı zamanda bir aktör olarak kendi başına da gayet iyi durumda ( Ulusal Lampoon’un Noel Tatili ), yazar (Caddyshack) ve animasyon karakter (The Flying Dutchman'ın seslendirmesiydi. süngerbob karepantolon 1999'dan beri).

John Murray

62 yaşındaki John Murray, ailede gösteri dünyasına giren üçüncü erkek kardeş. 1972'den 2013'e kadar 17 film ve TV projesinde küçük roller üstlendi. Scrooged (ağabey Bill'in oynadığı) ve Elf .

Genellikle Bill ile karşılaştırılan John, 1985'te yeni bir aktörken, Los Angeles zamanları , 'Arkadaşlarımdan bazıları Billy'i görünce şöyle derler:' Sen John Murray’ın kardeşi olmalısın! 'Bunun için onlara her zaman teşekkür ederim.'

Ellen Degeneres heiratete Portia de Rossi

Andy Murray

Andy Murray bir aktör olmayabilir, ancak kendi profesyonel bağları vardır. Caddyshack . 2001 yılında, profesyonel şef Florida, St. Augustine'de Murray Bros. Caddyshack Restaurant'ı açtı. Filmin popülaritesi o kadar uzun sürdü ki 2018'de Chicago banliyösünde ikinci bir lokasyon açıldı .

Joel Murray

Dokuz Murray çocuğunun en küçüğü olan Joel, oyuncu olarak başarıyı yakalayan başka bir kardeş. Kredileri arasında Mad Men, Shameless ve Dharma & Greg'deki rolleri bulunmaktadır. O bile açığa çıkardı Boston Globe 2019'da Chester Cheetah'ın sesi oldu. İyi bir gösteriydi. İlk evimi aldım ”dedi. Bu kadar çok çocuk oyuncuyu nasıl buldu?

'Her zaman her şeyin yemek masamızda başladığını söyleriz,' dedi. “Babamız şeker hastası ve yavaş yiyiciydi. [Çoğu zaman] babamı ağzında yemekle güldürmeye çalışmakla geçti. İnsanların ağabeylerimi almaya gelip erken gelip bir sandalye çekip yemek masasını seyrettikleri bir yer gösterisiydi. '

Görünüşe göre Murrays hem solo hem de aile çabalarında birbirlerini destekleyen sıkı bir ekip. Hepimizin arzu etmesi gereken kardeş hedeflerini somutlaştırıyorlar.