Maskeli Şarkıcı şu anda oyundaki en popüler şarkı yarışması şovlarından biridir ve bu popülerliğin büyük bir kısmı şovun jüri üyeleri arasındaki inanılmaz kimyadan kaynaklanmaktadır. Ken Jeong , Jenny McCarthy , Nichole Scherzinger , ve Robin Thicke . Tam zamanlı jüri hâlihazırda bu kadar yakın bir ilişkiye sahipken, göze çarpan bir konuk jüri üyesi olmak inanılmaz derecede zordur. Seyirci üzerinde harika bir izlenim bırakmayı başaran bir kişi, komedyen Jay Pharoah'dı ve şu soruyu akla getiriyor: Yargıçlardan birinin yerine SNL yapılan kimyadan hiçbirinden ödün vermeden değiştirilebilen komik adam Maskeli Şarkıcı bir vuruş?

Jay Pharoah hemen hayranların favorisiydi

Pharoah, dizinin üçüncü sezonunda çok sevilen Fox yarışma programında konuk jüri üyesi olarak göründü. Jay Z izleniminin tonlarca kahkaha atmasıyla, gösterinin hayranlarını izlenimleriyle etkiledi. Hatta yargıç arkadaşları, özellikle de Ken Jeong, yorumuyla dikiş attı. Şovda böylesine muhteşem bir çıkışla, izleyicilerin daha fazlasını istemesine şaşmamalı.Jüri heyetinde zaten Ken Jeong şeklinde bir komedyen var. Çılgın Zengin Asyalılar aktör kendi başına bol bol kahkaha atıyor, ama özellikle eski rol arkadaşlarında parlıyor, Topluluğun Joel McHale, gelin ve konuk jüri üyesi. McHale, özellikle her sezon sahneye çıktığı gerçeğine bakılırsa, popüler bir konuk. Ekibin bir parçası olan Pharoah gibi bir komedyen ile Jeong’un karizması daha da parlayacaktı. Gösteriyi onsuz hayal etmek zor olacak, bu yüzden Pharoah'ı sevsek bile, Jeong'un yerini almayacak.

David Schwimmer und Jennifer Aniston datierten im wirklichen Leben

Nichole Sherzinger ve Robin Thicke grubun iki şarkıcısı. Her ikisi de müzik kariyerlerinde inanılmaz bir başarı elde ettiler ve bu da sahnedeki sanatçılar hakkında eğitimli tahminler yapma yeteneklerini doğrudan etkiledi. Bunun gibi yarışma programlarında, yarışmacılar tarafından sergilenen yetenekler konusunda deneyimli jüri üyelerine sahip olmak hayati önem taşır. İkisini de yargılama masasının dışında bırakmak için bir neden bulmak çok zor, bu yüzden denemeyeceğiz bile. Sherzinger ve Thicke, şov için değiştirilemeyecek kadar önemli.

Jenny McCarthy, paneldeki son yargıçtır. Eski Playboy model ve radyo programı sunucusu üç sezonun hepsindeydi Maskeli Şarkıcı , ama o diğer jüri üyelerinden biraz daha tartışmalı, ancak Robin Thicke muhtemelen 'Blurred Lines' şarkısı sayesinde yakın bir saniye. McCarthy, oğlunun otizminin aşılardan kaynaklandığını iddia ediyor, onun saygısını kaybetti. Bir de mesele var McCarthy'nin kaldırılması için Change.org dilekçesi yargıç olarak.

McCarthy'nin çok fazla müzikal deneyimi yok ve her ne kadar kesinlikle bir şovmen Ken Jeong’un doğal karizmasına veya zahmetsiz mizahına hâlâ tam olarak sahip değil. McCarthy, şovun büyüleyici bir üyesi, ancak diğer jüri üyelerinin sunabileceği daha çok şey olduğu açık, bu yüzden belki de onu Pharoah ile değiştirmek, zaten popüler olan şovu biraz daha güçlendirmeye ve varlığıyla ilgili hayran şikayetlerini yatıştırmaya yardımcı olacaktır.