Dokuz ay önce rapor edildi Katie Holmes hamile kaldı Jamie foxx 'Nin bebeği. Peki o çocuk nerede? Dedikoducu Polis o zamanlar belirli bir gazetenin iddiasının doğru olmadığını ve elbette zamanın bunun bir yalan olduğunu kanıtladığını belirtti.Mayıs 2018'de, Kadınlar Günü Holmes, Foxx'tan bir bebek beklediğini ve hamile olduğunu arkadaşlarıyla açıkça paylaştığını ısrar etti. Dergi, hikayesinin meşru olduğunu iddia etmek için, oyuncunun hamileliğiyle ilgili ayrıntıları kimin verdiğini bilen bir 'kaynağa' sahip olduğunu savundu. Yanlış bilgilendirilmiş veya muhtemelen uydurulmuş 'kaynak' tarafından öne sürülen iddialar arasında, Holmes'un belirli noktalarda 'yatak istirahati' nde olduğu yer alıyordu.Diğerlerinin Foxx ve Holmes'un beklediğini bilmesi gerektiği gibi görünmesini sağlamak için, prizin sözde ihbarcısı, bir süredir bebeğinin yumruğunu 'bol giysilerle' sakladığını ve 'alkol almayı bıraktığını' söyledi. Aynı uydurma içeriden biri, Foxx'un Holmes'e “her doktor randevusuna” nasıl eşlik ettiğini ve ailesinin ve yakın arkadaşlarının onun için “ayın üstünde” olduğunu da yayınla paylaştı.

elsa pataky adrien brody chris hemsworth

Şimdi dokuz ay geçti ve her şey açık Holmes, Foxx’un bebeğine hiç hamile kalmadı. , ziyaretçilerin magazin haberlerini okurken neye bakmaları gerektiğini öğrenmek için o makaleyi yeniden incelemeleri önemlidir. Örneğin, paparazziler o zamanlar Holmes'u çokça fotoğrafladı ve o hamile görünmedi. Benzer şekilde, Oscar ödüllü Holmes ile doktor randevusuna gidecek olsaydı, bunların resimleri olurdu.Wer ist Lady Gaga verheiratet mit

Daha da önemlisi, genellikle isimsiz kaynaklardan yapılan alıntılara şüpheyle yaklaşılmalıdır. Tersine, iddiayı doğruladığımızda, Holmes'un bir temsilcisi, hikayenin yüzde 100 doğru olmadığından emin olmak için kayıtlara geçti. Ne zaman Dedikoducu Polis raporları araştırır, genellikle birçok farklı kaynakla iletişim kurarız, ancak sözcülerin yorumlarını dahil etmemizin nedeni, her gerçek olmayan tabloid masalını kişisel olarak çürütemeyen yıldızlar adına sorumluluk almak ve yanıt vermekle suçlanmış olmalarıdır.

Ek olarak, okuyucuların prizin güvenilirliğini hesaba katması gerekir. Kadınlar Günü Foxx ve Holmes hakkında defalarca yalanlar yayınladı. Bu gerçek olmayan hamilelik raporundan bu yana, dergi Holmes, başka bir kadınla yemek yedikten sonra Foxx'tan ayrılmaya hazırdı. . Ayrıca iddia etti Suri Cruise Holmes'a Foxx'u terk etmesi için yalvardı .

Ayrılmak bir yana, son birkaç ayda Foxx, Holmes'un 40. doğum gününü New York'taki bir restoranda halka açık bir şekilde kutlamak için California'dan East Coast'a uçarken çift daha da yakınlaştı. Geniş kapsamlı olarak ele alındığı üzere, günler sonra ikisi Miami'deki bir yatta birbirlerinin şirketlerinden keyif aldığını gördü.Son olarak, sadece iki ay Dedikoducu Polis Yanlış iddia edildiğinde aynı dergiyi bozdu Holmes ve Foxx, New Orleans'tan bir kız çocuğu evlat ediniyorlardı. . Yukarıda belirtilen tüm makalelerde, tabloid bir kez bile aktrisin hamile olduğundan bahsetmemişti. Çünkü başından beri bir yalandı.

nicolas käfig alice kim sohn

Dedikoducu Polis Okuyucuların çeşitli satış noktalarının güvenilirliğini değerlendirmelerine ve kayıtlarını takip etmelerine yardımcı olmak için ara sıra makaleleri yeniden ziyaret eder. Yukarıda belirtildiği gibi, bilginin nereden geldiğini görmek de çok önemlidir. Yayın, Holmes'un, isimsiz bir kaynağa dayanarak Foxx’un bebeğini doğurduğunu iddia ederken, temsilcisi iddiayı reddetti ve dokuz ay sonra aktrisin hamile olmadığı açıktı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.