Jennifer Garner hiç bebeği olmadı John Miller , dokuz ay önce hamile olduğunu iddia eden yanlış bir tabloya rağmen. Dedikoducu Polis o sırada güvenilmez haberciliği nedeniyle yayını bozdu. Artık bunu yapmakta haklı olduğumuz kesin olarak açık.

Ocak ayında, Kadınlar Günü iddia eden bir makale yayınladı Garner, Miller’ın çocuğuna hamileydi. . Dergi, Garner'a yakın bir kaynağın 'Jen, dört numaralı bebeği beklediğini öğrendiğinde şok oldu ve inanamadığı için yedi test yaptığını söyledi' dedi. Büyük olasılıkla, oyuncu hikayenin yazıldığına inanamadı çünkü hiçbir şey doğru değildi.eminem und seine tochter 2017

Dedikoducu Polis aktrisin kesinlikle hamile görünmeyen birden fazla fotoğrafını sunarak raporu çürüttü. Ayrıca bize iddianın yanlış olduğunu kayıtlarda söyleyen Garner’ın sözcüsünü de kontrol ettik. Hatta aktrisin kendisi tarafından çocuk sahibi olmayı bitirdiğini söyleyen bir açıklama bile verdik. Magazin gazetesinin 'içeriden' kesinlikle haberi yoktu. Dokuz ay sonra, tüm hikayenin uydurma olduğu açık.

Kadınlar Günü söz konusu olduğunda şüpheli 'raporlamalarının' tutarlılığını önemsemiyor Takma ad star. Miller’in bebeğine hamile olduğunu söyledikten sadece üç ay sonra, yayın bu kez başka bir uzun hikaye yayınladı. Garner, Ben Affleck ile tekrar birlikteydi. . Aynı tabloid'e göre, aktrisin dördüncü çocuğunun babası olması gereken adam olan Miller ile ilişkisi olmasına rağmen bu durumdu.

Bu yeterli değilse, bu yanlış rapordan üç ay sonra, Kadınlar Günü hakkında bir hikaye yayınladı Garner ve Bradley Cooper arkadaştan fazlası oluyor . Bu kez, adı açıklanmayan bir içeriden biri dergiye şöyle dedi: 'Arkadaşlıklarını nihayet bir sonraki seviyeye taşıyorlarsa kimse şaşırmaz.' Tamamen gülünçtü. Garner, bu noktada çocuğuna en az 6 aylık hamile olmalıydı, ancak bunun yerine, priz okuyucuların onun Cooper'la 'gizlice dolaştığına' inanmasını istedi. Bir kere daha, Dedikoducu Polis düzmece hikayesi için tabloid'i çağırdı.

Warum endete die TV-Show Jessie?

Neredeyse inanılmaz bir şekilde, iki aydan kısa bir süre sonra, Garner'ın sözde doğum tarihine yaklaşmış olması gerekirken, Kadınlar Günü iddia edildi Garner, Affleck ile tekrar birlikteydi. ve - bunu al - bebeğine sahip olmak! Görünüşe göre bu ya tıbbi bir mucize ya da tamamen saçmalık. İkincisiydi - sadece uydurduğu hikayelere dikkat etmeyen bir tabloidden daha kötü haber.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.