Geçen yıl bir tabloid, Michael Douglas sadece yaşamak için aylar kaldı. Dedikoducu Polis o zaman bu söylentiyi kolayca çürüttü. Şimdi, tam olarak 12 ay sonra, oyuncu çok canlı ve iyi olduğu için ilk yargımızın doğru olduğu açık.

The Küre 13 Mart 2019'da Douglas'ın yaşamak için sadece ayları kaldı varsayılan bir kanser nüksetmesinin ardından. Bir kaynak çıkışa şunu söyledi: Karınca adam star, 2010 yılı dördüncü evre dil kanseri teşhisinin geri döndüğüne dair endişeleri ateşleyerek “son birkaç ayda muazzam miktarda kilo düşürmüştü”. Şüpheli habercisi, 'İnanılmaz derecede zayıf ve yüzü korkutucu lekelerle kaplı - kanser tedavisinin yaygın belirtileri,' diye devam etti.İçeriden olduğu iddia edilen kişi yayına şöyle devam etti: 'O kadar zayıf, neredeyse ölmüş gibi görünüyor. Herkes kanserinin bir intikamla geri döndüğüne inanıyor. ' Tipster, durum hakkında içeriden tıbbi bilgiye sahip olduğunu iddia etmese de, 'Görünüşü o kadar korkutucu ki, etrafındaki insanlar onun yaşayacak en fazla yedi ayı olabileceğine inanıyor' sonucuna vardı.

State Farm Commercial Guy Name

Dedikoducu Polis geçen yıl bu iddiaları araştırmış ve tamamen yanlış bulmuş. Rapor tamamen anonim bir kaynağın sözlerine dayanıyordu. Oyuncu adına konuşma yetkisi olan Douglas’ın sözcüsüne ulaştık ve bize 'tamamen iyi' olduğu söylendi. Bir yıl sonra, durum hala belli. Douglas’ın son beachy Instagram fotoğrafı bunu kanıtlıyor. Magazin dergisi, okuyucu kitlesini artırmak için sevilen bir aktörün sağlığı için korkuyla oynuyordu.

Bu ilk defa olmaktan çok uzak. Küre bir ünlünün ölümüyle ilgili yanlış bir tahmin yayınladı. Bu yılın başlarında, tabloid Elton John'un arkadaşları şarkıcının 'yaşayacak ayları' olmasından korkuyordu. İsimsiz bir kaynak dergiye, John'un 'çoğunlukla tekerlekli sandalyeye mahkum olduğunu' ve 'programını yavaşlatmasının söylendiğini' veya 'altı ay içinde ölebileceğini' söyledi.

Jennifer Garner und Ben Affleck Versöhnung

Dedikoducu Polis bu iddiayı inceledi ve yanlış olduğunu belirledi. 72 yaşındaki şarkıcı, derginin parçası yayınlandıktan sonra Avustralya turnesine devam etti. Ayrıca En İyi Orijinal Şarkı dalında Oscar'ını almak için sahnede yürüdü. Roket Adam efsanenin tekerlekli sandalyeye bağlı olduğu iddiasına inanıyorum. Hastalıklı hikaye tamamen sahteydi.

Dedikoducu Polis 2019'da aynı magazin gazetesine Johnny Depp'in arkadaşları Noel'de öleceğinden korktu . Hikaye saçma olsa da emin olmak için Depp’in kampındaki bir kişiyle görüştük. Oyuncuya yakın hiç kimsenin böyle bir korkuya sahip olmadığına dair bize güvence verdiler. Açıkçası, bu çıkış henüz dersini almamış.

Bilder von Sylvester Stallones Kindern

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Michael Douglas'ın Kanser Döndükten Sonra Yaşayacak Ayları Var mı?' Dedikoducu Polis, 13 Mart 2019.

  • Michael Douglas Instagram'da. 'Mutlu Cumartesi! Benim için plaj günü. ' 6 Mart 2020.
  • Scott, Hugh. 'Tabloid, Elton John'un Yaşayacak Ayları Olduğunu İddia Ediyor.' Dedikoducu Polis, 1 Mart 2020.
  • Shuster, Andrew. Johnny Depp’in Arkadaşları Noelde Öleceğinden Korkuyor mu? Gossip Cop, 13 Kasım 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.