Geçen yılın Kasım ayında, Keanu Reeves kız arkadaşı Alexandra Grant ile ilk kez halka açık bir şekilde ortaya çıktı, ancak çeşitli kuruluşlar, bundan aylar önce çıktıklarını bildirdi. Reeves’in yeni ilişkisinin haberi çıkmadan kısa süre önce, ancak popüler tabloid teorilerinden biri, Reeves’in kendisiyle bir ilişki geliştirdiği yönündeydi. Halle Berry . İşte size sahte raporlardan birkaçı Dedikoducu Polis Reeves ve onun John Wick: Bölüm 3 ortak yıldız.

Kate Middleton und William betrügen

Yaşam tarzı ve Temasta Mayıs 2018'de neredeyse aynı sahte raporlarla kapıdan ilk çıkmışlardı. Berry ve Reeves çıkıyordu . Makaleler, Berry'nin üçüncü oyuncu olarak seçildiğinin açıklanmasından sadece bir hafta sonra geldi. John Wick gazetelere Berry ve Reeves'in 'birbirlerini tanımaya başlar başlamaz' duyguları yakaladıklarını, ancak şimdilik olayları 'altta' tuttuklarını, bu nedenle saygın bir çıkış olmadığını söyleyen karanlık kaynakların yer aldığı film, bunu rapor etmişti. Dedikoducu Polis Berry'ye yakın bir kaynağa ulaştı ve bize hikayenin yanlış olduğunu söyledi. Berry'nin oyuncu kadrosuna alındığı haberi çıktığından beri, aslında sette sadece bir gün geçirmişti. Açıkça bir ilişki yoktu.Sadece bir hafta sonra, Kadınlar Günü iddiasıyla kendi iddiasıyla ortaya çıktı Reeves, Berry ile çıktığından beri 'değişmiş bir adam' olmuştu. . Şüpheli bir içeriden biri, 'Keanu oldukça asık suratlı olabilir,' dedi, 'ama Halle kesinlikle kendisini tekrar kendisi hakkında iyi hissettirdi.' Hikaye açıkça, oyuncunun bir bankta sandviç yerken biraz üzgün göründüğü 2010 paparazzi fotoğrafından kaynaklanan “Sad Keanu” memesine dayanıyordu. Tabii ki Dedikoducu Polis Reeves ve Berry'nin çıkmadığını zaten belirtmişti. Dahası, Reeves memden gülmüştü ve buna 'zararsız, iyi temiz eğlence' diyordu. Görünüşe göre bağlam dışı bir paparazzi fotoğrafı onun ruh halini gösteriyordu.

Tabloid, geçen yılın Ocak ayına kadar Berry / Reeves söylentilerinde bir süre sessiz kaldı. TAMAM MI! bir kez daha iddia etmek için onu yeniden taradı aktörler bir romantizm geliştiriyorlardı . Oldukça şüpheli bir haberciye göre, Berry ve Reeves karşılıklı bir çekiciliğe sahipti, ancak işleri 'bir sonraki seviyeye' taşımak için çekimleri tamamlayana kadar beklemişlerdi. Dedikoducu Polis Öte yandan, kendi kaynağı bize yardımcı yıldızların ilişkisinin sadece profesyonel olduğunu söyledi. İlk fragman olarak John Wick 3 daha yeni düşmüştü, tabloid'in sadece filmi çevreleyen yutturmacadan yararlanmaya çalıştığı oldukça açıktı.

Bundan birkaç gün sonra National Enquirer üzerinde para yatırmaya karar verdi John Wick bir rapor yayınlayarak yutturmaca Daniel Craig ve eşi Rachel Weisz, Berry ve Reeves'i kurmaya çalışıyorlardı. . Gazete, Berry’nin sözde 'Reeves'le çıkma hayallerinin', ortak arkadaşları Daniel Craig'in onları birkaç yıl önce tanıştırmasıyla gerçeğe dönüştüğünü iddia etti. Craig ve Weisz'in Berry ve Reeves'i bir araya getirmeye bu kadar yatırım yapmasının net bir nedeni yoktu, ancak Craig ve Berry daha önce Weisz ve Reeves gibi birlikte çalışmışlardı. Temelde bu kadar. Dedikoducu Polis Craig’in sözcüsünü kontrol etti ve bize bu iddiaların “gerçek olmadığı” konusunda güvence verdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.