Sıradan hayranlar için bile aşikardır ki, Mark Wahlberg’in kadın eş, Rhea Durham , tamamen yakaladı bir zamanlar çılgın aktörün kalbi . İlişkileri alışılagelmişin dışında herhangi bir şeydi, ancak başka türlü olmayacak gibi görünüyor. Wahlberg’in başarıları inkar edilemez olsa da, karısı onu adam yaptı o bugün.Rhea Durham Kimdir?

Rhea Durham, 1978'de Florida'nın Lakeland şehrinde doğdu ve onu kocasından yaklaşık yedi yaş daha genç yaptı. 1995'te, henüz gençken, Durham bir model oldu ve inanılmaz derecede başarılı oldu. Fransızca da dahil olmak üzere hem ulusal hem de uluslararası moda dergilerinin kapaklarını indirdi. Vogue , Marie Claire yanı sıra İngiliz ve Amerikan O . Durham, 2001 yılında makyaj markası Revlon ile bir sözleşme yaptı. O yıl genç model için getirilen tek değişiklik bu değildi.Bu aynı zamanda Mark Wahlberg ve gelecekteki karısının ilk tanıştığı yıldı. İkili kısa süre sonra on yıla yayılan bir romantizme girişti. İkili, ailelerini kurmadan önce uzun süre beklemedi. Resmi bir çift olduktan iki yıl sonra, Rhea Durham ve Wahlberg'in ilk çocukları oldu, Ella Rae adında bir kızı. Bundan üç yıl sonra, 2006'da çiftin ikinci çocukları oldu, Michael adında bir erkek çocuğu. İki yıl sonra Brendan adında başka bir oğul tarafından takip edildi. Son olarak, ama kesinlikle en önemlisi, çiftin dördüncü ve son çocukları, 2010'da Grace Margaret adında bir kızı oldu. Little Grace, Durham ve Wahlberg'in son çocuğu olabilirdi, ancak evli bir çift olarak ilk çocuklarıydı.

https://www.instagram.com/p/CABU6IqpaZa/Mark Wahlberg ve Durham Ne Zaman Evlendi?

2009'da Wahlberg, Durham'ı karısı yaptı ve ikisi Beverly Hills'teki bir Katolik kilisesinde küçük ve samimi bir törenle evlendiler. Durham, törenden önce Baptist köklerini atarak Katolikliğe geçti. Wahlberg’in tanınmış vahşi çocuğu geçmişi, bazı insanların rapçiden aktörün her zaman bekar olacağına inanmasına yol açmış olabilir, ancak hepsi Durham ile tanıştığında değişti. Wahlberg ile konuştu Güneş 45 günlük bir hapis cezasını da içeren geçmişi ve Durham'ın, kendisi olduğu kişinin olması gerekmediğini fark etmesine nasıl yardımcı olduğu hakkında. 'Karıma çok şey borçluyum' Boogie geceleri yıldız açıkladı. “Benim olduğum adam olmama yardım etti ve kendim ve çocuklarımız için güzel bir hayat yarattı. Onunla tanışana kadar bir ailem olmaya hazır değildim. '

Oyuncu, çocukluğunun onu babalığa tam olarak hazırlamadığını ve gençliğinde eksik olan gelecekteki çocuklarına istikrar sağlayamayacağından korktuğunu söyledi. Durham'la birlikte olmak bu korkuları ortadan kaldırdı. 'Hayatında doğru kadına ihtiyacın var ve uzun süre birlikte olacağın hissine ihtiyacın var,' diye ekliyor, 'Çocuk sahibi olacaksanız bu özellikle önemli. Rhea her zaman anne olmak istemiştir. Bir işi vardı ama hayattaki görevi anne ve eş olmaktı. ' Görünüşe göre Wahlberg, mükemmel ortağını Durham'da bulmuş.

Mark Wahlberg ve Rhea Durham Şimdi Ne Yapıyor?

Film yıldızı artık dört çocuğunun fotoğraflarını Instagram'da sıklıkla paylaşan mutlu bir aile babası. Devam eden küresel koronavirüs salgınıyla birlikte aile her zamankinden daha fazla zaman geçiriyor ve bu da herkese uygun görünüyor. Ailenin anlaştığı iyi bir şey, çünkü dört çocukla karantina altına almak zaman zaman biraz kaotik olabilir.https://www.instagram.com/p/CDurGBpJEvf/

Doğal olarak, magazin dergileri ikiliyi uyumlu olmaktan başka bir şey olarak tasvir ettiler. Genel olarak, bu çıkışlar herhangi biri hakkındaki gerçeği basmakta zorlanıyor, ancak Mark Wahlberg ve Rhea Durham genellikle kendilerini gerçekten tuhaf söylentilerin merkezinde buluyorlar. Dedikoducu Polis yıllar içinde birkaç kez çürütüldü, ancak bu dedikodu paçavralarının ortaya çıkardığı garip hikayelere hala tam olarak alışamadık.

Steven aus meinem 600-Pfund-Leben

TAMAM MI! 2018'de yazdı ki Durham deliriyordu Wahlberg’in 'hazırlaması' tarafından. Çıkış, 'Durham eski bir Victoria's Secret modeli olabilir, ancak bu günlerde kocası kolayca ikisinin daha yüksek bakımıdır' dedi. Şüpheli bir ihbarcı dergiye ayrıca Wahlberg'in 'vücudunu en iyi şekilde tutmaya takıntılı olduğunu ve sürekli tavuskuşunun Rhea’nın ... sinirlerini bozduğunu' bildirdi.

https://www.instagram.com/p/CCFh722J2gY/

Neredeyse kesinlikle sahte olan kaynak, 'Göğsünü cilalamak, saçlarını yapmak ve aynada esnemek arasında, banyoda ondan daha fazla zaman geçiriyor' dedi, 'Mark her zaman Rhea'dan ona katılmasını ister [egzersiz yaparken ], ancak ona dört çocuğunu büyütmek için yoğun bir programı olduğunu hatırlatması gerekiyor. ' Bu hikaye hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değildi. Dedikoducu Polis duruma yakın olan kendi kaynağımızla görüştü, makalenin iddialarına güldü ve söylentinin tamamen yanlış olduğunu onayladı. Magazin gazetesi, sadece Wahlberg'in sahte anlatımını zorlamak için ailesiyle birlikte çektiği yakın tarihli bir tatilden fotoğrafları kullanıyordu.

Doğası gereği olumlu olan çift hakkındaki söylentiler bile, hızlı bir kar elde etmek için büyük ünlüleri sömürmek için çaresiz olan satış noktaları tarafından tamamen uyduruldu. Örneğin, bir makale çıktı Yaşam tarzı geçen yıl iddia etti Wahlberg ve Durham yeminlerini yeniliyorlardı çiftin 10. yıldönümünde.

https://www.instagram.com/p/CDVlMKMpSiV/

Prizin kaynağına göre, Wahlberg ve Durham 'bu yılın sonlarında küçük ve samimi bir tören planlıyorlardı. Sadece ikisi ve çocukları olacak. ' Çift sadık Katolikler olduğu için, Dedikoducu Polis çiftin, böyle törenleri nadiren gerçekleştiren bir rahip olmadan yeminini tazeleyeceğinden çok şüpheliydi. Önsezimizin doğru olduğundan emin olmak için, kayıtta bize iddiaların 'doğru olmadığını' söyleyen Wahlberg'in sözcüsüne de ulaştık.

Aynı yıl National Enquirer bunu bildirdi Mark Wahlberg ve Rhea Durham beşinci çocuklarını bekliyorlardı birlikte. Sık sık çürütülen yayın, eski modelin son zamanlarda 'şüpheli yuvarlak göbek sporu yaptığını' iddia etti ve bu da insanları tekrar bekleyebileceğini düşündürdü. Sözde 'içeriden' biri iftira attı, 'Söylentiye göre, o çoktan üç aylık sınırı geçmiş ve geç sonbaharda gelecek.'

https://www.instagram.com/p/B8Fbm_xB9xr/

Ailenin iddia edilen iyi haberi açıklamamasının nedeni? Snitch, 'O ve Mark şimdilik sessiz kalıyorlar, çünkü muhtemelen çok uzaklaşana kadar haberleri açıklayarak hiçbir şeyi uğurlamak istemedikleri için,' diye ısrar etti ve ekledi, 'Ama eğer vızıltı doğruysa, eminim ikisi de heyecanlı ve açık kollarla yeni bir eklemeyi memnuniyetle karşılayacaklar. ' İsimsiz bir kaynağın hikayesine 'doğruysa' ifadesinden daha fazla güven veremez. Bu, okuyucunun sinsi bir yoludur, ama daha da önemlisi, güçlü ünlü avukatlar, kaynağın neden bahsettikleri hakkında hiçbir fikri olmadığını bilmelidir.

Sırasında yavrularına muhtemelen beşinci bir çocuk eklemesi soruldu. ile röportaj Ekstra , Wahlberg açık ve dürüsttü. 'Sanırım bu tartışmayı yaptığımız tek zaman uyudukları zamandı, ama uyanır uyanmaz, ellerimizin dolu olduğunun farkındayız,' diye açıkladı. Dedikoducu Polis Ayrıca duruma yakın olan kaynağımızla görüştü ve bize eski modelin beşinci çocuğuna üç aylık hamile olmadığına dair güvence verdi. Hikayeyi tekrar kontrol ettik bir yıl sonra ve çiftin hala dört çocuğu nasıl tuttuğunu görünce, ilk değerlendirmemizin tamamen doğru olduğunu bulduk.

https://www.instagram.com/p/B0Y-ZH2pFdr/

Rhea Durham ve Mark Wahlberg mükemmel derecede sevimli bir çift gibi görünüyor. Birbirlerine ve çocuklarına olan bağlılıkları gerçekten ilham vericidir. Dünya dağılıyor gibi görünse bile, aile işleri oldukça iyi bir şekilde bir arada tutuyor gibi görünüyor.