Magazin dergileri, genellikle aşamalardan geçtikleri için gençler gibidir. Örneğin 2018'de National Enquirer sürekli olarak ısrar ettiği bir aşamadan geçti Steve Harvey ve onun eşi, Marjorie , boşanmanın eşiğindeydik. Dedikoducu Polis tüm bu hikayeleri çökertti ve sonunda aşama sona erdi. Bugün güvenilmez derginin medya kralı ve karısı hakkında zorlamaya çalıştığı en saçma söylentilerden bazılarına bakalım.

Hayali destan, Temmuz 2018'in başlarında başladı. Ulusal Enquirer iddia eden bir makale yayınlamak Steve Harvey, Kris Jenner üzerinden '400 milyon dolarlık boşanma dramasına' karışmıştı. . Yayına göre Marjorie, Jenner-Kardashian klanının ana reisine 'fazla yaklaştığı' için kocasını 'terk etmiş'. Sözde bir kaynak tabloid'e 'Steve'in Kris gibi bir insan yiyicinin etrafında dolanmasına tahammül edemezdi' dedi. Dedikoducu Polis söylentiyi reddetti: Harvey'ler sadece birkaç gün önce 11. yıl dönümlerini kutlamadılar, Jenner hem Steve hem de Marjorie için iyi bir arkadaş. Hikaye saf bir uydurmaydı.Yine de, birkaç hafta sonra, tabloid, Harvey’nin Jenner yüzünden 400 milyon dolarlık boşanması . Buna rağmen Dedikoducu Polis saçma hikayeyi çoktan çürütmüştü, Enquirer Neredeyse aynı hikayeyi (başlangıçta basılı olarak yayınlanan) çevrimiçi olarak yayınladı. Yeni bir kanıt sunmadı ve tıklama tuzağıyla tabloid web sitesine daha fazla trafik çekmeye yönelik zayıf bir girişimdi.

Leadsänger neuer Kinder auf dem Block

Bundan birkaç gün sonra Enquirer'ın taklitçi web sitesi, Radar Online, Steve Harvey, 'boşanma söylentilerinin ortasında' tatildeyken karısını 'şımartıyordu'. Site açıkça ayın başlarında şeffaf yalanlarından geri adım atmaya çalışıyordu ve çifti 'evlilikleriyle ilgili olumsuz söylentilere rağmen' mutlu olarak nitelendiriyordu. Steve ve Marjorie, sanki herhangi bir sorunları varmış gibi, 'tatil yaparken hiçbir evlilik sorunu belirtisi göstermediler'. Dedikodu bloğunun elbette bahsetmediği şey, bu boşanma dedikodularını başlatmaktan sorumlu olan iki yayının olmasıydı. Dedikoducu Polis zaten tamamen yanlış olarak düşürülmüştü.

The Enquirer Steve ve Marjorie Harvey'de bir süre sessiz kaldı, en azından Mayıs 2019'a kadar çift ​​200 milyon dolarlık boşanmaya gidiyordu . Geçen yılın sahte boşanma destanında böylesine ayrılmaz bir rol oynayan Kris Jenner, anlatıdan tamamen çıkarıldı. Bunun yerine, tartışmalı bir kaynak, Steve Harvey’in gündüz konuşma şovunun yakın zamanda iptal edilmesinin, karısının ve çocuklarının 'cömert' taleplerini desteklemek için 'mücadele' verdiğini iddia etti. “Marjorie, kendisinin itilip kakılmasına asla izin vermez. Kaynak gazeteye verdiği demeçte, para konuşur ve erkeği sağlasa iyi olur ”dedi. 'Ve para gittiğinde, o da gitti!'

Gwen Stefani und Blake Shelton schwanger

Dedikoducu Polis Dizinin iptali, magazin dergisinin ortaya koyduğu kariyeri bozucu görünmediğinden, hikayeyi oldukça şüpheli buldu. Dahası, bir yıl sonra çift hala evliydi. Görünüşe göre tabloid, Steve Harvey ve karısı hakkında yalan uydurup yalan uydurup yakalanmamasını umursamıyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.