Sokaktaki kelime diyor ki Gigi Hadid ve Zayn Malik ilk çocuklarını birlikte bekliyorlar. Yakışıklı çift için bu önemli olayın şerefine, Dedikoducu Polis Hadid ve Malik hakkındaki geçmiş büstlerimizin en iyilerini topladık. Şimdi, çalışmamızı iki kez kontrol etmenin zamanı kadar iyi görünüyor.

TMZ, birHadid / Malik hamileliği, olmasına rağmen Hollandalı bir televizyon programı hikayeyi doğruladı Gigi'nin annesi Yolanda Hadid ile. Dedikoducu Polis daha önce sahte bir internet söylentisi çaldı ikisi bekliyordu Yolanda olduğu iddia edilen sahte bir Twitter hesabı, süper modelin ilk çocuğuna hamile olduğunu ima etti. Sahte tweet'te 'Sekiz ay içinde gururlu bir büyükanne olacağım ... Hayat bir nimettir' yazıyordu.Sonuç olarak 'CongratsZigi' hashtag'i Twitter'da trend olmaya başladı. Bir Gigi hayranı haberi doğrulamak için kısa süre sonra Yolanda'ya ulaştı. O söylentileri çabucak kapat , 'Hayır, elbette hayır, eğer kızım hamile olsaydı bunu açıklayacak kişi ben olmazdım.' Dedikoducu Polis sahte bir sosyal medya hesabı yüzünden Gigi Hadid’in kendi annesine inanmayı seçti ve bu söylentiyi tamamen yanlış buldu.

Joe Jonas’ın nişanlandığına dair haberler geldikten sonra, HollywoodLife bunu bildirdi Hadid, Malik'le nişanlanmak için çaresizdi. . Ünlü dedikodu sitesi ipucunu aldı Yaşam tarzı , 'Gigi Hadid, eski Joe Jonas'ın evlendiğini duyduktan sonra tam bir FOMO'ya sahip olduğu bildirildi! Zayn Malik yakında evlenme teklif edecek ve hayallerini gerçekleştirecek mi? ' Site devam etti, 'Sorun şu: Zayn’ın Gigi’ye sırılsıklam aşık ama şu anda evlenmeye hazır değil!' Çıkış, Malik'in bir sonraki adımı atmayı düşünmeden önce 'şeytanlarını [kaygı ile ilgili sorunları] fethetmeye odaklanmak' istediğini iddia etti.

Dedikoducu Polis bu iddiayı güvenilmez olduğu kadar inanılmaz da buldu. Zayn Malik'le evlenmeye geldiğinde Gigi Hadid'in 'acele modunda' olmadığına veya çiftin ilişkileri hakkında bu kadar büyük bir karar vermeyeceğine dair bize güvence veren duruma yakın bir kişiye ulaştık. ve o adımı eski sevgilisine dayanarak atmayı seçtiklerinde. Hikaye tamamen yanlıştı ve tamamen temelsizdi.

Star iddiasını yaptı Gigi Hadid, Zayn Malik'ten birçok evlilik teklifini geri çevirmişti aynı yıl daha sonra. İtibarsız çıkış, Hadid'in onu yalnızca en az iki kez geri çevirmediğini, aynı zamanda eski One Direction grubunun birlikte önerdiği yüzükleri de sakladığını iddia etti. 'Zayn'a tapıyor ve mücevherlerini sevgisinin simgesi oldukları için saklıyor. Sözde bir 'arkadaş' yayına, onları geri vermek ve kalbini kırma riskini almak istemiyor 'dedi.

Dedikoducu Polis Bu makaleyi okuduktan sonra bir çok sorum oldu. Bu 'arkadaş' yüzükler hakkında bu kadar çok şey biliyorduysa, neden tarif edilmediler? Malik bunu yaptığı zamanlardan birini ne zaman önermişti? Ne kadar çok soru sorarsak, bu hikaye o kadar sahte görünüyordu. Bu hikayenin de tamamen sahte olduğunu belirledik.

En sonunda, Yaşam tarzı bunu bildirdi Gigi Hadid'in Zayn Malik'in endişesinden 'bıktığı' iddia edildi . Görünüşe göre sahte bir kaynak, çıkışına Hadid'in 'onunla daha çok dışarı çıkmak istediğini, ancak Zayn'ın endişeyle dolu ve kamusal durumlardan korktuğunu' söyledi. Şüpheli habercisi devam etti, 'Gigi için işler gittikçe zorlaşıyor. Arkadaşları çatlakların oluştuğunu görüyor. ' Dedikoducu Polis bu hikayenin tek kelimesine güvenmedi.

Hikayenin çoğu, ikisinin neredeyse hiçbir zaman bir çift olarak dışarı çıkmayacağı hakkındaydı, ancak tersine kanıt bulduk. Sadece bir hafta önce Malik ve Hadid doğum gününü kutlamak için dışarı çıktı . Bu, 'kamusal durumlardan korkan' bir adamın yapacağı bir şey gibi görünmüyordu ve bu, çıkışın anlatısına tamamen bir anahtar attı.

Zaman gibi süper model ve şarkıcı erkek arkadaşı hakkında daha birçok söylenti var. TAMAM MI! iddia etti Kendall Jenner, Malik'e Hadid'in arkasından mesaj atıyordu . Tüm bu durumlarda, bu magazin ve dedikodu sitelerinin hepsinin kesin olarak yanlış olduğu kanıtlanmıştır. Dedikoducu Polis . Her zaman aksini iddia edecek olsalar da, bu tür satış noktalarının çiftin hayatları hakkında gerçek bir içgörüleri yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.