Bu noktada, 2016’nın en küçük karakterlerinden biri gibi görünüyor. İntihar Kadrosu Brüt milyara rağmen filmden daha büyük bir etkiye sahipti. Jared Leto Dövmeli ve kaotik bir Joker olarak gösterdiği performans, ona aralarında bir ün kazandı. aşırı hoşgörülü bir yöntem oyuncusu ve çılgın bir pislik. Leto’nun setteki sözde şakaları karşısında filmin sıradanlığından bahseden biri bulmak zordu.Tweetler ve magazin dergileri, oyuncunun filmin prodüksiyonu sırasında oyuncu kadrosuna ve ekibe iğrenç hediyeler verdiğini savundu. İddiaya göre bu 'hediyeler', hayvan cesetlerinden kullanılmış prezervatiflere kadar uzanıyordu - tam olarak tipik Hollywood hediye çantanız değil.Jared Leto’nun Joker şakaları hızla yakalandı

Tabii ki, tanıtım söz konusu olduğunda tüm basın iyi bir basındır. Yayıncılar ve yorumcular, zaten iğrenç karakterden nefret etmenin yeni bir yolunu bularak fikre sadık kaldılar. Artı, pek çok insan konu hakkında güzel şakalar yaptı.

Söylentilerin kendileri, bizde olduğu gibi Dedikoducu Polis biliyorum, ancak tam olarak doğru değildi. Yine de tamamen yanlış değillerdi. Jared Leto, Suicide Squad'ın hükümet direktörünü oynayan Viola Davis'e ölü bir domuz gönderdi. Joker'in yardımcısı Harley Quinn'i oynayan Margot Robbie, sürpriz bir canlı fare yakaladı. Smith'in nişancı karakteri Deadshot'a atıfta bulunarak Will Smith'e bir kutu mermi verdi. Killer Croc'u oynayan Adewale Akinnuoye-Agbaje, bir kutu seks oyuncağı aldı. Ve tabii ki, prezervatif meselesi var.

Suicide Squad oyuncuları gerçekten nasıl tepki verdi

İşte bu hediyeler hakkındaki gerçek. Domuz cesedi Viola Davis'i şaşırttı - kim olmaz ki? - ama ilk şok geçtikten sonra, böylesine adanmış bir sanatçıya ayak uydurmak için oyununu geliştirmesi gerektiğini fark ettiğini ekledi. “Şimdi 'Deli mi?' Diye düşünen biri olarak korkuyorum ama ikinci kısım 'Kahretsin! Eşyalarımı bir araya getirmeliyim '' Davis bir röportajda açıkladı . 'Bağlılıktan bahsediyorsun ve o da Margot Robbie'ye siyah bir fare gönderiyor. Hala bir kutuda yaşıyordu. Çığlık attı ve sonra sakladı. '

Yine, bir hayvanın, özellikle de Jared Leto'dan aniden ortaya çıkışına kim şaşırmaz? Ancak Robbie röportajlarda netleştirdiği gibi, fareyi elindeyken şımarttı. Hatta ona küçük bir tasma ve hamak bile aldı! Bir kutuda bir kemirgen beklemiyorsanız, şok olmamak zordur, ama sonunda kötü bir hediye olmadığı açıkça ortadadır. Sıçan, nihayetinde Akademi Ödüllü yönetmen Guillermo del Toro'nun gözetiminde hayatını sürdürdü. Pete aşkına, Suicide Squad’tan daha iyi bir son.

Will Smith muhtemelen diğerleri kadar şok olmuştu, ama aynı zamanda Leto'nun Palyaço Prensi'ni oynamaya ne kadar adanmış olduğunu anlamasını sağladı. Smith bir röportajda 'Jared tam Joker yaptı,' dedi. 'Kural, genel olarak, asla tam Joker'e geçmemektir, ancak gerçekten tonu o belirler. Onunla oynamıyordu, son derece ciddiydi. Bir oyuncu olarak içeri giriyordu… [bizi] gerçekten sarsmıştı. '

Aynı şekilde, Akinnuoye-Agbaje, Jared Leto’nun “hediyesini” beklemiyordu, ancak karakter içi hediyeyle hemen birlikte oynadı. 'O tür bir parti yapacaksanız, en azından Croc'u davet edin,' diye şaka yaptı. 'Bana kirli artıkları gönderme, bu doğru değil ... Neden Takımın bir parçası olmadığını anlıyorsun, değil mi? Bu tamamen bencilce. '

Jestler çoğu işyerinde yerinde olmayacak olsa da, Jared Leto gibi rolleri konusunda tutkulu oyuncularla uğraşırken bu farklı bir konudur. Will Smith'in rol arkadaşından nefret etmesiyle ilgili sahte bir alıntı okumak komik olsa da, bu gerçeğe dayanmıyor. Şaşırma hakkındaki yorumları her zaman bağlam veya aktörlerin hiçbirinin günün sonunda Leto’nun süreci hakkında öfke duymadığı bilgisi olmadan alınır.

Oyuncular, adlı bir film için imzaladıklarında neye bulaştıklarını bilen deneyimli oyunculardan oluşuyordu. İntihar Kadrosu alnında 'HASARLI' yazan bir karakterin başrolünde. En kötüsü, belli belirsiz sinirlenmişlerdi. En iyi ihtimalle, vasat bir çekim deneyimini eğlenceli bir anekdota dönüştürdü. Her iki şekilde de gerçek bir kötü kan yoktur.

Jared’ın Joker’i sadece şaka yapıyor

Şaka vızıltılarının çoğu, en kötü şöhretli hediyelerin etrafında toplanıyor. Jared Leto, ancak, prezervatif iddialarını yalanladı . Kendisinin ve ekibinin olayları şok edici ve karakterli tutmak için çalıştığını, ancak iş arkadaşlarına vücut sıvıları göndermediğini söyledi. Söylenti, aktörün filmin yayınlanmasından önce yaptığı, görünüşe göre ciddiye alınmaması gereken ve paketli korumaya dair hiçbir kanıtın ortaya çıkmadığı elden gelen bir yorumdan geliyordu.

Leto, 'Bunun etrafında çok fazla abartı ve saçma sapan şeyler var, ama bence bunun hakkında konuşmak eğlenceli bir şey,' diye açıkladı Leto. “Film çıktığında bile, neler olduğu hakkında, oyunculuk yöntemiyle ilgili çok fazla yanlış beyan vardı. Bunun sadece yüzde 90'ı doğru bile değildi ve kendi başına bir hayat sürüyor… o dünyadaki her şey harika ve bunun bir parçası olmaktan gerçekten gurur duyuyorum. '

Tıpkı Robert Pattinson'ın şu anki Alacakaranlık imtiyaz (o zamandan beri dedi ki vampir aşkının 'sıcak anıları' dışında hiçbir şeyi yok ), kapsamlı röportajlardan birkaç farklı satır, kendi başına hikayelere dönüşüyor. Sonuç olarak, bir alıntı, cevaba neyin yol açtığına dair herhangi bir not olmadan yazıya döküldüğünde bağlam kaybolur. Şakalar ve setteki maskaralıklar, oyuncu kadrosunu bir İntihar Kadrosu - zihniyetim ve binlerce insanın film hakkında konuşmasını sağladı, her şeyden çok bir mem haline geldiler.

Film hakkında akıllıca konuşmanın yanlış bir tarafı yok - keşke film Jared Leto'nun fare alışverişine gitme fikrinin yarısı kadar eğlenceli olsa da - ama gerçeklik ile internet abartısı arasındaki farkı hatırlamak önemlidir. Richard Gere bir A listesindeyken birisi kemirgenleri aktörlerle eşleştirme fikrini ilk aklına geldiğinde sosyal medyanın ortalıkta olmamasına sevinelim.