Will Smith ve Jada Pinket Smith’in rapçiden bu yana son haftalarda evlilik hakkında çok konuşuldu Ağustos Alsina Jada'yı oyuncu Will ile evliyken onunla bir ilişki sürdürmekle suçladı. Will ve Jada daha sonra bir bölüm sırasında ilişkiyi doğruladı Kırmızı Masa Sohbeti . Yıllar boyunca, Will ve Jada’nın evliliğinin, özellikle Jada ve Alsina arasındaki ilişkinin gerçekleştiği yıllarda, parçalandığını iddia eden çok sayıda rapor var. Dedikoducu Polis bu yeni gelişmelerin geçmiş yargılarımızı yeniden düşünmemizi sağlayıp sağlamadığını görmek için bu raporlara bir göz atıyor.Ağustos Alsina’nın Heyecan Verici Suçlamaları

Alsina öne çıktı Jada ile ilişkisi ile bir röportaj sırasında The Breakfast Club’ın Angela Yee ve Will ve Jada'nın kendi aralarında yapmaları gereken birkaç çürütücü vardı. Kırmızı Masa Sohbeti oturumda, olayların onun versiyonuna büyük ölçüde katıldılar. 1997'den beri evli olan çift, kısaltılmış versiyonunda kabul etti. Jada’nın popüler Facebook şovu Yaklaşık dört buçuk yıl önce, ailenin Alsina ile ilk tanıştığı zaman belirsiz bir süre ayrı kalmışlardı.https://www.instagram.com/p/CAA4lYjhJzc/

Alsina ve Jada arasındaki ilişki görünüşe göre ilk başta platonikti ve Jada, iyileşmesine yardımcı olmak için başlangıçta rapçiye çekildiğini söyledi. Her şey onun sadece biraz yardıma ihtiyaç duymasıyla başladı. Onun sağlığına ve zihinsel durumuna yardım etmek istiyorum ”diyor Jada, oto-bağışıklık hastalığı ile mücadelesine açık olan Alsina ile ilişkisinin başlangıcını anlattı.sind Jennifer und Brad zusammen

Jada ya da Will'in belirtmediği bir noktada, 27 yaşındaki rapçi ile olan ilişkisinin niteliği değişti. Jada, 'Ağustos'la karışıklığa girdim,' diye itiraf etti. Will'den biraz dürtükledikten sonra , Jada, 'Evet, bu bir ilişkiydi. Kesinlikle. Çok acı çekiyordum. Çok kırılmıştım. '

Jada ayrıca, Alsina ile olan ilişkisinin nedeninin bir kısmının evliliklerinin zor bir döneminde Will'den uzaklaşmak olduğunu kabul etti, ancak bu boşuna olduğunu kanıtladı. 'Birbirimizden uzaklaşmak için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı kesinlikle söyleyebilirim, ancak bunun mümkün olmadığını anlamak için.'

https://www.instagram.com/p/B3S-7xlhKEj/Sonunda, Alsina ve Jada arasındaki romantizm sona erdi. Will ve Jada sonunda uzlaştı ve Jada, Alsina ile konuşmayalı uzun zaman geçtiğini itiraf etti, bu yüzden aktris, aniden ilişkileri hakkında halka açık bir şekilde konuşmaya başlamasının 'tuhaf' olduğunu düşündü.

Magazin Söylentilerinin İzini Sürmek

Bunlar bugün olduğu gibi olaylar, ama birkaç yıl önce, bu ilişki geliştiğinde, Dedikoducu Polis O zamanlar tuhaf olduğuna inandığımız iddialarda bulunan birkaç tabloid makalesi hakkında yargıya vardı. Bu yeni bilgi akışı, bu iddiaların bazılarına bakış açımızı değiştirdi, ancak diğerleri çılgınca bilgisizdi.

Victoria David Beckham lässt sich scheiden

İlk olarak 2017'de Jada Pinkett Smith'i August Alsina'ya bağlayan söylentilerle karşılaştık. MediaTakeOut, Jada, genç rapçi için kocasından ayrılmayı düşünüyordu. . Dedikoducu Polis duruma yakın bir kişiyle konuşarak iddialara güldü ve ailenin 'ailesi ve arkadaşlarıyla Yunanistan çevresinde bir yatta yelkenle bir hafta geçirdiğine' dikkat çekti. Bu makale, Jada ve Alsina'nın romantizmini sürdürmelerinin tamamen mümkün olduğu bir zamanda gelmiş olsa da, Jada'nın genç adamla ilişkisini sürdürmek için Will Smith'ten boşanmaya karar vermediği açıktır. Alsina ve Jada arasındaki ilişkiyi 'platonik' olarak tanımlarken yanılmış olabiliriz, ancak kanıtlanmamış söylentiler dışında, son haftalara kadar ilişkilerinin gerçek doğasına dair hiçbir kanıtımız yoktu.

https://www.instagram.com/p/B4fnPkzBYAV/

Önümüzdeki yılın başlarında, başka bir ünlü dedikodu sitesi iddia edildi Will Smith ve Jada ayrı hayatlar sürüyorlardı ve boşanmayı düşünüyor. Sık sık çürütülen site RadarOnline, Jada'nın kendi kariyerini büyütmek istediğini ve 'Will'in gölgesinde yaşamaktan' bıktığını iddia eden sözde 'kaynaklara' atıfta bulundu. Jada temsilcisi bilgilendirildi Dedikoducu Polis bu hikayenin 'yanlış' olduğunu ve bir Instagram videosu Will çiftin bir yandan çarklı teknede takıldığını yazdı. Jada ve Alsina’nın ilişkisinin gevşek zaman çizelgesini takiben, bunun hâlâ Jada ve Will'in ayrıldığı bir dönem olup olmadığı belirsizdir, ancak belli ki çift nihayetinde boşanmamaya karar verdi, bu nedenle bu haber hala şüphelidir.

Will Smith, Jada Pinkett’in Açık Evliliği, Hile

Will Smith ve Jada Pinkett Smith'in boşanmasıyla ilgili söylentilerin ötesinde, çiftin ya açık bir evlilik yaptıklarına ya da birbirlerini aldattıklarına dair düzinelerce haber var. Bir tabloid Star , ünlü eşlerin 'altı yıldır birlikte uyumadıklarını' iddia edecek kadar ileri gitti. açık bir evliliği olduğu iddia edilen ikisinin . Şüpheli bir kaynak yayına, 'Yakalanmadıkları sürece birbirlerine istediklerini - istedikleri kişiyle - yapma özgürlüğü tanıyorlar.' Dedi. Bu özel söylenti 2018'in sonlarında yayınlandı, bu da Jada ve Will'in uzlaştığı bir dönemde olma ihtimalini artırıyor, ancak ikisinin birbirine ve evliliklerine bağlı kalmaya karar verdiği anı tam olarak bilmiyoruz. O zaman, Dedikoducu Polis Jada'ya yakın olan ve bize hikayenin saçma olduğunu söyleyen kendi kusursuz, anonim kaynağımızı kullanarak hikayeyi çürüttü. Dışında, Jada şahsen yalanladı Onun sözlerinin böyle olduğunu ima etmek için büküldükten sonra ikisinin açık bir ilişkisi olduğuna dair söylentiler.

İkisi açık bir evlilik yapmakla suçlanmadığında, Will sık sık ilişkilerini kendi başına sürdürmekle suçlanıyordu. Margot Robbie, Will’in İntihar Kadrosu ve Odaklanma ortak yıldız, tarafından söylendi National Enquirer kümesine sahip olmak oyuncunun Jada ile olan evliliğinde bir 'kriz' . Sözde 'kriz', Will ve Robbie'nin 2013 filmlerinin setinde çektikleri bir dizi fotoğraf kabini fotoğrafından ibaretti. Odaklanma . Neredeyse on yıllık eski fotoğraflar o sırada Jada'yı rahatsız etmedi , Dedikoducu Polis bulundu, neredeyse on yıl sonra onu rahatsız etmeyeceklerdi.

kimberly anne "kim" scott

https://www.instagram.com/p/B9kOnNNBGvF/

Ne olursa olsun, Margot Robbie’nin Will Smith ile ilişkisi hakkındaki söylentiler devam etti. Star bunu bildirmek Sarışın aktris ile karısını aldatacak . Bir kez daha, bu söylentiler Robbie ve Will'in bir fotoğraf kabininde ortalıkta dolaşan eski fotoğraflarına dayanıyordu. Makalenin dayanağı çok kusurlu olduğundan ve bu kadar eski kanıtlara dayandığından, Dedikoducu Polis prizi aradık ve bunu yapmakta haklı olduğumuza inanıyoruz.

Geçen yaz, Jada’nın August Alsina ile ilişkisi hakkındaki söylentiler bir kez daha dirildi ve KB ısrar etti Will ve Jada boşanmaya gidiyordu rapçi ile olan ilişkisi üzerine. O zamanlar Alsina ve Jada'nın bir noktada romantik bir ilişki yaşadığının farkında olmasak da, Dedikoducu Polis söylentilerin yanlış olduğunu belirledi. İkisi boşanmadığından ve aslında evli kalmaları konusunda ısrarla ısrar etti , ilk yargılarımız hakkında haklı hissediyoruz.

'Red Table Talk' Özel Bölümünden Sonra

Jada Pinkett Smith'in August Alsina ile olan ilişkisi hakkındaki haberler gün ışığına çıktığından beri, magazin haberlerinden gelen haberler biraz değişti, ancak aynı mesaj kaldı. Magazin dergileri en çok üç şeyin sattığını bilir: bebekler, evlilikler ve boşanmalar. Süpermarket ünlü dedikodu paçavralarındaki daha vicdansız karakterlerin çoğu üçüncü seçeneğe takıldı. Belki de bu yüzden National Enquirer yanlış iddia edildi Will ve Jada’nın 'tuhaf evliliği' 270 milyon dolarlık boşanmaya doğru gidiyordu . Alsina suçlamalarını yaptığında, sözde eşler zaten ayrı hayatlar sürüyorlardı (tanıdık geliyor mu?).

https://www.instagram.com/p/B_VcFpxhRvm/

İçeriden birinin, Jada ve Will'in 'utançtan sersemlediklerini ve skandal için birbirlerini suçladıklarını' söylediği iddia edildi, ki bu da tabloid'in '22 yıllık evliliklerine son darbe' olabileceği konusunda ısrar etti! Hem Jada hem de Will, son dönemlerinde evliliklerine olan bağlılıkları hakkında konuştu. Kırmızı Masa Sohbeti Bu karanlık yayının kaçırmış olması gereken bölüm. Çift henüz boşanmadıysa ve yapacaklarını hala reddediyorlarsa, muhtemelen Dedikoducu Polis ikisinin henüz bölünmeye hazır olmadığını.

Ist Kate Middleton schwanger mit Zwillingen?

Will Smith ve Jada Pinkett Smith hakkındaki son uzun hikaye bir kez daha Star , bu çift söz konusu olduğunda hikayeyi asla tam olarak anlayamaz. Diğer çiftler söz konusu olduğunda da hikayeyi doğru anlamıyorlar, ama gerçekten bu tabloid Will ve Jada için çıkmış gibi görünüyor. Çıkış iddia edildi Jada ve Will Bahamalar'a gidiyordu evliliklerini kurtarmak için. Bir sorun: Bahamalar, devam eden koronavirüs salgını nedeniyle kısa süre önce Amerikalı turistlere seyahat yasağı çıkardı.

https://www.instagram.com/p/B_sLWJ6BJQk/

Will Smith ve Jada Pinkett Smith'in evliliği hakkında haber yapmaya gelince, magazin dergilerinin hikayenin tamamına sahip olmadıkları açıktır. Jada’nın August Alsina ile olan ilişkisi hakkında kimsenin bu kadar fazla şey bilmemesinin tek nedeni, bu 'işe' gerçekten dahil olan kişilerin ortaya çıkıp bilgi vermesiydi. Birçoğumuz gerçekte ne olduğuna dair hiçbir zaman tam bir resme sahip olamasak da, en azından artık daha fazla bilgi beklemenin söylentileri yaymaktan çok daha iyi olduğunu biliyoruz.