Rapçı T.I. ve onun eşi Tiny Harris , yıldızları T.I. & Tiny: Aile Koşuşturması , kimliği bilinmeyen 20'den fazla kadın tarafından bir dizi başka suçlamaya ek olarak cinsel ve fiziksel istismarla suçlandı. Hikayeler, Harris'in geçmişte “zorluk” yaşadığını iddia ettiği, The Glam Üniversitesi'nin CEO'su olarak hizmet veren Atlanta merkezli bir girişimci olan Sabrina Peterson tarafından derleniyor.T.I.'ye Yönelik Rahatsız Edici İddialar Ve Minik Harris

Peterson bir zamanlar gerçek adı Tameka olan Tiny ile yakın arkadaştı, ancak kısa süre önce T.I. bir zamanlar onu silah zoruyla tuttu. Suçlama daha sonra, yalnızca üç gün içinde daha da büyüyen ve daha rahatsız edici hale gelen isimsiz şikayetleri ortaya çıkardı.İçinde bir Instagram gönderisi Peterson, yine Atlanta'daki T.I.'yi silah zoruyla tutmakla suçladı. “Kadın olmanın ve SİYAH KADIN OLMANIN üzücü yanı BU! Halk, BİZİM YUTUCULARIMIZI ÖDÜLLENDİRİR! @ troubleman31 ÇOCUKLARIN ÖNÜNDE KAFAMA TABANCAYI KOYDUN VE POLİSİ SİZE ASLA ÇAĞIRMADIM! Ama yıllarca beni KÖTÜ olarak boyadın! ' İki gün önce, Peterson diğer T.I. kurbanları için bir çağrı yaptı. kendi hikayeleriyle öne çıkmak.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sabrina Peterson (@theglamuniversity) tarafından paylaşılan bir gönderiwarum sie mein Telefon immer wieder anruft und sexuell spricht

Travolta ist immer noch ein Scientologe

Mağdur Olduğu İddiası Öne Çıkıyor, Benzer Hikayeleri Paylaşıyor

Peterson, Instagram Hikayelerinde, her biri anonim kalmayı tercih eden kadınlarla yapılan görüşmelerin ekran görüntüleri de dahil olmak üzere her hikayeyi belgeledi. Kadınların çoğu Atlanta striptiz kulüplerinde dansçıydı ve T.I. ile 'özel bir partiye' davet aldıklarını iddia ettiler. ve Tiny. Oradan, onlar ve diğer kadınlar uyuşturucu almaya ve cinsel aktivitelere katılmaya zorlandılar, bazen ne olduğunu bilmeden birkaç saat sonra bayılıp uyandı. Kendilerine karşı işlendiği iddia edilen cinsel saldırının ayrıntıları açık ve nettir.

Tiny, kendilerine yöneltilen suçlamaları sesli olarak reddediyor. O yorum yaptı, ayrıca Instagram'da , T.I. Peterson'a saldırdı. İçinde Complex'e bir açıklama çiftin sözcüsü şöyle dedi:Bay ve Bayan Harris kayda geçmek istiyor ve daha da önemlisi, Sabrina Peterson tarafından kendilerine karşı yapılan korkunç derecede korkunç iddiaları mümkün olan en güçlü şekilde kesinlikle inkar ettiklerini halkın bilmesini istiyorlar. Harris ailesi on yıldan fazla bir süredir bu kadınla zorluk yaşıyor. Bu konuyu çok ciddiye alıyorlar.

Peterson ise “medeni hukuk davası ve farkındalık ile ilerlemekten” bahsetti. Durum hala devam ediyor ve hikayeler henüz bir yasal kurum veya tarafından doğrulanmadı. Dedikoducu Polis , ancak giderek daha fazla mağdur iddiası ortaya çıktıkça, yasa muhtemelen soruşturmaya dahil olacak gibi görünüyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Portia de Rossi, Ellen DeGeneres'e Karşı Bir 'Öfke' Olarak

Caitlyn Jenner, Sophia Hutchins Evleniyor mu? Ne biliyoruz

Michael Strahan'ın 'Günaydın Amerika'da Neden Olmadığını Artık Biliyoruz

Haben sich Chip und Joanna scheiden lassen?

YNW Melly: Rapçi'nin Çifte Cinayet Davası Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Hamile Meghan Markle 'Ditching' Prens Harry?