Madonna küresel bir süperstar, bu da magazin dergilerinin yardım edemeyeceği, ancak diva benzeri davranış söylentileriyle onu neşeyle hedef alacağı anlamına geliyor. Dedikoducu Polis efsanevi şarkıcı hakkındaki geçmiş büstlerimize bakarken bir hak sahibi olma teması fark etti. Yanlış bir şey mi anladık?

National Enquirer bunu bildirdi Madonna, 'diva talepleri' karşılanmadığı için yeni bir özel jetle uçmayı reddetti . Hikayeyi çevrimiçi olarak tekrarlayan itibarsız çıkışa ve kardeş sitesi RadarOnline'a göre Madonna, vücudunun üzerine -200 derece Fahrenheit sıvı nitrojen sisi pompalayan 'vampir' odasıyla her yeri dolaştı. Ancak bu önemli uçuşta, sözde bir kaynak çıkışa Madonna'nın 'onu jete takıp uçuş sırasında kullanmak istediğinde' pilotun 'uçağın tüm gücünü emeceği' için hayır dediğini söyledi.Dedikoducu Polis konu bu hikayeye geldiğinde bir sürü soru vardı. Madonna sözde her zaman kriyojenik haznesi ile uçtuysa, neden bu sefer aniden bir sorun oldu? Nereye ve nereden uçuyordu? İddia edilen 'içeriden' bu durum hakkında bu kadar çok şey biliyorsa, neden temel sorular cevapsız kalıyor? Yanıtlar için Madonna'ya yakın bir kaynakla görüşmeye karar verdik ve bu hikayenin yüzde 100 'yanlış' olduğu söylendi.

Amy Schumer evlendiğinde, National Enquirer bunu bildirdi Madonna, Schumer’in düğün davetini 'küçümsedi' . Aslında, sözde bir kaynak çıkışa söyledi, Madonna asla RSVP'yi rahatsız etmedi. 'Madonna Amy'yi tamamen küçümsedi,' diye ısrar etti. Madonna davet edildi ve hiç yanıt vermedi. Düğün son dakika olmasına rağmen, en azından bir hediye ya da saygılarını gönderebilirdi, ama göndermedi. '

Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve doğru olmadığına karar verdi. Kayıtta konuşamayan Schumer'e yakın bir kişiye ulaştık, ancak bize derginin iddialarının yanlış olduğuna dair güvence verdiler. Ayrıca, benzer şekilde kayıtlı olarak konuşamayan, ancak makalenin yanlış olduğunu bize bildiren bir Madonna içerisinden biriyle görüştük.

Sonra bir rapor geldi Madonna, Lady Gaga’nın Bir yıldız doğdu Oscar vızıltı RadarOnline'dan. Şüpheli bir ihbarcı dedikodu sitesine yaptığı açıklamada, Madonna'nın Gaga'nın hit filmdeki rolüyle bu kadar çok övgü almasından pek memnun olmadığını söyledi. Gaga gerçekten bir Akademi Ödülü kazandıysa, 'Madonna Oscar partisini iptal edecek' ve 'doğrudan gözyaşlarıyla yatağa gidecek', sözde kaynağa dedikodu yaptı.

Lindsey vonn Tiger Woods Ehe

Dedikoducu Polis bir hikayenin bu flopunu çürütmek için ter dökmedi. Her şeyden önce Madonna birkaç filmde yer aldı ve o En İyi Kadın Oyuncu Altın Küre ödülünü kazandı içindeki performansı için Önlemek . Madonna bir film yıldızıdır. Bununla birlikte, sadece bir önseziye güvenmedik. Madonna'ya yakın bir kaynağa ulaştık ve bize sitenin iddialarının 'yanlış' olduğunu söyledi.

Sonunda bir rapor geldi Temasta iddia Madonna'nın yerine Alicia Vikander geldi. Harper’s Bazaar çünkü şarkıcı çok fazla talepte bulundu. Son anda, sözde bir kaynak çıkışa verdiği demeçte, Madonna, 'üzerinde anlaştıkları seçimlerin hiçbirinden memnun olmadığını' söyledi. Görünüşte sahte olan kaynak devam etti, 'Her şeyin büyük bir bedel karşılığında değiştirilmesini istedi. Harper's . Hiçbir şey onu mutlu etmedi. Böylece Alicia ile gittiler. '

Gerçeklerden daha fazla bir şey olamaz. Dedikoducu Polis Madonna’nın kampından güvenilir bir kişiye ulaştı ve bize Madonna’nın 'kapaktan geçtiğini ve İngiliz Vogue yerine.' Kaynağımız ayrıca, şarkıcı ile yaptığı görüşmelerde 'hiç bu kadar ileri gitmediği' için 'talep olmadığını' belirtti. Harper’s Bazaar . Bir kez daha, bir tabloid okuyucuları cezbetmek için basitçe bir hikaye uydurdu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.