Katie Holmes uzun zamandır magazin dergileri tarafından eski erkek arkadaşının peşinde Jamie foxx ama açıkça Batman Başlıyor aktris, altı yıllık ilişkiden uzaklaştı. Ona ünlü şefle yeni romantizm Emilio Vitolo Jr. özellikle Holmes'un özel doğası düşünüldüğünde, şaşırtıcı bir şekilde halka açık olmuştur. Çiftin PDA'sı New York'un her yerinde görülebiliyordu ve görünüşe göre ne Holmes ne de Vitolo Jr aşklarını kimin gördüğünü umursamıyor.

Katie Holmes Tipik Olarak Öpüp Anlatacak Bir Tür Değildir

Katie Holmes, geçmişteki yüksek profilli ilişkileri konusunda inanılmaz derecede özeldi, bu yüzden aktrisin Emilio Vitolo Jr. ile olan en yeni ilişkisi konusunda ne kadar açık olduğunu görmek çok şaşırtıcı. Bazı açılardan, bu yeni aşk biraz nasıl olduğunu anımsatıyor. Holmes'un eski kocası Tom Cruise ile ilişkisi başladı.Warum verlässt Ellen Degeneres ihre Show?

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)

İkilinin ilişkisinin o sert, ilk günlerinde, özellikle nişanlandıktan sonra Holmes ve Cruise nadiren ayrı görülüyordu. Kırmızı halı görünümleri birbirleriyle ilgili romantik fışkırmalarla doluydu ve aralarında bir ton fiziksel şefkat gösteriliyordu. Bununla birlikte, bu güzel zamanlar uzun sürmedi ve 2012'de, yıldızlarla dolu düğünlerinden altı yıl sonra Cruise ve Holmes boşandı ve Holmes ana velayetini aldı. eski çiftin kızı Suri .

Boşanmalarını takip eden yıllarda, Holmes konuşmayı reddetti eski sevgilisi, evliliği veya kızlarıyla olan ilişkisi (veya görünüşte eksikliği) hakkında. Bu yeni ihtiyat havası, onu komedyen Jamie Foxx ile bir sonraki yüksek profilli aşkına kadar takip etti. Altı yıl boyunca, ikili gizli bir ilişki yaşadılar, ancak sonunda çift çıkışlarını yaptılar. 2019 Met Gala'da . İlişki birkaç ay sonra feshedildi ve ikisi kendi yollarına gitti. Holmes önümüzdeki birkaç ay boyunca bekar kaldı. sonsuz spekülasyon hangi magazin dergilerinden Hollywood iri parça gözüne takılmıştı. Holmes bu yılın yazının sonlarına kadar nihayet bekarlık statüsünü kaybetti.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Muz ???? @jaykosworldwide @richardchai ????

Tarafından paylaşılan bir yayın Emilio Vitolo (@emiliovitolo) 11 Tem 2019, 10:42 PDT tarihinde

Katie Holmes ve Emilio Vitolo Jr. Nasıl Başladı?

Eylül ayının başlarında Holmes ve Vitolo Jr., SoHo'da bir Akdeniz restoranında içki içerken görüldü. Vitolo Jr, Temmuz ayında birkaç ay önce Holmes'un Instagram fotoğraflarından birine yorum yaptığından beri, bu ikisinin ilk tanışması değildi. Yorum sadece bir kalp-göz emojisiydi, ancak bu ikisinin, ilk kez halka açılmadan önceki haftalarda birbirleri hakkında önceden bilgi sahibi olduklarının kanıtı gibi görünüyor.

Johnny Depp und Leonardo Dicaprio

Her halükarda, Vitolo Jr. ve Holmes başka bir New York buluşmasında görüldüğü için akşam yemeği randevusu müthiş bir başarıydı, ancak ilişkilerinde biraz ilerleme kaydettikleri açıktı. Genellikle çekingen Holmes, yeni sevgilisini alenen öpüyordu. Her ikisi de, CDC'nin COVID-19'un yayılmasıyla mücadele etmek için önerdiği gibi yüz maskeleri takıyor olsalar da, hızlıca öpmek için yüz örtülerini aşağı indirdiler.

Bu, yeni çiftin halka açık PDA seanslarına katıldığı tek zamandan çok uzaktı. Aslında, ikisinin tarihlerinin çoğu halkın gözünde geçti. Holmes, yeni erkek arkadaşı ve babasıyla bir New York restoranında akşam yemeği yedi ve burada üç kişinin birlikte açık verandada sessiz bir akşamın tadını çıkarırken fotoğraflandı. Belki de bu yeni romantizmin kamusal doğası, magazin dergilerinin Holmes ve Vitolo Jr. hakkındaki haberleriyle bu kadar cesur olmasının nedenidir.

Pembe ve siyah bir elbise giyen Katie Holmes, Jack And Jill

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Tabloids İle Zaten Oldukça Popülerler

İkisinin çıkmaya başlamasının üzerinden sadece birkaç ay geçmesine rağmen, magazin gazeteleri Katie Holmes ve Emilio Vitolo Jr.'ın ilişkisinin nereye gittiğine dair çelişkili haberlerle çoktan dolup taştı. Çift, romantizmiyle halka açıldıktan birkaç hafta sonra, National Enquirer 'aşka aç' olduğunu iddia etti Holmes, Vitolo Jr’ın eski nişanlısıyla 'savaşa' gitmek için hazırlanıyordu. Rachel Emmons.

Leonardo Dicaprio und Jennifer Aniston

Dedikoducu Polis Özellikle magazin gazetesinin Emmons'ın intikamını almak için sözde bir planının 'reddedildiğini' iddia etmesinden sonra, habercilikten şüphe etmek için nedenleri vardı. Bu duruma yakın bir kaynağa ulaştık ve bize iki bayan arasında kötü kan bulunmadığına ve iki Vitolo Jr. yüzünden kavga ettiklerine dair söylentilere dair herhangi bir gerçek olmadığına dair güvence veren bir kaynağa ulaştık.

Söylentiler yığılmaya devam etti ve bazı çıkışlar, Vitolo Jr.'ı ilişkiye sadece haftalarca hile yaptı. Star , aşçıya 'kadın erkek' olarak atıfta bulunarak şunu ima etti: ilişki zaten başarısız olmaya mahkumdu çünkü Vitolo Jr., Holmes ile kendisinin 'göründükleri kadar ciddi olmadıklarını' bildirmek için 'bir grup kıza mesaj atıyordu'. Bir kaynak olan Holmes, yeni sevgilisinin arkasından neye kalktığından tamamen habersizdi ve iddiaya göre 'parmağına dolanmıştı'. Kaynak, Homes'un Vitolo Jr.'a 'takıntılı' olduğunu ve hatta genç adamla kaçmayı düşündüğünü söyleyecek kadar ileri gitti.

Açıkçası, bu hikayenin her bir parçası tamamen ve tamamen yanlıştı. Bu uzun hikaye yayınlandığında, Holmes ve Vitolo Jr. sadece birkaç haftadır dışarı çıkıyordu ve ikisi bu süre zarfında sık sık bir arada görülüyordu. Vitolo Jr.'ın hile yapması için çok fazla boş zaman yok gibi görünüyordu, eğer bu kadar istekliyse. 41 yaşında, bekar bir anne olan ve boşanmış, başarılı bir kariyere sahip Holmes'un, yeni metresinden herhangi bir şeyden şüphelenemeyecek kadar saf olduğunu iddia etmek de magazin gazetesi ve kaynakları için oldukça aşağılayıcı. Holmes'un bir temsilcisi, söylentilerin tamamen yanlış olduğunu söyledi ve zaten uyandırdığımız şüpheleri doğruladı.

Tüm söylentiler tamamen olumsuz değildir, ancak bu, bu haydutların onlar için herhangi bir gerçeği olduğu anlamına da gelmez. Birkaç şirket, oyuncunun şef sevgilisine çoktan aşık olduğunu ve bir an önce kaçmaya ve evlenmeye hazır olduğunu iddia etti. Sıcaklık geçen ayın sonlarında bildirdi Holmes, Vitolo Jr. ile kaçmaya hazırdı. , ancak aktrisin temsilcisi kayıtta bize hikayenin kesinlikle doğru olmadığını söyledi.

Met Gala

(Sky Cinema / Shutterstock.com)

Wie lange war Brad Pitt mit Jennifer Aniston verheiratet?

Eşit derecede yanlıştı Kadınlar Günü bu ayın başlarında ısrar eden makale Holmes düğün çanlarını duyuyordu Gelecekte, yani birkaç aydır erkek arkadaşıyla evlenmeye hevesliydi. İkisi bir kilise turunda görüldükten sonra, bir kaynak çıkış noktasına ikisinin muhtemelen evlenecek bir yer aradıklarını söyledi ve ekledi:

Bir Katolik Kilisesi'nde evlenmek, Katie'den Tom Cruise'a hayatının o bölümünü sonsuza kadar kapatmadan önce en uygun son orta parmak olacaktır.

Süre Dedikoducu Polis çiftin birlikte çok mutlu olduğu kesin değil, ikisinin de yakın zamanda evlenmeyi planladığına dair hiçbir kanıt yok, ancak magazin gazeteleri muhtemelen aksini bildirmeye devam edecek. Satış noktaları Vitolo Jr. ve Holmes'un evlenmek için acele ettiklerini iddia etmediklerinde, Holmes'un zaten ilk çocuklarına hamile olduğunu bildiriyorlar.

Aynı tabloid bu hafta başlarında iddia etti Holmes, Vitolo Jr.'ın bebeğine hamileydi. . Yayın yapan Holmes, Jamie Foxx'a başka bir çocuk için yalvardı, ancak reddetti. ”Ama şimdi Vitolo Jr. ile olan ilişkisi,' Seni seviyorum 'diye birbirleriyle değiş tokuş yaptığına göre, Holmes görünüşe göre onun bundan emindi. çocuğunun gelecekteki babasını buldu. Holmes zaten hamile olmasaydı, magazin gazetesi ve kaynağı tartıştı, o zaman çok kısa bir süre içinde olacaktı.

Dedikoducu Polis Holmes'a, inanılmaz derecede başarılı, karmaşık bir kadın olarak, bir erkeği, herhangi bir erkeği hamile bırakmaya ikna ederek biyolojik saatini aşmaya çaresiz, basmakalıp, 'bebek çılgın' bir kadından başka bir şey olarak görülmediği için bu çıkış noktasına takıldı. Holmes'un yıllarca çıktığı biriyle bebeği olmasaydı, daha birkaç ay önce çıkmaya başladığı bir adamla bir bebek açması pek olası görünmüyordu.

Bu magazin dergileri, Holmes'un kişisel hayatı hakkında karmaşık, içsel bilgilere sahip olduklarını iddia ediyorlar, ancak her haber gerçeğin yetersiz kalıyor. Gerçekten çarpıcı bir olayda, Holmes bu son ilişkiye çok açık davranıyor ve dürüst olmak gerekirse onu çok mutlu ediyor gibi görünüyor. Bu Holmes’un hayatında tamamen yeni bir aşama ve magazin medyasının bu işin önüne geçmesine izin vermesi pek olası değil.