Justin Bieber hayatının erken dönemlerinde çılgınca bir başarı elde etti ve bu da 26 yaşındaki şarkıcı için geleceğin neler getireceği konusunda bitmek bilmeyen spekülasyonlara neden oldu. Birden fazla magazin dergisi, Bieber'in mağazasında ne olduğuna dair en iyi tahminlerini yaptı, ancak elbette bu tahminleri mutlak gerçekler olarak bildiriyorlar. Dedikoducu Polis Kararımızı iki kez kontrol etmek ve bu tahminlerden herhangi birinin gerçekten gerçekleşip gerçekleşmediğini görmek için konuyla ilgili en iyi baskımızı çıkardık.

Müzik dünyasını zaten fethetmiş, ABD Haftalık Kanada doğumlu olduğunu iddia etti Bieber, Adam Sandler ve David Spade'den oyunculuk dünyasına nasıl girileceğine dair tavsiye istedi. . Şüpheli bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Justin Bieber, Adam Sandler ve David Spade'den film endüstrisine girme konusundaki beyinlerini seçmelerini istedi.'Dedikodu dergisinin sözde muhbiri devam etti, 'Harika vakit geçirdiler! Justin'in onlara film dünyasıyla ilgili pek çok sorusu vardı ”ve ekliyor:“ Kendini sektör hakkında eğitmeye ve bu sektör hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışıyor. Oyunculuk ve yönetmenlik / yapımcılığa girmek istiyor. ' Dedikoducu Polis Bu sözde ihbarcının bu akşam yemeği hakkında çok fazla bilgiye sahip olmasına rağmen, komedi devleri tarafından verildiği iddia edilen sözde tavsiyelerin herhangi birini paylaşmaktan kaçınıldığını akıllıca belirtti. Bunun nedeni, bu hikayenin tamamen yanlış olduğunu keşfettik.

Sandler kendisine sorulduktan sonra söylentiyi kendisi düzeltti ile röportaj sırasında Bu gece eğlence . O ve Spade genç şarkıcıyla akşam yemeği yediler, ancak Bieber'a herhangi bir oyunculuk tavsiyesi vermeyi reddetti. Sandler açıkça, Bunu kimin söylediğini bilmiyorum ama uydurdukları tuhaf bir hikaye, dedi. Hiç de öyle değil. Sadece takıldık. Sadece yemeğe gitmek istedik, ben ve David Spade ve Dustin [Hoffman] ve Dustin hayır dedi, kaçtı, bu yüzden sadece ben ve David kaldık. ' Doğruca atın ağzından, tabiri caizse.

Bu yılın Ocak ayında National Enquirer bunu bildirdi Justin Bieber, yeni teşhis edilen Lyme hastalığının kariyerine son vermesinden korktu . Sözde bir kaynak sık sık çürütülmüş yayına 'Diğer şarkıcıları nasıl mahvettiğini biliyor ve korkuyor' dedi. Çıkış, Kris Kristofferson ve Shania Twain gibi hastalıktan muzdarip olan diğer sanatçılardan ve hastalığın onlar üzerindeki güçlü etkilerinden kısaca bahsediyor.

Tabii bunların hiçbiri doğru değildi. Çıkış, Bieber’ın kendi sözlerini aleyhine çevirdi. Pop yıldızı Instagram'a teşhisini duyuran bir gönderi yükledi ama bu çıkışın onu ortaya çıkardığı kadar kötü ve karanlık değildi. Bieber, 'Zor geçen birkaç yıl oldu,' diye yazdı, 'ama [ben] şu ana kadar tedavi edilemeyen bu hastalığı tedavi etmeye yardımcı olacak doğru tedaviyi alıyorum ve geri döneceğim ve her zamankinden daha iyi olacağım.' Bieber korkudan felç olmak bir yana, kendisini uzun süredir rahatsız eden tıbbi gizeme nihayet cevabını aldığında yeniden canlanmış görünüyordu.

Ünlü 'haber' sitesine göre, Yaramaz Dedikodu , Bieber yakında Kanye West ile turneye çıkacak , rapçi papaz Joel Osteen'i çiftin ortak turundan çıkarır çıkarmaz. West iddiaya göre televangelist ile turneye çıkmayı planlıyordu, ancak iki 'divas' aralarındaki farklılıkları uzlaştıramadı. Bu, isimsiz bir kaynak ısrarla West'in Olsteen'i Bieber ile değiştirmesine yol açtı. Bu hikayede yakalanan birkaç hata vardı Dedikoducu Polis göz.

Birincisi, West ve Osteen asla birlikte turneye çıkmıyorlardı. Osteen karısıyla geziyordu ve West'in Mayıs'ta ona katılacağı sanılıyordu. Papaz Yankee Stadyumu'nda durduğunda. İkincisi, Osteen ile West arasında herhangi bir gerilimin doğrulanmış sıfır ifadesi var. Aslında Osteen, West'i 'çok samimi' ve 'fantastik bir insan' olarak nitelendirdi. bir görüşme sırasında ile Günaydın Amerika aralıkta.

Son olarak, Bieber kendi turu olduğu için rapçi ona sormuş olsa bile West ile turneye çıkamazdı. Değişiklikler , Mayısta. O zamandan beri Dedikoducu Polis başlangıçta bu hikayeyi bozdu, küresel koronavirüs salgını büyük toplantıları durdurdu, bu yüzden her şey yine de iptal edilirdi, eğer gerçek olsaydı, ki değildi.

Sadece iki ay önce Dedikoducu Polis bir masalı çürütmek National Enquirer iddia etti Bieber’ın cansız popülaritesi, ona bilet satmakta zorlanmasına neden oldu. Değişiklikler tur . Çıkış, bir genç pop hissi olarak yıldızlara çektikten sonra, Bieber'ın yetişkin bir sanatçı olarak başarıya ulaşmak için mücadele ettiğini iddia etti. Sözde bir 'içeriden' sözde bir 'içeriden' sözde 'Müzik endüstrisi zor bir yer! ' İçeriden biri bu konuda haklı, ama başka pek bir şey değil.

Bieber’in cansız bilet satışları için daha büyük bir açıklama vardı: koronavirüs. Küresel salgın, konserler de dahil olmak üzere çoğu büyük toplantının iptal edilmesine neden oldu. Dedikoducu Polis Önsezimizi doğrulayan Bieber'e yakın bir kaynağa ulaştı. Bu magazin dergilerinin Bieber'in kariyeri için neler sakladığını bilmiyorlar, bu gerçeğin pop yıldızı hakkında yazmalarını engelleyeceği değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.