Drew Barrymore birkaç yıldır bekar, bu da aktrisin bir kız arkadaş bulmaya çalıştığı söylentilerine pedal çevirmeye başlamak için gereken tek bahane. Dedikoducu Polis yardım edemedi, ancak trendin farkına varırken, Santa Clarita Diyeti aktris. Kararımızı doğrulamak için söylentilere ikinci kez bakmaya karar verdik.

Avustralyalı tabloid KB 'heriflerle üç başarısız evlilikten' sonra Barrymore, şansının 'hanımlarla' daha iyi olabileceğini düşündüğünü iddia etti. Ellen DeGeneres'e bir kız arkadaş bulması için 'yalvardı' . Güvenilir olmayan bir kaynak çıkışa şunları söyledi: “Ellen hemen ona doğru kadını bulmasına yardım etmeyi teklif etti. Drew'u çok destekliyor ve aşk seçeneklerini keşfetmesinin harika olduğunu düşünüyor. ' Barrymore sözde talk-show sunucusuna kadınlardan oluşan bir liste vermiş ve ona bir fikir vermiştir. Çarli'nin Melekleri yıldızın türü.Dedikoducu Polis bu hikayeden şüphe etmek için nedenler vardı. Bize hikayenin saçma olduğunu söyleyen DeGeneres'e yakın kusursuz kaynağımıza ulaştık. Barrymore, DeGeneres'e ona kız arkadaş bulması için asla 'yalvarmadı'. Görünüşe göre, çıkış yeri söylentiyi yayınladı çünkü Barrymore ve DeGeneres, Ellen DeGeneres Gösterisi .

Aynı tabloid iddia etti Barrymore Kristen Stewart ile flört ediyordu ikisi üzerinde birlikte çalışırken Çarli'nin Melekleri yeniden başlat. İtibarsız çıkış, sözde bir 'içeriden' sözde bir alıntı yaptı: 'Drew, kadınlardan ve erkeklerden hoşlandığı gerçeğini gizlemedi ve Kristen'ı yıllarca uzaktan takdir etti. Senaryo okurken herkes ikisi arasındaki kimyayı fark etti, çok çabuk yakınlaştılar. ' Bu pazarın tepesindeki kiraz yalanlardan inşa edilirken, bahşişçi, 'Herkes bu filmin sonunda iyi bir çift olabileceklerini düşünüyor.' Dedi. Dedikoducu Polis bu yayına, sözlerine inanamayacak kadar aşinaydı.

Ayrıca, bu haberin dürüst haberciliğe ufak bir benzerliği bile olamayacak kadar çok sayıda göze batan sorun vardı. İlk olarak, Barrymore o zamanlar yeniden başlatılan prodüksiyona hiç bağlı değildi, ancak daha sonra filmde Baş Yapımcı olarak devam etti. Elizabeth Banks, 1970'lerin klasiğinin yeni yorumunu yönetiyordu. Ve o sırada Stewart filmde başrol oynamaya devam etti. oyuncu kadrosuna resmen katılmamıştı . Bu hikaye sıfır gerçeğe dayanıyordu.

Radar Çevrimiçi bu saçma hikayeyi kendi sahte bir eklemesiyle takip etti. Sık sık çürütülen ünlü dedikodu sitesi bir ay sonra şunu iddia etti: Stewart ve Barrymore 'lezbiyen aşıklar' olmanın eşiğindeydiler. Küçük aktris, filmin yapımında kendisiyle zaman geçirdikten sonra 'rehberlik' için Barrymore'a dönmeye başlamıştı. Çarli'nin Melekleri yeniden başlat. Tanıdık geliyor mu? Site, Barrymore’un 'kabarcıklı kişiliğinin Kristen'ı kabuğundan çıkarmasına yardımcı olduğunu' iddia etmeye devam etti. Sözde bir 'kaynak' ayrıca Stewart'ın 'Drew ortalıktayken kız arkadaşı Stella'dan [Maxwell] bahsetmediğini' iddia etti. Bir kere daha, Dedikoducu Polis bu yanlış söylentiyi çürütmekte hiçbir sorun yaşamadı.

İçerideki şüpheli kişiler tarafından sağlanan net ayrıntıların toplam eksikliğinin yanı sıra, Stewart'ın henüz oyuncu kadrosuna resmi olarak imza atmadığı gerçeği vardı. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan bağlantılarımızdan birine ulaştı, ancak araştırmamıza Stewart ile Barrymore arasında hiçbir şey olmadığını gösterecek kadar yeterli kanıt sağladı. Bu hikaye, magazin gazetelerinin yalanlarına ilgi duymaya yönelik utanç verici bir girişimiydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.