Drew Barrymore iki güzel kızın gururlu annesi. Ama başka bir bebek sahibi olmasının ardındaki gerçek nedir? Magazin gazeteleri pek çok sahte iddiada bulundu. Dedikoducu Polis düzeltti. Barrymore'un üçüncü bir bebeği olması konusunda magazin dergilerinin birkaç kez yanıldıklarını toplamaya karar verdik.

Drew Barrymore’un Gizemli Üçüncü Bebeği

Ağustos 2018'de, Kadınlar Günü yanlış iddia edildi Drew Barrymore üçüncü çocuğuna hamileydi . Çıkış, Cameron Diaz ile alışveriş yaparken görüldüğü sırada aktrisin midesinin 'daha yuvarlak' göründüğünü iddia etti. Derginin asılsız iddiasını desteklemek zorunda olduğu tek kanıt buydu. Ayrıca, yayına, aktrisin beklediği Hollywood'da 'söylentiler dolaşıyordu' diyen isimsiz bir içeriden sözlerini kullandı. Ancak ikna etmek yeterli olmadı Dedikoducu Polis bu hikaye doğruydu. Barrymore'a yakın daha güvenilir bir kaynağı kontrol ettikten sonra, aktrisin hamile olmadığını doğruladık ve sahte hikayeyi çürütdük.Bekar Barrymore Daha Fazla Çocuk mu İstiyorsun?

Bir yıl sonra National Enquirer iddia edilen Barrymore bekar olmasına rağmen bir bebek daha yapmak istedi . Gazete, Barrymore'un boşanmış iki çocuk annesi olduğunu ancak başka bir çocuk, özellikle de başka bir kız yapmak istediğine dikkat çekti. Magazin gazetesi Barrymore'un tekrar evleneceğine yemin ettiğini, ancak annelikle “bitmediğini” iddia etti. 'Anne olmakla ilgili ayların üstünde ve çocuklarına başka bir kardeş vermeyi çok ister!' şüpheli bir içeriden Enquirer'a söyledi. Dedikoducu Polis Aktrisin kampındaki hikayenin uydurma olduğunu bize garanti eden bir kişiye ulaştı.

Cameron Diaz, Drew Barrymore'dan Daha Fazla Çocuk Sahibi Olmak İçin İlham Verdi

Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB iddia etmek için Barrymore, Diaz sayesinde başka bir bebek sahibi olmak için ilham aldı . Sözde içeriden biri, Drew Barrymore'un Cameron Diaz’ın kızı Raddix Madden’in yanında olmasından dolayı bebek ateşine yakalandığını söyledi. İsimsiz kaynak şöyle devam etti: 'Drew 45 yaşına girdi ve Cam'ın 46 yaşında bunu nasıl yaptığını görünce, bir erkeğin bunu gerçekleştirmesini beklememeye karar verdi.' İzlenemeyen içeriden, aktrisin eski kocasından spermini 'ailede tutmasını' istemeyi düşündüğünü ekledi. Barrymore'un Diaz’ın kızının yanında olmayı sevdiğinden emin olsak da, başka bir bebeği olması ona ilham vermedi.

Magazin dergileri aynı hikayeyi geri dönüştürüyor

Son olarak, geçen yıl aynı tabloid gazetesinden çıkardığımız hikayeye bir göz attık. Drew Barrymore, IVF ve sperm donörü yoluyla bir bebek sahibi oluyordu . Güvenilmez dergi, aktrisin ailesini genişletmeye istekli olduğunu, ancak evlilikle “bittiğini” iddia etti. Bu tanıdık gelmiyor mu? Yayın, iddiasını desteklemek için hiçbir önemli kanıt olmadan oyuncu hakkında aynı anlatıyı tekrar tekrar kullanmaya çalışıyor. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis yanlış hikayeyi reddetti. Geleceğin neler getireceğini bilmiyoruz Hiç öpülmedi oyuncu, ama eğer başka bir çocuğu olursa, hikayenin daha saygın kaynaklardan geleceğinden eminiz. Bu güvenilmez magazin dergileri değil.