Herkes bir aşk hikayesini sever, özellikle herkesin aşık olduğu iki karakter arasında olduğunda. Aradaki durum bu gibi görünüyor Lili Reinhart ve Cole Sprouse Karakterleri Riverdale . Oyuncular yakın zamanda karakterlerinin aşk durumu hakkında özellikle konuştukları bir röportaj bile verdiler. Reinhart tahrikli Betty Cooper'ı canlandırıyor ve Sprouse, biraz huysuz Jughead Jones'u oynuyor. Şovu izleyen herkes açıkça kurgusal romantizme yatırım yapsa da, hayranlarının konuştuğu şey Reinhart ve Sprouse arasındaki gerçek hayat ilişkisi.Königin Elizabeth steigt auf den Thron

İkisi gerçekte neler olduğu konusunda pek açıklayıcı değillerdi (ve kimseyi mahremiyet istediği için yargılayamayız), ama işte şu ana kadar bildiklerimiz!Mart 2017'de Sprouse, Instagram sayfasındaki alanlarda Reinhart'ın bir fotoğrafını paylaştığında ikisi arasında bir ilişki olduğuna dair söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Nisan 2017'de Sprouse, Reinhart'ın tarlalarda dans ettiği başka bir fotoğrafı daha paylaştı. Reinhart, Sprouse'un birkaç emojiyle sayfasında yayınladığı bir resme yorum yaptı. 2017 yazı boyunca, ikilinin etkinliklerde seviştiğine dair raporlar vardı ve PDA, bir romantizmin açık bir işareti! Bununla birlikte, fotoğraflar veya videolar olmadan, hiçbir kanıt yoktu ve tüm hayranların, ikisinin geçmişteki sosyal medya etkileşimleriyle devam etmesi gerekiyordu.

Lili Reinhart ve Cole Sprouse arkadaşlardan daha fazlası mı?

Eylül 2017'de Cole Sprouse, Reinhart'ı Instagram paylaşımları için ilham perisi olarak kullanmaya devam ederken, ikisinin gerçekten bir çift olup olmadığını onaylamadı. Sprouse, 'Bu söylentileri boşverin veya bu söylentileri teşvik edin, bence kişisel hayatınıza biraz daha fazla hak veren insanlara daha fazla güç veriyor,' dedi Sprouse. İnsanlar .İkili, hayranlarla fotoğraf çektirerek birlikte yerlerde görünmeye devam etti. Ocak 2018'de Lili Reinhart, ikisinin çıkıp çıkmadığını onaylamayı veya reddetmeyi de reddetti. 'İnsanlar benim bir ilişkim olup olmadığım hakkında bilgi edinmek için can atıyorlar. İlgiyi anlıyorum ama buna özel hayat denmesinin bir nedeni var. Ve bu dünyaya borçlu olduğum bir şey değil ”dedi. V Dergisi .Betty ve Jughead yaklaştı ve yaklaştı

Lili Reinhart ve Cole Sprouse, Nisan 2018'de dünyanın en romantik yeri Paris'te biraz daha PDA göstererek görüldü! İkisi, Mayıs 2018'de Met Gala'da birlikte göründüklerinde ilişkilerini hemen hemen doğruladılar, ancak çift, ilişkileri hakkında tekrar konuşmak istemediklerini açıkça belirtti.

Ağustos 2018'de Cole Sprouse’un doğum gününü tatlı bir Instagram gönderisiyle kutlayan ikili, gençlerin seçimi ödüllerinde birlikte göründü. Çift, sosyal medyasında sevecen olmaya devam etti ve hatta tatilleri 2018'in sonlarına doğru birlikte geçirdi. 2019'un başında, hayranlar ikisinin splitsville'e gitmesinden endişeliydi, ancak çift yanlışlıkla bu söylentileri sürekli olarak yayınlayarak kapattı. sosyal medyada birbirimizi.

https://www.instagram.com/p/BXYaM74ADtY/

Şimdi çifte ne oluyor?

Temmuz 2019'da, ikisinin resmi olarak istifa ettiğini bildiren doğrulanmamış haberler vardı. Lili Reinhart, söylentileri kapatmak için sosyal medyaya gitti ve hayranlarını duydukları her şeyi dinlememeye çağırdı. Cole Sprouse da eğlenceye katıldı ve çiftin iyi olduğunu doğruladı. Bence onunla biraz dalga geçmelisin. Bu, kaydolduğunuz türden bir şey, ancak onu hafif ve eğlenceli tutabildiğiniz sürece her şey yolunda, 'dedi Sprouse Bu gece eğlence .

İlişkinin durumu hakkında endişelenen taraftarlar gerçekten rahat olabilir gibi görünüyor. Lili Reinhart Mart sayısının kapak hikayesi nın-nin Cazibe , güzel bir fotoğraf çekimi ve prizle röportaj yaptığı yer. Parça, oyuncunun doğum gününde çektiği muhabire fotoğraflarını gösterdikten sonra erkek arkadaşı olarak Cole Sprouse'a doğrudan atıfta bulunuyor.

Cole Sprouse ve Lili Reinhart hakkındaki son güncellemeler

İkisi ayrı ayrı karantinaya alınmış gibi görünüyor, bu herhangi bir çift için adil bir seçim. Reinhart, köpeğiyle birlikte olmaktan keyif alırken, Sprouse birkaç yoğun karantina görüntüsü yayınladı. Ancak, eskiden sonra yeni bir dağılma söylentileri dalgası ortaya çıktı. Riverdale başrol oyuncusu Skeet Ulrich, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajda çifte geçmiş zamanda atıfta bulundu. Bu söylentilerde herhangi bir gerçek olup olmadığını kesin olarak söyleyemesek de, yanlış iletişimlerin olduğunu ve ayrılık söylentilerinin flört söylentileri kadar yaygın olduğunu belirtmek isteriz.

https://www.instagram.com/p/B-Vuh4ngGZL/

Ayrılık söylentileri bir yana, ikisi en son sosyal medya açıklamalarıyla uyumlu. Lili Reinhart, bir Instagram hikayesinde, takipçilerini LGBTQ + for Black Lives Matter protestosuna katılmaya teşvik ettiği bir “gururlu biseksüel kadın” olarak ortaya çıktı. Bu arada Cole Sprouse, polis şiddetine karşı Santa Monica protestosunda tutuklandı.

https://www.instagram.com/p/CA5851tJlun/

Anonim kaynaklardan daha inandırıcı bir şey ortaya çıktığında, bölünmüş söylentilere daha fazla önem vereceğiz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi, sayabileceğimizden daha fazla ayrılık dedikodusuyla vuruldular. O zamana kadar, Sprouse ve Reinhart'ın gerçekten önemli olan şeyler hakkında hala aynı sayfada olduğunu bilmekte sorun yok.